^

Zdravie

Kozmetika z Mrtvého mora

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 10.08.2022
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Kozmetika Mŕtveho mora je najpopulárnejším a najpopulárnejším prostriedkom na starostlivosť o akýkoľvek typ kože. Izraelská kozmetika sa osvedčila na celom svete, jej vysokej kvalite a prirodzenom zložení. Zvážte populárne kozmetické značky Mŕtveho mora a vlastnosti morskej kozmetiky.

Každá žena chce mať čerstvý zdravý a mladý vzhľad, krásna, dobre upravená pleť. Pomoc v tomto môže urobiť kozmetika z Mrtvého mora, ktorá je vyrobená z minerálov a iných látok, ktoré majú liečivé vlastnosti mora a osvedčili sa po celom svete. Ceny výrobkov na starostlivosť o telo sú odlišné, preto je k dispozícii krása Mŕtveho mora všetkým. Kozmetika sa vyrába soľou, bahnom alebo minerálnymi látkami. Najobľúbenejšie a najnáročnejšie kozmetické výrobky:

 • Minerálna soľ - používa sa na kúpanie, peeling, obklady, trenie, masky a vlasy, zábaly.
 • Morské bahno - používané na zábaly, masky, obklady, aplikácie. Nečistoty je možné zakúpiť v čistej forme a obohatené rôznymi zložkami.

Na základe týchto dvoch zložiek sú vyvinuté stovky rôznych produktov: krémy, toniká, šampóny, kroviny, mydlá, dekoratívna kozmetika. Kozmetika Mŕtveho mora má v každom prípade priaznivý účinok na pokožku a na telo ako celok. Bohatá minerálna kompozícia zlepšuje krvný obeh a metabolizmus, spomaľuje proces starnutia, čistí pokožku a zvyšuje jej elasticitu, upokojuje podráždenie a zápal, pozitívne ovplyvňuje nervový systém.

Kozmetické a Izrael má zdravotný účinok, ktorý pomáha pri liečbe mnohých ochorení kože (alergie, ekzém, psoriáza, huba, vitiligo, atď.) Morská voda obsahuje vysoké koncentrácie chloridových solí: bróm, horčíka, draslíka, sodíka, vápnika. V mori obsahuje asi 35% hmotnosti soli, ktorá je 10 krát vyššia ako v ostatných moriach. Výrobcovia prírodné minerálne doplnok zloženia kozmetických výrobkov, rôzne zeleniny a esenciálnych olejov, čo výrazne zlepšuje vlastnosti kozmetických a je príjemné na použitie. V kozmetických výrobkoch, a vitamíny sú pridané, a rad ďalších komponentov.

Takáto rôznorodá kompozícia zvyšuje náklady na kozmetiku, ale významne nezvyšuje užitočnosť výrobku. To je spôsobené tým, že ak si vezmete napríklad morské bahno, potom je sám o sebe ako počiatočný produkt veľmi užitočný. A rôzne doplnky zlepšujú svoje spotrebiteľské, ale nie kvalitatívne vlastnosti. Dirt mení konzistenciu, získava príjemnú arómu a krásny balík.

Kozmetika Mŕtveho mora sa vyrába v Izraeli a každý rok rastie počet firiem produkujúcich kozmetické výrobky. Najobľúbenejšími výrobcami sú: Mŕtve more, Ahava, Kryštalické zdravie a krása, Premier, Sea of SPA a mnoho ďalších.

trusted-source[1]

Izraelská kozmetika z Mrtvého mora

Izraelská kozmetika z mŕtveho mora je populárnou líniou výrobkov, ktorá sa osvedčila na celom svete. Prostriedky na starostlivosť o tvár a telo sa vyznačujú prirodzeným minerálnym zložením a liečivými vlastnosťami. Kozmetická medicína je veľmi rozvinutá v Izraeli, každý rok prichádzajú tisíce turistov na omladenie a oživenie v lekárskych klinikách a kúpeľných strediskách krajiny. Najdôležitejšia vec je však v tom, že výsledok používania produktov bude viditeľný od prvého dňa aplikácie.

Uvedená výroba pozitívne ovplyvňuje aj zdravotný stav, vytvára jedinečnú náladu a dokonale tónu. Prírodný makeup robí kozmetiku bezpečnou pre ľudí s akýmkoľvek typom kože. Výrobky sú testované a doplnené rôznymi rastlinnými extraktmi, ktoré zvyšujú efektívne vlastnosti morských produktov. Popularita a dôležitosť kozmetiky je vysvetlená skutočnosťou, že Mŕtve more je zdrojom rastlinných surovín, minerálov, aromatických zmesí a mnohých iných zložiek, ktoré sú atraktívne a jedinečné pre spotrebiteľov.

Izraelská profesionálna kozmetika pre Mŕtve more

Jedná sa o kozmetické výrobky, ktoré nie sú určené na domáce použitie, ale na použitie v kúpeľných strediskách a kozmetických salónoch v kombinácii s modernými technikami pre hardvérovú starostlivosť o telo a tvár. Výrobky sú vo svojom zložení jedinečné, bohaté na minerály, mikro a makro prvky, neobsahujú žiadne syntetické prísady a sú hypoalergénne. To umožňuje použiť vlastnosti Mŕtveho mora na starostlivosť o akýkoľvek typ osoby a pre spotrebiteľov akéhokoľvek veku a pohlavia.

Kozmetický trh dodnes poskytuje širokú škálu profesionálnych produktov pre starostlivosť o tvár a telo z Izraela. Výrobok má liečivé vlastnosti, používa sa ako plnohodnotná starostlivosť nielen na tvár a telo, ale aj na vlasy a na prevenciu kožných ochorení.

 • Prírodné zložky nespôsobujú návyky a alergické reakcie na pokožku. Takáto kozmetika je preukázaná ľuďom s citlivou a problémovou kožou, keďže výrobky neobsahujú konzervačné látky a parfumy. Morské vody, ktoré sú súčasťou mnohých prostriedkov, prechádzajú mnohými vrstvami pôdy, obohatené iónmi brómu a striebra. Okrem toho má voda z Mŕtveho mora najvyššiu koncentráciu soli.
 • Jednou z obľúbených zložiek prostriedkov - morského bahna, sa používa na boj proti celulitíde. Na jej základe sa vyrábajú profesionálne masky na balenie a krém, ktoré pomáhajú dostať kožu krásny elastický a zdravý vzhľad.
 • Bohatá minerálna kompozícia tónuje, zlepšuje krvný obeh, odstraňuje toxíny, obnovuje chemickú rovnováhu pokožky a posilňuje jej tkanivá. Izraelská kozmetika je účinná pri liečení psoriázy, ekzému, alergickej vyrážky a iných kožných lézií.

Výrobcovia vyrábajú finančné prostriedky nielen na starostlivosť o pleť, ale aj na zdôrazňovanie prírodných krás, to znamená, dekoratívnej kozmetiky. Takéto výrobky nezakrývajú póry, ležia rovnomerne na tvári, vyhladzujú farbu a nespôsobujú alergické reakcie.

Prvý

Je to popredný izraelský výrobca kvalitných výrobkov na starostlivosť o telo s minerálmi a užitočnými prvkami mora. Premier sám získal terapeutické vlastnosti zložky Mŕtveho mora, vitamínov a rastlín, ktoré sú prospešné pre pokožku.

Spoločnosť Premier je súčasťou kozmetickej skupiny Hadan, ktorá bola založená v roku 1979. Kozmetická laboratórium Premier vyrába vysokokvalitné produkty širokého sortimentu. To umožňuje exportovať tovar do viac ako 70 krajín. Úspech a sláva pre spoločnosť prišla po prepustení kozmetiky pre astronautov na základe minerálov Mŕtveho mora. Linka zachovala čerstvosť pokožky v podmienkach beztrestnosti a zabraňovala vzniku chabosti. V súčasnosti prebiehajú štúdie v oblasti zlepšovania výrobkov na starostlivosť o pleť.

