Produkty Mŕtveho mora

Šampóny z Mrtvého mora

Šampóny Mŕtveho mora sú množstvo unikátnych produktov starostlivosti o vlasy, ktoré sú bohaté na minerály a stopové prvky. Zvážte vlastnosti kozmetiky Mŕtveho mora, zloženie a najlepšie prostriedky.

Mydlo mŕtveho mora

Mydlo mŕtveho mora je účinný kozmetický výrobok, ktorý je obľúbený u žien i mužov. Zvážte užitočné vlastnosti mydla, hlavné zložky, indikácie a kontraindikácie pri aplikácii mydla z Mrtvého mora.

Kozmetika z Mrtvého mora

Kozmetika Mŕtveho mora je najpopulárnejším a najpopulárnejším prostriedkom na starostlivosť o akýkoľvek typ kože. Izraelská kozmetika sa osvedčila na celom svete, jej vysokej kvalite a prirodzenom zložení. Zvážte populárne kozmetické značky Mŕtveho mora a vlastnosti morskej kozmetiky.

Minerály Mŕtveho mora

Minerály Mŕtveho mora - hlavné bohatstvo a charakteristické črty tejto známej dávnej doby soľného jazera.

Soľ mŕtveho mora

Liečivé vlastnosti Mŕtveho mora - výsledok storočí prirodzenej činnosti. Soľ mŕtveho mora je ekologický komplex s minerálnym a mikroelementálnym zložením.

Produkty z Mŕtveho mora

Produkty Mŕtveho mora zahŕňajú soľ a blato z Mŕtveho mora, ako aj veľmi rozmanité a pestré kozmetické výrobky, ktoré sa vyrábajú na základe týchto prírodných zložiek.

Vyčistite od Mŕtveho mora - pre čistú a zdravú pokožku

Peeling s Mŕtveho mora - to znamená, že kompozície obsahujúce soľ alebo bahna Mŕtveho mora na čistenie pleti a mechanické odstránenie odumretých kožných buniek (korneocyty) - takmer nenahraditeľným nástrojom pre tých, ktorí sa starajú nielen o svoj vzhľad, ale aj zdravie pokožky.

Hlina mŕtveho mora

Keď sa budete musieť dozvedieť o užitočnosti hliny z Mrtvého mora, váš partner bude mať nepresnosť: je to otázka zdravotných výhod bahna z Mrtvého mora.

Krémy z Mrtvého mora

Krémy od Mŕtveho mora - ako u všetkých kozmetických prípravkov, v rámci ktorých sú prírodné soli alebo Bahno z Mŕtveho mora - sú schopní poskytnúť účinnú pomoc v pravom starostlivosti o pleť, vrátane jeho hlboké čistenie, hydratáciu, zvyšuje elasticitu a znížiť zápal.

Bahno z Mŕtveho mora

Jedinečný liečivý prírodný produkt, ktorý je známy už niekoľko sto rokov, je bahnom mŕtveho mora.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.