^

Zdravie

Krémy z Mrtvého mora

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 10.08.2022
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Krémy od Mŕtveho mora - ako u všetkých kozmetických prípravkov, v rámci ktorých sú prírodné soli alebo Bahno z Mŕtveho mora - sú schopní poskytnúť účinnú pomoc v pravom starostlivosti o pleť, vrátane jeho hlboké čistenie, hydratáciu, zvyšuje elasticitu a znížiť zápal.

Užitočné vlastnosti krému z Mŕtveho mora a vzhľadom k jedinečnej kombinácii vysokým obsahom makro- a mikroprvkov zlúčeniny, ktoré prenikajú do pokožky, zlepšujú prietok krvi do tkanív a buniek dodávky kyslíka, aktivovať metabolizmus a vylučovanie toxínov, zvyšuje epidermálne schopnosť udržať vlhkosť. Okrem toho, z Mŕtveho mora krémy majú protizápalové a antialergické účinky, čo zvyšuje ochrannú funkciu kože.

trusted-source[1]

Indikácie pre použitie krému z Mŕtveho mora

Vo väčšine prípadov sa indikácia použitia krému z Mŕtveho mora - podobne ako ktorýkoľvek iný kozmetický výrobok - týka problémov, ktoré sú typické pre tento alebo ten typ kože, ako aj zmeny týkajúce sa veku. To je zvýšená tuková alebo suchá koža tváre a tela, tendencia k podráždeniu a rôzne vyrážky, letargia alebo chrobnutie, predčasné starnutie.

Krémy z Izraela Mŕtve more

Krémy od Mŕtveho mora z Izraela predstavila produkty izraelských výrobcovia kozmetiky, ako je starostlivosť a krása, Zdravie a krása, minerály z Mŕtveho mora (DSM), z Mŕtveho mora Premier, Hlavín, Mineralium Mŕtveho mora, Ahava, more kúpele, kúpele Pharma.

Krém z Mŕtveho mora - Výživný nočný krém biominerální starostlivosť a krása obohatený Macadamia olej, kyselinu palmitolevoy obsahujúce omega-3, omega-6 a vitamín E, čo prispieva k spomaleniu starnutia kože. So suchou pokožkou môžete tento krém používať aj počas dňa. Regeneračný krém s medom a propolisu (Care & Beauty), výnimkou minerály z Mŕtveho mora obsahuje vitamíny A, C, D, E a ultrafialové ochranný komplex. Tento krém dokonale odstraňuje príznaky podráždenia pokožky, upokojuje a vyživuje ju a tiež znižuje hĺbku vrások.

Kozmetika minerálov Mŕtveho mora spoločnosti Health & Beauty je certifikovaná Ministerstvom zdravotníctva Izraela. Krém z Mŕtveho mora Multi-Vitamin smotanovú SPF-20 (Zdravie a krása) minerálov obsahuje komplex vitamínov C a E v kombinácii s pupalkový olej, rakytník rešetliakový, zelený čaj, aloe vera, rovnako ako filtre UVA a UVB. Krém obnovuje vlhkosť pokožky, pomáha zvyšovať turgor a pomáha bojovať proti vráskam. Krém je vhodný pre všetky typy pleti.

Hydratačný krém z Mŕtveho mora hydratačný krém spoločnosti z Mŕtveho mora Premier bahna okrem minerálneho bahna a vody z Mŕtveho mora patrí riasy, silice šípky, jojobový, avokádo, pupalky a kol., Tento krém hydratuje a obnovuje pokožku tým, že stimuluje metabolické procesy vo svojich bunkách. Obsahuje SPF 17, a preto chráni pred starnutím pokožky.

Anti-Aging Cream SPF-15 s avokádovým olejom (výrobca SPA Pharma) obsahuje minerály z Mŕtveho mora a vitamíny (A, B, E) a dodáva pokožke všetky základné stopové prvky, zlepšuje jej pružnosť a vyhladenie vrások. Chráni pred širokým rozsahom slnečného žiarenia.