Kozmetika Mŕtveho mora Premier pomáha pokožke regenerovať, stimuluje rast a regeneráciu epidermálnych buniek a obnovuje jej prirodzenú rovnováhu. Najlepšie krémy na telo a tvár sa rýchlo vstrebávajú, nenechávajú stopu tuku na koži a neporušujú dýchacie funkcie. Šampóny obnovujú rast vlasov, takže vlasy sú hodvábne a husté. Kompozícia obsahuje 21 minerálov, vitamínov, rastlinných extraktov a mikroelementov, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie krásy.

Seacret

Ide o líniu minerálnej kozmetiky. Názov Seacret je skratka, ktorá sa prekladá ako tajomstvo mora. Vo svojej práci spoločnosť využíva najnovšie technológie, ktoré vytvárajú bahno a soli z Mŕtveho mora v unikátnych ingredienciách kozmetiky. Seacret je netoxický, nespôsobuje exacerbáciu kožných ochorení alebo alergických reakcií. Vo všetkých fázach výroby sa kozmetika podrobuje prísnej kontrole, čo je zárukou kvality.

Seacret je vynikajúci produkt pre kúpeľné procedúry. Značka predstavuje niekoľko produktov, ktoré poskytujú kvalitnú plnohodnotnú starostlivosť o pleť tela a tváre.

 • Jednou z dôležitých fáz starostlivosti o pleť je jej čistenie. Spoločnosť Seacret vyrába gély na pranie, pleťové vody a kroviny na základe zložiek Mŕtveho mora. Výrobky jemne čistia pokožku nečistôt, dekoratívnej kozmetiky a nadbytočného mazu. Použitie takýchto náprav, pokožka spočíva a je pripravená na dôkladné postupy údržby.
 • Hlavnou starostlivosťou od spoločnosti Seacret je krém. Spoločnosť vyrába výživné, hydratačné, regeneračné a tonizačné krémy, ktoré dokonale zvlhčujú pokožku, dodávajú jej elasticitu a aktivujú metabolické procesy. K dispozícii sú krémy na nočné a denné použitie. Po takej kozmetike pokožka vyzerá viac svieža, utiahnutá a zdravá.
 • Iná línia kozmetiky Seacret je určená pre intenzívnu starostlivosť. Sú to séra na kožu, masky a prostriedky na omladenie a regeneráciu. Pre masky používa bahno z mŕtveho mora, ktoré nasýtilo pokožku užitočnými stopovými prvkami, vyhladzuje ju, zlepšuje farbu a robí ju elastickou. Účinok používania aplikácie Dead Sea Cosmetics Seacret je viditeľný po prvej aplikácii.

Zdravie a krása

Je to komplex kozmetických výrobkov určených na starostlivosť o akýkoľvek typ kože. Kozmetika predstavuje pleťové vody, blato masky, krémy na tvár a telo, šampóny, gély a iné kozmetické výrobky obohatené o minerály z Mŕtveho mora. Zdravie a krása je vysokokvalitný kozmetický výrobok vyrobený na báze morských minerálov, vitamínov a ďalších prísad, s aromatickými olejmi a bylinnými extraktmi, ktoré sa starostlivo starajú o pokožku a zachovajú jej mladosť.

Produkty spoločnosti spĺňajú všetky štandardy a požiadavky. Kozmetika sa opakovane testuje a testuje predtým, ako sa dostane k kupujúcemu. Kozmetika je vyrobená z prírodných surovín a je v súlade s pravidlami kashrut. Slogan "Zdravie a krása" je "Excellence Above All" a plne zodpovedá kvalite svojich produktov. K dnešnému dňu spoločnosť vyrába približne 100 kozmetických výrobkov s prísadami z Mŕtveho mora, ktoré sa vyvážajú do mnohých krajín po celom svete. Zdravie a krása sa líši nielen v širokej škále kozmetiky, ale aj za prijateľné ceny.

Premier kozmetika

Je to izraelský výrobca kozmetických výrobkov. Vlastnosť kozmetiky je proces jej výroby. Spoločnosť využíva pokrokové technológie na zachovanie vlastností minerálov z Mŕtveho mora a odovzdá ich kozmetike. Premier vyrába širokú škálu kozmetických výrobkov, ktoré poskytujú plnohodnotnú starostlivosť, a to ako pre telo, tak pre tvár, vlasy a ruky.

 • Kozmetika Premier sa týka profesionálnych prostriedkov. Kombinácia komplexu minerálov, vitamínov, rastlinných extraktov a prospešných mikroelementov, ktoré sú pre pokožku nenahraditeľné.
 • Premiér vydáva špeciálnu finančnú linku pre ženy staršie ako 30 rokov. Takéto výrobky majú omladzujúce vlastnosti, podporujú pokožku tónom a chránia pred nepriaznivými účinkami vonkajších faktorov.
 • Keďže výrobky pozostávajú výhradne z prírodných zložiek, sú ideálne nielen pre starnutie, ale aj pre mladú pleť.
 • Premiér dokonale zvládne problém a citlivú pleť, eliminuje drobné nedostatky a pôsobí ako preventívny prostriedok proti kožným ochoreniam.
 • Cream Premier má vo svojom zložení filtre, ktoré starostlivo chránia pokožku pred ultrafialovým žiarením a zabraňujú jej starnutiu a vädnutiu.

Kozmetika je jedinečná nielen vo svojom zložení, ale aj v obaloch, ktoré sa vyrábajú v Japonsku z analógového skla Murano. Premier je populárny po celom svete ako prostriedok pre starostlivosť o domáce a krásu a ako profesionálna kozmetická značka, ktorá je v dopyte medzi make-up umelcami a kozmetológmi po celom svete.

Zo života

Je zastúpená širokým sortimentom dekoratívnych prostriedkov a prostriedkov na starostlivosť o telo. Rovnako ako izraelská kozmetika, Da Vita je vyrobená len z prírodných surovín. Kozmetika je hypoalergénna a je vynikajúca pre akýkoľvek typ kože. Zoberme si najobľúbenejšie kozmetické výrobky od spoločnosti Da Vita:

 • Krém na tvár je obzvlášť populárny. Spoločnosť vyrába denné a nočné krémy, ktoré sú vhodné pre mladú aj starnúcu pleť. Krém má ľahkú štruktúru, takže sa rýchlo absorbuje a nezakrýva póry. Pravidelné používanie produktu tóny zvyšuje, nasýti a zvlhčuje pokožku.
 • Sérum s vodou nasýtenou minerálmi z Mrtvého mora je skvelé pre hydratáciu a výživu pokožky. Použitie kozmetických výrobkov obnovuje vodnú rovnováhu, dáva žiarivosť a zdravý lesk.
 • Masky na tvár z Da Vita sú obľúbené u profesionálnych kozmetikov. Najviac sa bavlnené masky oceňujú, pretože sú multifunkčné. K dispozícii sú masky pre telo a tvár. Takéto výrobky pomáhajú zbaviť sa kožných defektov a ďalších centimetrov v páse, vytvárajú hladkú pokožku a ženskú figúrku.
 • Da Vita je zastúpená práškom, rúžom, lakom na nechty a červenou farbou. Napriek tomu, že sortiment dekoratívnych výrobkov nie je veľký, je stále v dopyte. Takáto kozmetika dokonale leží na koži a má liečivé vlastnosti.

Naomi

Je to novinka na kozmetickom trhu. Aby kozmetické výrobky používali recepty na krásu, ktoré sa používajú už stovky rokov. To je Naomi kozmetika, ktorá je vytvorená podľa najlepších receptov a tradícií a má všetky užitočné vlastnosti Mŕtveho mora. Zloženie fondov zahŕňa aj morské prísady a zložky rastlín, ktoré obohacujú a zlepšujú pôsobenie krémov, šampónov, gélov a tonikov.

Prírodná kompozícia jemne stará o akýkoľvek typ kože, odstraňuje chyby a obnovuje prírodné krásy. Široká škála kozmetiky na starostlivosť o telo a tvár od spoločnosti Naomi umožňuje vybrať si najvhodnejšie prostriedky. Spoločnosť neustále zlepšuje svoje produkty, saturuje ju základnými mikroelementmi, vitamínmi a minerálmi.

DSM

Táto kombinácia liečebnej sily morských zložiek, nenahraditeľných rastlinných extraktov a moderných technológií. Kozmetické výrobky sú vyrábané s použitím najnovších technológií, čo výrazne zlepšuje ich účinnosť, zloženie a zloženie. DSM používa vo svojej kozmetike prírodné éterické oleje a rastlinné zložky, ktoré v kombinácii s morskými zložkami majú výrazný baktericídny a antiseptický účinok.

Harmonická kombinácia zložiek kozmetiky DSM poskytuje najefektívnejšiu starostlivosť o pleť tela a tváre. Výrobok je vhodný pre akýkoľvek typ kože, chráni ho pred zvýšenou environmentálnou agresivitou a má omladzujúci účinok.

trusted-source[2], [3]

Ahava

Je zastúpená širokým sortimentom rôznych prípravkov na báze minerálov pre starostlivosť o pokožku. Zvláštnosť výrobkov spočíva v tom, že pri ich vývine sa využívajú iba liečivé prírodné a morské zdroje, ktoré umožňujú vytvárať jedinečné prostriedky.

Ahava je cenená pre svoju radu kozmetiky proti starnutiu Mŕtveho mora, ktorá účinne bojuje so starnutím, urýchľuje regeneračné procesy pokožky, dáva pružnosť a žiarivú farbu pokožky. Kozmetické komplexy založené na blate, soľ a iné morské zložky poskytujú hodnotnú starostlivosť o pokožku akéhokoľvek druhu. Spoločnosť vypúšťa kozmetiku pre telo a osobu, zvážime každú z línií kozmetických prostriedkov.

 • Starostlivosť o telo

K udržaniu krásy a zdravia tela ponúka Ahava množstvo prostriedkov. Plnohodnotná starostlivosť začína očistením. Na to sú špeciálne toniká a pleťové vody, ktoré neobsahujú alkohol, jemne a jemne očistia pokožku. Po navlhčení použite výživný a hydratačný krém. To vám umožní zabrániť dehydratácii pokožky a obnoviť jej hydratáciu.

Kozmetika z Mrtvého mora pre starostlivosť o telo od spoločnosti Ahava sa používa na obnovenie pružnosti mladosti a kože. Spoločnosť vyvinula rad špeciálnych produktov založených na výťažkoch z morských rias a bahna, ktoré zlepšujú tón pleti a zabraňujú jej starnutiu.

 • Starostlivosť o pleť

Kozmetika Ahava pre tvár je rozdelená na 4 riadky. Prvá séria - prostriedok založený na nečistote, odstraňuje toxíny a odstraňuje malé kožné defekty. Druhou sériou produktov sú výrobky s morskou soľou (krém, srvátka, pleťové vody), ktoré uvoľňujú a obnovujú pokožku. Užitočné vlastnosti morskej vody sú základom tretej línie kozmetiky pre starostlivosť o pokožku tváre. Ahava vyrába množstvo vody, čistiace prostriedky na tvár a tonikov, ktoré obsahujú ióny morskej vody, ktoré podporujú hydratáciu pokožky. Posledná línia je prostriedok extrakcie rias rastlinnými výťažkami. Kozmetika sa používa na vyživovanie a regeneráciu pokožky.

Ahava vyrába šampóny pre všetky typy vlasov, prírodné sprchové gély, krémy na ruky a nohy. Výrobky sú hypoalergénne, prírodné a dokonale sa hodia pre supersenzitívnu pleť.

trusted-source[4]

Dr. Nona

Najobľúbenejšia kozmetická značka. Výrobok je požadovaný miliónmi zákazníkov po celom svete. Napriek svojej popularite je spoločnosť dosť mladá, neustále zlepšuje svoje produkty a rozširuje svoje trhy predaja. Dr Nona má širokú škálu kozmetických výrobkov, ktoré sa používajú ako na starostlivosť o pokožku, tak aj na vytváranie makeupu a zdôrazňovanie prírodných krás. Pozrime sa na to:

 • Jedinečné kúpeľové výrobky sa používajú na posilnenie a relaxáciu nervového systému a tela. Dr Nona vyrába morské soli, ktoré pozostávajú z 21 minerálov z Mŕtveho mora, gélov, šampónov a mydiel.
 • Pre starostlivosť o tvár a telo vyvinula spoločnosť blato masky, ktoré robia pokožku pružnou a hladkou. Na boj proti starnutiu pokožky používa živiny a regeneračné krémy bohaté na minerály a vitamín A. Na starostlivosť o telo Dr. Nona ponúka sériu tonikov, mliečnych roztokov a mlieka na obnovu buniek pokožky, zachovanie jej elasticity a matnej farby.
 • Spoločnosť vyrába parfumy a telové mlieka s očarujúcimi vonnými látkami. Výhoda takýchto výrobkov v prirodzenom zložení, ktoré obklopuje telo liečivými vlastnosťami minerálov Mŕtveho mora.
 • Pre starostlivosť o vlasy Dr. Nona ponúka šampóny a kondicionéry na každodenné použitie, balzamy a masky. Aj v kozmetickej linke sú zubné pasty, dezodoranty a iné kozmetické prípravky, ktoré pomáhajú každodenne udržiavať sviežosť a krásu.

Moderný život si vyžaduje starostlivú, ale plnohodnotnú starostlivosť o seba. Kozmetika z Mrtvého mora Doktor Nona je ideálny pre tieto účely, pretože vám umožňuje zachovať mládež a krásu už mnoho rokov.

Čierna perla

Predstavuje moderné kozmetické výrobky s unikátnymi zložkami, ktoré liečia pokožku a spomaľujú jej starnutie. Zloženie produktov zahŕňa minerálne zložky, proteín a perličkový prášok obsahujúci uhličitan vápenatý. Takéto komponenty rozjasňujú pokožku tváre, robia ju hladkou, žiarivou a zamatovou. Kozmetika Čierne perly majú baktericídne vlastnosti, pretože obsahujú antioxidanty, ktoré hydratujú, vyživujú a obnovujú aj najproblematickejšiu pleť.

Zloženie mnohých činiteľov zahŕňa morské riasy. Vytvárajú pleť pružnú, obnovujú bunky a vyživujú ju. Výrobky spomaľujú proces starnutia, obnovujú prirodzenú farbu pokožky a pomáhajú bojovať proti pigmentácii. K dnešnému dňu je Black Pearl jedinou kozmetikou, ktorá obsahuje perličkový prášok, čo robí z elity a dopytu.

Špecialisti spoločnosti vyvinuli produkty, ktoré sú ideálne pre akýkoľvek typ kože a určitú vekovú periódu. Je to spôsobené tým, že každých desať rokov sa vlastnosti kože zmenia tak, že bežné prostriedky sa stávajú neúčinnými. Výrobky sú určené pre niekoľko vekových kategórií: do 25 rokov, 25-35 rokov, 35-45 rokov, 45-55 rokov a viac ako 55 rokov. Prostriedky pre každú vekovú kategóriu predstavujú širokú škálu rôznych kozmetických prípravkov, ktorých použitie vám umožňuje odmietnuť navštíviť kozmetika a starať sa o kožu sami.

Dr. Sea

Jedná sa o produkty vyrobené na základe minerálov Mŕtveho mora, ktoré dokonale tónujú, obnovujú a očistia pokožku. Jedinečná kompozícia vyživuje epidermis a hlbšie vrstvy kože so všetkými potrebnými stopovými prvkami a minerálmi. Kozmetika Dr. More sa rozvíja na území Izraela. Pre svoju výrobu sa používa moderné zariadenie a konštantná kontrola kvality. Jedinečná prírodná minerálna kozmetika neobsahuje syntetické látky a umelé zlúčeniny, preto sú produkty hypoalergénne a nemajú vedľajšie účinky na telo.

Široká škála produktov od Dr. Mori tvoria kozmetika pre starostlivosť o vlasy, tvár a telo, dekoratívne prostriedky a linku pre mužov. Spoločnosť pracuje bez sprostredkovateľov a to je zárukou, že každý kupujúci dostane skutočnú, prírodnú kozmetiku Mŕtveho mora.