Spoločnosť Mineralium Dead Sea produkuje omladzujúci krém na tvár z Mŕtveho mora Mineralium. Účinok tohto krému je zameraný na tri hlavné príznaky starnutia pokožky: dehydratáciu, chrobnutie a vekové škvrny. Dlhodobé užívanie Mineralium (ráno a večer), stimuluje syntézu kolagénu, elastínových vlákien a upgrade urýchľuje syntézu bunkovej zvlhčovače - kyseliny hyalurónovej.

trusted-source[3]

Krémy z Mrtvého mora z Jordánu

Krémy z Mŕtveho mora z Jordánska nemáme dosť známe, ale kozmetický priemysel tejto krajiny v posledných dvoch desaťročiach úspešne vyvíja a vyrába vysokokvalitnú kozmetiku založenú na produktoch Mŕtveho mora.

Jordánsky výrobca prírodnej kozmetiky Universial Labs LTD vyrába svoje výrobky pod ochrannou známkou C Products a vyváža ho do takmer štyroch desiatok krajín po celom svete. Účinným prostriedkom starostlivosť o pleť tváre je denný krém Mŕtve more Jordan C-DERM PLUS, ktoré sú obsiahnuté v zložení soľou z Mŕtveho mora, glycerín, bambucké maslo, aloe vera a vitamín E. Tento krém hydratuje, vyživuje pokožku a zaisťuje optimálnu ochranu (SPF 25 ) zo škodlivého slnečného žiarenia UVA a UVB.

Ďalšia kozmetická značka Jordan - La Cure - vyrába výrobky z prírodnej krásy Mŕtveho mora, ktoré obsahujú soľ a bahno pre kúpele, ako aj širokú škálu krémov. Nočný krém La Cure (La Cure Night Cream) je prirodzenou zmesou čistých minerálov z Mŕtveho mora, vitamínu E a aloe vera, ktoré sa odporúčajú na zabránenie suchom pokožke tváre a krku. Krém tiež pomáha vyčistiť a vyživovať kožu, čím je zdravá, hladká a hodvábna.

Hydratačný krém La Cure (hydratačný krém La Cure) je obohatený minerálmi z Mrtvého mora, vitamínom E a prírodnými výťažkami z jablka a mrkvy. Upokojuje pokožku všetkých typov, zabraňuje strate vlhkosti, zlepšuje elasticitu pokožky a chráni ju pred poveternostnými vplyvmi a účinkami tvrdých vôd.

Krémy z Mrtvého mora z Jordánu - krém proti vráskam Krém proti vráskam a bieliacim krémom Whhitening Cream - produkty spoločnosti Dead Sea FORTUNE. Krém proti vráskam obsahuje prírodné minerály z Mŕtveho mora v kombinácii s ďalšími prírodnými zložkami, ktoré poskytujú intenzívnu výživu na zrelú pleť a prácu na zníženie hĺbky vrások. A Whhitening Cream znižuje nežiadúcu pigmentáciu pokožky a chráni ju pred slnkom.

trusted-source[4]

Kontraindikácie použitia krému z Mŕtveho mora

Kontraindikácie používania krému z Mŕtveho mora sa môžu týkať tých kozmetických výrobkov, ktoré sú zamerané na riešenie dermatologických problémov, ktoré nie sú typické pre váš typ kože. Alebo v tých prípadoch, keď je použitie krému z Mrtvého mora nežiaduce pre jednotlivé znaky kože (precitlivenosť, peeling, cievna sieť atď.) Alebo s tendenciou k alergickým reakciám.

trusted-source[2]

Recenzie o krémoch z Mŕtveho mora

Recenzie o krémoch z Mŕtveho mora sú odlišné. A to je úplne prirodzený fenomén, pretože aj ten najprirodzenejší krém nemôže nikoho vyhovovať alebo dokonca spôsobiť alergiu. Ale skutočnosť, že vo väčšine prípadov minerály z Mŕtveho mora zlepšujú pokožku, dokazuje nadšené komentáre tisícov spotrebiteľov týchto kozmetických prípravkov z rôznych krajín.

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Krémy z Mrtvého mora" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.