Aróma

Táto línia exkluzívnej lekárskej kozmetiky. Výrobky pozostávajú z minerálov, solí a morského bahna. Aroma podporuje krásu, mládež a zdravie tela, spomaľuje proces starnutia. Prostriedky sú účinné pri liečbe a prevencii kožných ochorení, lupiny a vypadávanie vlasov, krehké, vrstvené nechty a suchá koža.

Aroma pochádza z účinnej kombinácie liečivých morských prísad a rastlinných výťažkov z levandule, patchulov, kokosových orechov a mnohých ďalších zložiek. Aroma produkuje dve produktové rady: Aroma Dead Sea a Beauty Life. Finančné prostriedky boli vyvinuté s prihliadnutím na prianie zahraničných a pravidelných zákazníkov.

 • Beauty Life od Aroma - široký výber kozmetiky za prijateľnú cenu. Rôzne oleje a šupky pre telo a tvár sú obľúbené.
 • Aroma Dead Sea - predstavuje viac ako 250 rôznych výrobkov starostlivosti o telo a tvár. Prírodné produkty, pozostávajú z morských minerálov a majú liečivé vlastnosti. Aroma sa stará nielen o krásu, ale aj o zdravie pokožky, je vynikajúcim prostriedkom prevencie psoriázy, ekzému a iných chorôb.

Talia

Jedná sa o jedinečné produkty vytvorené na základe biotechnológií z aktívnych morských minerálov a rastlinných zložiek. Výrobok má omladzujúce vlastnosti, spomaľuje proces starnutia a chráni pred agresívnymi vplyvom na životné prostredie. Celá línia kozmetiky Talia je vytvorená skupinou odborníkov z fytochirurgov, ktorí vyvíjajú nové prípravky na výrobky pre starostlivosť o telo, tvár a vlasy.

Kozmetické výrobky Talia je absolútne bezpečné pre pokožku a hypoalergénne. Talia produkuje najefektívnejšie prostriedky na obnovu a liečenie akéhokoľvek typu pokožky a zníženie počtu vrások. Výrobky z mŕtveho mora si môžete zakúpiť v značkových obchodoch v Izraeli alebo si môžete objednať na ich oficiálnych stránkach na internete.

Synovec

Je to prostriedok prírodných prírodných ingrediencií na zachovanie prírodných krás. Kozmetika je vyrobená z kryštalizovaných minerálov, solí a bahna Mŕtveho mora. Minerálne zloženie je doplnené výťažkami z koreňov bylín a rastlín, aby bola kozmetika účinnejšia a širšie spektrum účinku. NevO je zastúpená širokou škálou produktov na regeneráciu pokožky tela (oleje, peelingy, pleťové vody, toniká, kroviny). Po tejto starostlivosti sa pokožka stáva jemnou, hodvábnou a najdôležitejšou.

Spoločnosť vyrába sprchové a kúpeľňové výrobky: soľ, pena, mydlo, kondicionér, šampón a vlasový krém. Prostriedky robia vlasy zdravé, dať im lesk a krásu. Spoločnosť NevO vyrába aj výrobky na starostlivosť o ruky a nechty. Jedná sa o oleje na zmäkčenie kožičiek, výživné masky na bahno, kroviny a leštidlo na nechty. Pravidelné používanie kozmetiky v mŕtvom mori NevO vám umožňuje zabezpečiť kúpeľné procedúry bez opustenia domova.

Nefesh SPA

Toto je rad izraelských produktov na udržanie a obnovu prírodných krás. Kozmetika sa vyrába v moderných továrňach, len z prírodných zložiek a rastlinných extraktov. Liečivé morské soli sa používajú na zábaly, peeling na telo a tvár, obklady a hlavnú zložku krémov, pleťových vody, masiek, mydiel a šampónov. Podobné prostriedky sú vyrobené z morského bahna. Minerály a mikroelementy účinne odstraňujú zápaly a podráždenie, tonizujú pokožku, zvyšujú elasticitu a zlepšujú farbu.

Zvážte najobľúbenejšie kozmetické výrobky od Nefesh SPA:

 • Lotion na odstránenie make-upu a starostlivosti o pleť - obsahuje výťažok z rias, jemne odstraňuje zvyšky finančných prostriedkov. Lotion preniká hlboko do pórov, čistí ich a umožňuje pokožke dýchať.
 • Omladzujúci denný krém - vhodný pre pokožku po 30 rokoch starostlivo vyhladzuje vrásky, urýchľuje regeneráciu tkanív, bojuje s pigmentáciou a vyhladzuje pleť. Zloženie krému zahŕňa β-karotén, ktorý je prírodným antioxidantom.
 • Hydratačný krém na tvár - má ľahkú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a je vhodný pre všetky typy pleti. Krém nezahŕňa pokožku a zmierňuje pocit napätia, môže byť použitý ako základ pre vytvorenie make-upu. Zloženie krému zahŕňa organické UV filtre z Mŕtveho mora, ktoré udržiavajú hydratačnú rovnováhu pokožky počas dňa.

Sea Beauty

Jedná sa o výrobky z minerálnych zložiek pre plnohodnotnú starostlivosť o pleť tváre a tela. Látky z Mrtvého mora sa podieľajú na procese bunkového metabolizmu, prenikajú hlbokými vrstvami pokožky, zlepšujú ju a vytvárajú mladé. Produkty Sea Beauty pozostávajú z prírodných zložiek, ktoré majú liečivé, zvlhčovacie, výživné a tonizačné vlastnosti.

Sea Beauty predstavuje niekoľko kozmetických línií, ktoré vyrábajú na báze minerálov, bahna a soli z Mŕtveho mora.

 • Minerial FRESH - táto séria kozmetických výrobkov sa používa na čistenie tváre. Komplex starostlivosti o pleť zahŕňa krémy, pleťové vody, toniká, mlieko na umývanie a masky. Aktívne zložky kozmetiky vrátia pokožku sviežosť a krásu, vytvárajú ochrannú bariéru, ktorá spoľahlivo chráni pred nepriaznivými účinkami prostredia.
 • Minerial AQUA - je produkt na starostlivosť o tvár, a to pre hydratáciu. Produkt dodáva bunkám energiu, vyživuje vlhkosť a urýchľuje metabolické procesy. Sea Beauty chráni kožu pred dehydratáciou a zachováva jej prirodzenú krásu.
 • Minerial ACTIVE Anti-Aging - výrobky proti starnutiu pokožky 40+. Tieto produkty stimulujú bunky a výrazne zvyšujú elasticitu pokožky, zlepšujú pleť, potláčajú pigmentáciu, vyplňujú vrásky, vytvárajú hladkú a žiarivú pokožku.
 • Minerial BODY - kozmetika pre starostlivosť o telo. Sea Beauty vyrába produkty obohatené o minerály, ktoré čistia, hydratujú a vyživujú pokožku tela. Pravidelné používanie make-up kozmetiky zvyšuje pružnosť pokožky a odstraňuje menšie kozmetické chyby.

Čierna perla

Jedná sa o unikátnu líniu elitnej izraelskej kozmetiky určenej pre starostlivosť o pleť 35+. Výrobok obsahuje látky, ktoré vyživujú pokožku, vyhladzujú vrásky, utiahnu, tónujú a spomaľujú proces starnutia. Black Pearl je považovaná za najefektívnejšiu anti-ageing kozmetiku, ktorá sa používa pre profesionálnu starostlivosť a kúpeľné procedúry v kozmetických salónoch. Ale kozmetika môže byť použitá doma, šetrí čas a peniaze na návšteve kozmetických salónov.

Je jedinečný vo svojom zložení. Čierna perla obsahuje perlový prášok a liečivé morské minerály. Perlový prášok pozostáva z vitamínov, aminokyselín a stopových prvkov. Látka je skutočný biostimulátor pre pokožku a aktualizuje ju. Účinná látka Black Pearl účinne vyhladzuje pokožku, nasýti pokožku minerálmi, má protizápalový a baktericídny účinok.

Christina

Jedná sa o produkty spoločnosti, ktoré kupujú kupujúcich už viac ako 30 rokov. Produkty Christina sa používajú ako na domácu, tak na profesionálnu starostlivosť o pleť na tvár, telo, vlasy a nechty. Existuje škála prostriedkov pre mužov a ženy, rovnako ako vekové série kozmetiky, ktoré podporujú krásu a mladosť pokožky.

 • Séria Comodex pre problémovú pokožku

Prostriedky tejto kozmetickej línie sa používajú na starostlivosť o kombináciu a mastnú pleť tváre. Výrobky pomáhajú pri liečbe akné a akné, obnovujú normálne fungovanie mazových žliaz a zabraňujú ich ucpávaniu. Táto séria je reprezentovaná týmito prostriedkami: čistiace mydlo, kroviny, peelingy, antiseptické vody, masky, krémy. Prostriedky bojovať s baktériami, ktoré spôsobujú akné a akné, hladké po akné, zľahčujú pigmentáciu, dokonale upokojujú pokožku.

 • BioPhyto pre citlivú pokožku

Kozmetika na kožu náchylnú na začervenanie, citlivá na náhlu zmenu teploty. Lieky majú protizápalový a baktericídny účinok na pokožku, dodávajú hladkému, zamatovému a zdravému lesku.

 • Forever Young, Silk a želanie proti starnutiu kozmetických línií

Omladzujúce prípravky, vyvinuté na báze morských a rastlinných zložiek. Dokonale chráni, posilňuje, tonizuje a obnovuje pokožku. Do kompozície sú tiež zahrnuté prírodné hodvábne vlákna, ktoré majú za následok zdvíhanie. Používanie takejto kozmetiky chráni pokožku pred agresívnym prostredím.

Okrem produktov starostlivosti o pokožku je kozmetika mŕtveho mora Christina reprezentovaná ozdobnými prostriedkami, ktoré pomáhajú zdôrazňovať krásu a eleganciu. Značka vyrába rôzne doplnky a kúpeľné súpravy pre plnohodnotnú starostlivosť o pleť doma.

Jordánska kozmetika z Mrtvého mora

Finančné prostriedky sú oceňované pre ich prirodzené zloženie, efektívnu prevádzku a rozumnú cenu. Na rozdiel od izraelskej kozmetiky je jordánsky menej známy, ale nie menej kvalitatívny. Kozmetika sa vyrába v ekologicky čistých priestoroch. Napríklad morské bahno v Jordánsku je ťažené vo veľkej hĺbke, čo robí z nich finančné prostriedky, v ktorých sú efektívnejšie a jedinečnejšie.

Morská soľ a bahno, ktoré prichádzajú mnohými spôsobmi, perfektne tónujú a zvlhčujú pokožku a saturujú ju všetkými potrebnými stopovými prvkami. Kozmetika má terapeutické vlastnosti a preventívny účinok. Profesionálna jordánska kozmetika sa používa v najznámejších kúpeľných strediskách na svete. Najobľúbenejšie kozmetické značky Mŕtveho mora z Jordánska sú Fouf a Dolmen. Výrobky nie sú v porovnaní s izraelčanmi nižšie, ale stojí to o poriadok nižšie, čo je cenovo dostupné a dopytované.

Venmare

Táto jordánska kozmetika je zástupcom mnohých populárnych spoločností v Jordánsku - FOUF a Dolmen Dead Sea. Venmare má širokú škálu produktov, ktoré umožňujú plnohodnotnú starostlivosť o telo, tvár a vlasy. Zvážte najobľúbenejšie produkty starostlivosti o Venmare:

 • Zvláštne miesto medzi všetkými produktmi spoločnosti je krém. Ich hlavnou výhodou je prirodzená kompozícia, rýchla absorpcia, výživné, regeneračné a omladzujúce vlastnosti. Krém možno použiť na starostlivosť o akýkoľvek typ kože a najdôležitejšie v letnej aj zimnej sezóne. Liečivá kompozícia sa postará o zdravie a krásu pokožky, bez ohľadu na počasie a teplotu mimo okná.
 • Okrem krémov vyrába Venmare unikátne šampóny z Mŕtveho mora. Šampóny sa používajú na liečbu a starostlivosť o akýkoľvek typ vlasov. Prostriedky vhodné na liečbu a prevenciu kožných ochorení (ekzém, psoriáza), ktoré sa objavujú na pokožke hlavy. Šampóny obsahujú minerálne a rastlinné výťažky, ktoré obnovujú prirodzenú silu a krásu vlasov, poskytujú im zdravý lesk, dobre upravený vzhľad a príjemnú arómu.

Dolmen

Je obľúbený u žien všetkých vekových kategórií. Prostriedky sú vyrobené z minerálov a živín z Mŕtveho mora, ktoré sú jedinečné v ich zložení a sú nevyhnutné pre starostlivosť o pleť. Produkty Dolmen sú založené na bahne a morskej soli, ktoré hydratujú, vyživujú, očisťujú a chránia pokožku tváre a tela. Zoberme si najobľúbenejšie nástroje od Dolmen:

 • Ochranný nepremokavý krém SPF 45 - prostriedky proti slnečnému žiareniu, ktoré chránia pokožku pred škodlivým ultrafialovým žiarením. Dokonale hydratuje pokožku, urýchľuje metabolické procesy, udržuje epidermis v zdravom stave.
 • Mydlo pre všetky typy pleti - značka Dolmen vyrába produkty na jemné čistenie tváre a tela pokožky vo forme mydla. Mydlo je vyrobené z minerálov, solí a bahna Mŕtveho mora. Účinne obnovuje unavenú pleť, vyživuje ju cennými mikroelementmi a minerálmi.
 • Šampón - má liečivé vlastnosti, posilňuje a obnovuje rast vlasov. Šampón perfektne čistí vlasy a vlasovú pokožku od špiny, udržuje rovnováhu tukov na normálnej úrovni, dáva vlasom zdravý lesk. Použitie šampónu môže posilniť korene vlasov a zabrániť vzniku lupín.

Mŕtve more

To je minerál pre starostlivosť o telo. Mŕtve more produkuje niekoľko liniek: tvár, telo, kúpelňu a sprchu kozmetiku a výrobky na starostlivosť o nechty. Pozrime sa na každý riadok podrobnejšie:

 • Starostlivosť o tvár

Mŕtve more produkuje kozmetiku pre starostlivosť o mladú a starnúcu pleť. Spoločnosť ponúka blato masky a hlboké čistiace masky, po ktorých koža bude dýchať sviežosť a krásu. V tejto sérii je peeling tváre s minerálmi a morskou soľou, ktorý pomáha odstrániť odumreté kožné častice a urýchliť proces ich regenerácie. Starostlivosť o tvár zahŕňa krém: noc, deň, anti-aging, stimulujúci, výživný, obnovujúci a omladzujúci. Okrem krémov ponúka Mŕtve more emulzie, srvátka a mydlá na starostlivosť o pokožku tváre.

 • Starostlivosť o telo

Starať o telový peeling z Mŕtveho mora vytvára peeling, mydlová masáž s minerálmi, minerálne oleje s rastlinných látok, hydratačné a súprav pre bahenných zábalov a soli.

 • Výrobky z kúpeľa a sprchy

V tejto kategórii sú šampóny, kondicionéry, balzamy, krémy a masky na vlasy. Mŕtve more produkuje gély a kroviny na sprchovanie, soli na morské kúpele a rôzne mydlá s bahnom z Mŕtveho mora.

 • Starostlivosť o nechty

Jedinečné zloženie Mŕtveho mora je ideálne pre starostlivosť o nechty. Mŕtve more ponúka súpravy, ktoré pozostávajú zo špeciálnych solných kúpeľov, minerálneho peelingu, bahenných zábalov a rôznych lakov, ktoré obnovujú, posilňujú a urýchľujú rast nechtov.

trusted-source[5], [6], [7]

Bieloruská kozmetika Mŕtveho mora

Je zastúpená radou drog a liekov na starostlivosť o telo, vlasy a tvár. Zvláštnosť prostriedkov spočíva v tom, že nemajú žiadne vekové obmedzenia. Veľa populárnych značiek vyrába sériu kozmetiky Mŕtve more, ktoré zahŕňa prírodné zložky Mŕtveho mora.

Najslávnejší bieloruský výrobca kozmetiky z Mŕtveho mora, spoločnosť Belita Viteks. Spoločnosť spustila línie Dead Sea Cosmetics, ktorá je zastúpená rôznymi prostriedkami pre plnohodnotnú starostlivosť o telo. Okrem komponentov Mŕtveho mora sa k produktom, ktoré zlepšujú spotrebiteľské charakteristiky produktov, pridávajú rastlinné extrakty a ďalšie prísady.

Luxusná kozmetika z Mrtvého mora

To znamená prémiovú triedu, vysokú kvalitu a 100% prírodnú kompozíciu. Dnes v Izraeli a Jordánsku existuje mnoho spoločností, ktoré vyrábajú elitnú kozmetiku s morskými liečivými zložkami. Zvážte najobľúbenejšie a vyhľadávanejšie elitné značky Mŕtveho mora.

 • Ahava je izraelská elitná kozmetika používaná na kúpeľné procedúry. Spoločnosť vyrába mužské a ženské línie. Špecialitou produktov je jedinečná kombinácia rastlinných a morských komponentov. Elite kozmetika má hojivý účinok na celé telo, zlepšuje krvný obeh, urýchľuje metabolizmus, hydratuje pokožku a podporuje jej regeneráciu.
 • Premier - ďalšia elitná séria kozmetiky Mŕtveho mora. Spoločnosť vyrába výrobky na starostlivosť o vlasy, tvár a telo. Všetky výrobky sa vyrábajú kombináciou morských komponentov.
 • Jericho - elitná kozmetika z Mrtvého mora, populárna vo viac ako 42 krajinách. Vyrába výrobky na tvár, vlasy, telo, dekoratívnu kozmetiku a terapeutické pomôcky pre mužov. Všetky produkty spoločnosti sú certifikované a spĺňajú medzinárodné štandardy kvality.
 • More SPA - Izraelská profesionálna kozmetika. Používa sa na starostlivosť o pleť domov, telo, vlasy a nechty a na salónnu kúpeľnú starostlivosť. Obzvlášť populárne je elitná séria bahnitých výrobkov, ktoré vrátia pokožku mladosti a kráse.
 • Christina - elitná kozmetika pre profesionálnych kozmetikov a kúpeľných centier. Reprezentuje širokú škálu produktov pre hlbokú starostlivosť o pleť a regeneráciu. Vyrába sériu produktov pre ženy a mužov a poskytuje komplexnú starostlivosť o telo.

Elitná kozmetika Mŕtveho mora sa vyznačuje svojou cenou, ktorá je rádovo vyššia ako bežné prostriedky s morskými komponentmi. Zvýšené náklady sa vysvetľujú prirodzeným zložením, širokým sortimentom a profesionálnym používaním. Elite kozmetiku môžete kúpiť v obchode v Izraeli alebo ho objednať na oficiálnych stránkach spoločnosti. Elite kozmetika je veľmi zriedkavá v bežných kozmetických obchodoch a ešte viac v maloobchode.

Kozmetika so soľami z Mŕtveho mora

Používa sa na starostlivosť o pleť tela a tváre, na starostlivosť o vlasy a nechty. Soľ, šupky a kroviny sú vyrobené, ktoré účinne odstraňujú mŕtve kožné častice, výživné tvárové masky a anticelulitídne telové zábaly. Soľ je hlavnou zložkou šampónov a balzamov pre vlasy, toniká a omladzujúce séra.

Minerálna kozmetika Mŕtveho mora, to znamená s morskými soľami, je bohatá na bróm, jód, fluór a ďalšie prvky, ktoré sú nevyhnutné pre ľudské telo. Produkty na báze soli zlepšujú krvný obeh, dodávajú kožu kyslík, účinne pôsobia na liečbu akné a akné, tónujú a napínajú pokožku. Soľné krémy pomáhajú s kŕčovými žilami a odstraňujú prebytočnú tekutinu z tela.

Pri používaní soľnej kozmetiky musíte dodržiavať pravidlá používania a opatrnosť. Pri častom používaní môže soľ spôsobiť alergické reakcie, napriek tomu, že kozmetika je hypoalergénna. Preto pred použitím soli kozmetiky odporúčame konzultovať s kozmetikou. Medzi kozmetikou Mŕtveho mora so soľami môžete identifikovať finančné prostriedky Dr. Nona, Sea of Spa, GUAM, NevO a Doctor Nature. Každá z týchto značiek má rad soľových produktov pre plnohodnotnú starostlivosť o pokožku, telo a vlasy.

trusted-source[8]

Kozmetika na vlasy z mŕtveho mora

Jedná sa o rad liekov, výživy a ošetrenie vlasov. Prostriedky sú vhodné pre starostlivosť o akýkoľvek typ vlasov a sú účinné pri prevencii ochorení kože a alergických reakcií. Výrobky pre starostlivosť o vlasy použite masku bahna, solí a minerály z Mŕtveho mora, balzamy, toniká, pleťové mlieka, kondicionéry, šampóny, spreje a ďalšie.

Kozmetika Mŕtveho mora na vlasy, starostlivo stará o vlasy aj pokožku hlavy, podporuje hojenie, stimuluje rast, dáva lesk a zdravý vzhľad. Zloženie liečiv obsahuje užitočné kyseliny, vitamíny, minerály a rastlinné extrakty. V komplexe všetky tieto zložky priaznivo ovplyvňujú vlasy, normalizujú tukovú výmenu a obnovujú svoju prirodzenú krásu.

Zvláštnosťou kozmetiky pre mäso z mŕtveho mora je, že všetky prostriedky sa môžu navzájom kombinovať. Takže masky, kondicionéry, šampóny, toniká a balzamy sú dobre navzájom kompatibilné a každý z prostriedkov umožňuje opraviť účinok používania druhého. Medzi výrobcami výrobkov na starostlivosť o vlasy patria: Manufaktura, Zdravie a krása, Aroma, More kúpele, Mŕtve more. Osobitná pozornosť by sa mala venovať pravidlám používania výrobkov a dodržiavať odporúčania.

Terapeutická kozmetika Mŕtveho mora

Tieto druhy výrobkov starostlivo starostlivo o pokožku a vynikajúcou prevenciou rôznych kožných lézií a kozmetických porúch. Kozmetika je účinná pri liečení psoriázy, ekzému, seborey a ďalších kožných ochorení, veľmi uľahčuje ich symptómy a znižuje nepríjemné pocity.

Lekárska kozmetika sa nemôže schovať za vrstvy defektov make-upu a liečiť ich. Zloženie aktív obsahuje minerály z Mŕtveho mora, rôzne rastlinné extrakty, vitamíny, minerály a ďalšie látky, ktoré účinne liečiť, zmiernenie zápalu a obhajcu prevencia akné, akné alebo akékoľvek iné kožné vyrážky.

Použitie liečebnej kozmetiky na hojenie kože je prvým krokom ku kvitnúcemu zdravému vzhľadu. Harmonická kombinácia vedeckého výskumu a prírodných zložiek je ideálnou voľbou pre liečbu a starostlivosť o pokožku. Výrobok podporuje omladenie kožných buniek, urýchľuje regeneračné procesy, vyživuje, tónuje a chráni. Prostriedky zlepšujú prekrvenie pokožky, zahrievajú tkanivá, zmierňujú suchosť, podráždenie.

Terapeutická kozmetika zlepšuje stav pokožky, nechtov, vlasov v dôsledku mineralizácie organizmu a nasýtenia potrebnými mikroelementmi pre normálne fungovanie. Kozmetika sa vyrába na báze soli, bahna, morskej vody, rias a ďalších zložiek Mŕtveho mora. Najobľúbenejší výrobcovia terapeutickej kozmetiky v Mŕtvom mori: Dr. Nona, Dr. More, Zdravie a krása, Mŕtve more a iné. Lekárska kozmetika sa používa na kúpeľné procedúry, zábaly, trenie, kúpele, obklady, masáže a iné procedúry.

Kozmetika mŕtveho mora z psoriázy

Kozmetika z Mrtvého mora z psoriázy je vynikajúci nástroj na liečbu a prevenciu tohto chronického ochorenia kože. Výpadky psoriázy vyzerajú neesteticky, poskytujú nepríjemné pocity vo forme svrbenia a môžu viesť k závažným komplikáciám. Kozmetika pre psoriázu sa používa na komplexnú starostlivosť o chorú pokožku. Prostriedky Mŕtveho mora pomáhajú pri liečení kožných lézií v prípade, keď klasická terapia bola neúčinná.

K dnešnému dňu získava stále viac a viac fanúšikov minerálna kozmetika z Mrtvého mora. A to všetko vďaka liečebným vlastnostiam účinných zložiek kozmetiky. Prípravky z psoriázy sa vyrábajú na báze morskej soli, bahna a vody Mŕtveho mora.

 • Najslávnejšia kozmetika pre psoriázu, spoločnosť Byliny Kedem. Značka ponúka svojim zákazníkom radu liečivých olejov, krémov a masiek, ktoré pomáhajú zbaviť sa psoriázy, plesňových lézií kože a iných ochorení.
 • Ak sa kozmetika používa ako preventívna opatrnosť proti lupienke, Ahava a Canaan sú vhodné na tieto účely. Prostriedky sú vyrobené z prírodných zložiek na báze soli a bahna Mŕtveho mora. Ochranné známky vyrábajú širokú škálu výrobkov z psoriázy: šampóny, mydlá, krémy, pleťové vody. Pravidelné používanie takýchto produktov účinne eliminuje nepohodlie, podráždenie, svrbenie, urýchľuje proces hojenia.
 • Kozmetika mŕtveho mora Skin Relief spoločnosti Sea of SPA - toto je ďalšia séria liekov. Krémy a šampóny obnovujú aj hlboko poškodené vrstvy pokožky a podporujú jej zdravé fungovanie. Obzvlášť populárne je mydlo z psoriázy, ktorého účinok možno vidieť po prvej aplikácii.

trusted-source[9], [10]

Kozmetika pre nechty

Minerálna kozmetika chráni nechty pred negatívnymi účinkami prostredia a ultrafialového žiarenia. Živiny, ktoré sú súčasťou krémov, masiek a peelingu na nechty a ruky, dodávajú im potrebné stopové prvky a minerály. Vďaka tomu nechty rastie rovnomerne, nestriekajte sa a nerozoberajte.

Pre krásu nechtov použitých dekoratívnych a terapeutických kozmetických prípravkov z Mŕtveho mora sú to rôzne laky a posilňujúce zlúčeniny, ktoré obnovujú zdravie nechtov. Kozmetika pre nechty je užitočná pre dievčatá, keď si zakladajú svoje nechty alebo používajú odolné laky, ktoré poškodzujú ich prirodzený rast. Ak chcete starostlivosť o nechty používať rôzne brúsne tyče a pilníky na nechty, ktoré majú minerálne postrek. To všetko vám umožňuje dosiahnuť hladké nechty, poskytnúť im primeranú výživu a zdravý lesk.

 • Medzi prostriedkami starostlivosti o nechty je možné priradiť súbory Premier. Sada obsahuje krém na výživu a spevnenie nechtov, kutikulový olej, leštiaci lúč a pilník na nechty. Jemné mlieko na ruky a nechty vyrovnáva farbu kože rúk a zabraňuje tvorbe tuberkulóz na nechtoch. Minerálne zložky a prírodné extrakty znižujú krehkosť a delamináciu, obohacujú sa o užitočné mikroelementy a minerály.
 • Sea of Spa tiež ponúka efektívnu sadu pre starostlivosť o nechty a ruky. Sada obsahuje výživný krém s redukčné vlastnosti, pre zmäkčenie kožtičky krém, nechtov posilnenie a urýchlenie rastu nechtov a leštenie dreva s minerálnym povlakom.

trusted-source[11], [12]

Kozmetika mŕtveho mora v Moskve

Dopyt po produktoch s minerálmi z Mŕtveho mora sa vysvetľuje ich účinnosťou, terapeutickým účinkom a širokým rozsahom aplikácií. V Moskve je niekoľko značkových obchodov slávnych značiek, kde si môžete kúpiť kozmetiku.

Spravidla sa prostriedky na starostlivosť o telo a tvár Mŕtveho mora môžu zakúpiť v elitných obchodoch alebo v obchodoch s profesionálnou kozmetikou. Ak by potrebná kozmetika nebola v predaji, vždy si môžete objednať produkt, ktorý sa vám páči, na oficiálnej webovej stránke spoločnosti. Mnoho značiek posiela svojim zákazníkom katalógy so vzorkami výrobkov, ako aj darčekové predmety.

Kozmetika mŕtveho mora v Petrohrade

Kozmetika mŕtveho mora v Petrohrade je v predaji v obchodnom dome Premier. Tam si môžete kúpiť kvalitnú a populárnu izraelskú i jordánsku kozmetiku Mŕtveho mora. Populárne značky sú: Ahava, Sea of Spa, Absolútne organické, Premier, Jericho a ďalšie.

V Petrohrade sa nachádza reťazec obchodov, ktoré sa nazývajú kozmetika z Mŕtveho mora. Obchody ponúkajú svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov pre starostlivosť o telo, tvár, vlasy a dekoratívnu kozmetiku s minerálmi z Mŕtveho mora. Nezabudnite na objednanie kozmetiky online. Produkty sa dodávajú priamo z Izraela v čo najkratšom čase av perfektnom stave.

Kozmetika Mŕtveho mora v Kyjeve

Kozmetika Mŕtveho mora v Kyjeve nie je za prvý rok miluje obdivovateľov a fanúšikov prírodných minerálnych výrobkov bohatých na starostlivosť o telo, vlasy a nechty a kvalitné výrobky. Kozmetika sa používa v kozmetických salónoch a kúpeľných centrách hlavného mesta pre rôzne procedúry starostlivosti o pleť tela. Izraelská kozmetika je populárna v zdravotníckych centrách ako ďalší prírodný prostriedok na prevenciu a liečbu kožných ochorení.

Dodnes kozmetika Mŕtveho mora v Kyjeve je prezentovaná v obchode elitných tovarov a salónoch profesionálnej kozmetiky. Výrobky z mŕtveho mora je možné objednať nielen na internete, ale aj v spoločnostiach zástupcov, ktorí sa venujú priamym dodávkam kozmetiky Mŕtveho mora do Kyjeva.

Kozmetika Mŕtveho mora v Minsku

Kozmetika Mŕtveho mora v Minsku sa predáva vo značkových obchodoch a salónoch, ktoré sa špecializujú na predaj profesionálnej a elitnej kozmetiky z celého sveta. V Bielorusku, a to v Minsku, existujú aj ich značky, ktoré sa zaoberajú výrobou kozmetiky Mŕtveho mora. Dopyt pochádzajú od firmy Belita Viteks a línie kozmetiky z Mŕtveho mora.

Kúpte si produkty môžete priamo v obchodoch alebo objednávku s doručením do domu. V Minsku existuje veľa zastúpení najobľúbenejších značiek Izraela a Jordánska. V týchto salónoch môžete detailne študovať sortiment výrobkov, vyskúšať si produkt, ktorý sa vám páči, a samozrejme ho získať.

Továrne kozmetiky Mŕtveho mora

Továrne kozmetiky Mŕtveho mora sa nachádzajú v mnohých mestách Izraela. Obchod spravidla funguje na základe továrne, ktorá predáva vyrábanú kozmetiku. Najväčšie továrne sa nachádzajú po celom pobreží Mŕtveho mora, medzi obcou En Bocken, kde sú elitné hotely a zdravotné strediská a národná rezervácia En Gedi. Trasa, pozdĺž ktorej sa nachádzajú továrne, spočíva v Nazarete a Jeruzaleme.

Turisti priťahujú továrne s kozmetikou z Mŕtveho mora, kde obchodujú. Spravidla v takýchto obchodoch sú náklady na finančné prostriedky oveľa nižšie ako v oficiálnych salónoch. Na letisku Ben Gurion sa nachádza obchod s bezcolnou kozmetikou z Mŕtveho mora za najnižšie ceny. Závody organizujú výlety a ponúkajú celý proces vytvárania lekárskej kozmetiky.

Najobľúbenejšie medzi turistami je kozmetická továreň, ktorú vlastní Ahava. Výrobky sa vyrábajú na báze liečivých solí, vôd a bahna mora. V továrni je obchod, ktorý ponúka širokú škálu produktov a profesionálnych konzultantov, ktorí sú pripravení vybrať si ideálnu liečbu alebo liečbu pokožky, vlasov a nechtov na tvári a tele.

Najlepšia kozmetika Mŕtveho mora

Najlepšia kozmetika Mŕtveho mora - to je spôsob, ako môžete zavolať všetky výrobky, ktoré sú vyrobené z liečivých morských komponentov. Všetky kozmetické prípravky z Mŕtveho mora sú založené na minerálnom bahne, soľnej alebo morskej vode. Najpopulárnejšou je špina na peeling, obklady a trenie, ako aj soli na masky a zábaly. Na základe týchto zložiek sú vytvorené rôzne prostriedky na kompletnú starostlivosť: krémy, toniká, pleťové vody, srvátka, masky, šupky, šampóny. Najlepšie sa považuje za dekoratívnu kozmetiku Mŕtveho mora, pretože má liečivé vlastnosti a starostlivo sa stará o pokožku.

Prostriedky priaznivý účinok na koži, prírodné aktívne zložky zlepšenie krvného obehu a metabolizmu, pomáha hlboko čistí pokožku od nečistôt, spomaľujú proces starnutia, zvýšenie elasticity kože a pôsobí vynikajúci prevencii kožných ochorení. Kozmetika Mŕtveho mora je ideálna na liečbu alergií, hubových kožných lézií, vitiligu, psoriázy, zbavenia sa. Minerálna kozmetika doplnená rastlinnými výťažkami, éterickými olejmi, riasami a výťažkami z rastlín.

V Izraeli sa stále zvyšuje počet tovární a firiem, ktoré vyrábajú a predávajú prírodnú kozmetiku. Najznámejšie značky sú: Ahava, Zdravie a krása, Premier, Mŕtve more SPA, Dr.Fisher, Biotherm, Dr. Nona a ďalšie. Kozmetika Mŕtveho mora sa vyrába nielen v Izraeli, ale aj v iných krajinách, ktoré rozvíjajú najnovšie vzorce výrobkov. K dnešnému dňu mnohé populárne značky vyrábajú sériu mŕtveho mora alebo mora života, ktoré má vo svojom zložení prostriedky na morské bahno alebo soľ Mŕtveho mora.

Kontraindikácie na použitie

Každá náprava má kontraindikácie na použitie. Kozmetika z Mŕtveho mora má aj množstvo kontraindikácií, ktoré sú založené na účinkoch jej aktívnych zložiek, teda na soli a bahno v Mŕtvom mori. Prostriedky s vysokým obsahom nečistôt sa neodporúčajú používať v tehotenstve, v prítomnosti malígnych nádorov a počas laktácie. Kontraindikácie sú akékoľvek duševné poruchy, chronické ochorenia v akútnom štádiu a veku nad 65 rokov. Kozmetika s bahnom by sa nemala používať s otvorenými a mokrými ranami.

Ak hovoríme o kontraindikáciách na kozmetiku Mŕtveho mora so soľou, prostriedky sa neodporúčajú používať pri ochoreniach krvi a krvotvorných orgánov (ide o kúpeľ s morskou soľou a soľnými zábaly). Niektoré gynekologické ochorenia, ktoré sú náchylné na krvácanie, sú tiež kontraindikáciami pre použitie soľnej liečby. Kozmetika sa neodporúča pre kŕčové žily, kardiovaskulárne ochorenia, epileptické záchvaty a keď je telo vyčerpaná.

Pred nákupom akéhokoľvek výrobku a jeho používaní sa odporúča konzultovať s kozmetikou. Mnohé profesionálne obchody, ktoré predávajú kozmetiku Mŕtve more, zamestnávajú profesionálnych konzultantov a kozmetikov - dermatológov, ktorí pomôžu s výberom kozmetiky pre starostlivosť o pleť alebo jej liečbu.

trusted-source[13], [14], [15], [16], [17], [18], [19], [20], [21], [22], [23], [24]

Cenník

Ceny kozmetiky z Mrtvého mora sú veľmi rozdielne. Náklady závisia od popularity značky, zloženia výrobku, indikácií na použitie a objemu. Napríklad elitné izraelské výrobky Black Pearl, ktoré pozostávajú z morských komponentov a perličkových práškov, ktoré spomaľujú proces starnutia, sú drahé. Trubička krému na starostlivosť o oči bude stáť 50 dolárov a ešte drahšie. To sa týka iných značiek elitnej kozmetiky Mŕtveho mora, ako aj profesionálnych prostriedkov.

Ak hovoríme o lacnejšej, ale prírodnej kozmetike Mŕtveho mora, je to Ahava, Mŕtve more, More SPA, Zdravie a krása, NevO a ďalšie. Náklady na krémy pre starostlivosť o ruky a nechty od 20 do 30 UAH., Cena šampónu od 50 UAH., Rovnaká cena pre kozmetické masky. Ak ide o produkty starostlivosti o pleť s vysokým obsahom morskej soli alebo minerálnych zložiek bahna, cena stúpa od 200 UAH. Pre krémovú trubicu. Napríklad kozmetika Dr. Nona, ktorá vyrába terapeutické soľné produkty, produkuje populárny krém Solaris, ktorého cena je takmer 700 UAH. Kvôli svojmu prirodzenému zloženiu vysoké ceny udržujú dekoratívnu kozmetiku na mori, čo robí pokožku nielen krásnou, ale aj zdravou.

Aby ste neplatili príplatky za minerálnu kozmetiku, odporúča sa ich zakúpiť priamo v Izraeli alebo v Jordánsku alebo si ich objednať na oficiálnych stránkach. Ale táto rovnaká kozmetika, ale v obchode-partnerov a zastupiteľských úradov bude stáť viac. Ale v každom prípade jedinečné prírodné zloženie, nedostatok syntetických zložiek, terapeutické a hypoalergénne vlastnosti ospravedlňujú vysoké ceny kozmetiky Mŕtveho mora.

Recenzia

Množstvo pozitívnych recenzií o kozmetike Mŕtveho mora potvrdzuje účinnosť výrobkov. A to nie je prekvapujúce, pretože Mŕtve more je vo svojom zložení jedinečné, rovnako ako kozmetika, ktorá sa vyrába z jeho zložiek. Praktickí všetci turisti, ktorí prichádzajú do Izraela, prinášajú kozmetiku s nimi ako cenný suvenír, pretože má liečivé vlastnosti a starostlivo sa stará o pokožku. Zvláštnosť izraelskej kozmetiky je prirodzená kompozícia, ktorá dokonale tónuje, zlepšuje krvný obeh, dodáva pleti prirodzenú matnú farbu, zaobchádza s kožnými ochoreniami, zmierňuje akné, akné, akné a iné chyby.

Kozmetika Mŕtveho mora je populárna po celom svete. Práve v Izraeli fungujú továrne na výrobu elitnej a profesionálnej kozmetiky používanej v najdrahších kúpeľných centrách a salónoch. Široká škála produktov vám umožňuje vybrať si výrobky pre každú peňaženku a na akýkoľvek účel. Pravidelné používanie morských produktov dáva pokožke druhú mladosť, zachováva jej krásu, zdravie a žiarivý vzhľad.

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Kozmetika z Mrtvého mora" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.