Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Krémy z Mrtvého mora

Lekársky expert článku

Dermatológ
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 17.06.2018

Krémy od Mŕtveho mora - ako u všetkých kozmetických prípravkov, v rámci ktorých sú prírodné soli alebo Bahno z Mŕtveho mora - sú schopní poskytnúť účinnú pomoc v pravom starostlivosti o pleť, vrátane jeho hlboké čistenie, hydratáciu, zvyšuje elasticitu a znížiť zápal.

Užitočné vlastnosti krému z Mŕtveho mora a vzhľadom k jedinečnej kombinácii vysokým obsahom makro- a mikroprvkov zlúčeniny, ktoré prenikajú do pokožky, zlepšujú prietok krvi do tkanív a buniek dodávky kyslíka, aktivovať metabolizmus a vylučovanie toxínov, zvyšuje epidermálne schopnosť udržať vlhkosť. Okrem toho, z Mŕtveho mora krémy majú protizápalové a antialergické účinky, čo zvyšuje ochrannú funkciu kože.

trusted-source[1]

Indikácie pre použitie krému z Mŕtveho mora

Vo väčšine prípadov sa indikácia použitia krému z Mŕtveho mora - podobne ako ktorýkoľvek iný kozmetický výrobok - týka problémov, ktoré sú typické pre tento alebo ten typ kože, ako aj zmeny týkajúce sa veku. To je zvýšená tuková alebo suchá koža tváre a tela, tendencia k podráždeniu a rôzne vyrážky, letargia alebo chrobnutie, predčasné starnutie.

Kontraindikácie použitia krému z Mŕtveho mora

Kontraindikácie používania krému z Mŕtveho mora sa môžu týkať tých kozmetických výrobkov, ktoré sú zamerané na riešenie dermatologických problémov, ktoré nie sú typické pre váš typ kože. Alebo v tých prípadoch, keď je použitie krému z Mrtvého mora nežiaduce pre jednotlivé znaky kože (precitlivenosť, peeling, cievna sieť atď.) Alebo s tendenciou k alergickým reakciám.

trusted-source[2]

Krémy z Izraela Mŕtve more

Krémy od Mŕtveho mora z Izraela predstavila produkty izraelských výrobcovia kozmetiky, ako je starostlivosť a krása, Zdravie a krása, minerály z Mŕtveho mora (DSM), z Mŕtveho mora Premier, Hlavín, Mineralium Mŕtveho mora, Ahava, more kúpele, kúpele Pharma.

Krém z Mŕtveho mora - Výživný nočný krém biominerální starostlivosť a krása obohatený Macadamia olej, kyselinu palmitolevoy obsahujúce omega-3, omega-6 a vitamín E, čo prispieva k spomaleniu starnutia kože. So suchou pokožkou môžete tento krém používať aj počas dňa. Regeneračný krém s medom a propolisu (Care & Beauty), výnimkou minerály z Mŕtveho mora obsahuje vitamíny A, C, D, E a ultrafialové ochranný komplex. Tento krém dokonale odstraňuje príznaky podráždenia pokožky, upokojuje a vyživuje ju a tiež znižuje hĺbku vrások.

Kozmetika minerálov Mŕtveho mora spoločnosti Health & Beauty je certifikovaná Ministerstvom zdravotníctva Izraela. Krém z Mŕtveho mora Multi-Vitamin smotanovú SPF-20 (Zdravie a krása) minerálov obsahuje komplex vitamínov C a E v kombinácii s pupalkový olej, rakytník rešetliakový, zelený čaj, aloe vera, rovnako ako filtre UVA a UVB. Krém obnovuje vlhkosť pokožky, pomáha zvyšovať turgor a pomáha bojovať proti vráskam. Krém je vhodný pre všetky typy pleti.

Hydratačný krém z Mŕtveho mora hydratačný krém spoločnosti z Mŕtveho mora Premier bahna okrem minerálneho bahna a vody z Mŕtveho mora patrí riasy, silice šípky, jojobový, avokádo, pupalky a kol., Tento krém hydratuje a obnovuje pokožku tým, že stimuluje metabolické procesy vo svojich bunkách. Obsahuje SPF 17, a preto chráni pred starnutím pokožky.

Anti-Aging Cream SPF-15 s avokádovým olejom (výrobca SPA Pharma) obsahuje minerály z Mŕtveho mora a vitamíny (A, B, E) a dodáva pokožke všetky základné stopové prvky, zlepšuje jej pružnosť a vyhladenie vrások. Chráni pred širokým rozsahom slnečného žiarenia.

Spoločnosť Mineralium Dead Sea produkuje omladzujúci krém na tvár z Mŕtveho mora Mineralium. Účinok tohto krému je zameraný na tri hlavné príznaky starnutia pokožky: dehydratáciu, chrobnutie a vekové škvrny. Dlhodobé užívanie Mineralium (ráno a večer), stimuluje syntézu kolagénu, elastínových vlákien a upgrade urýchľuje syntézu bunkovej zvlhčovače - kyseliny hyalurónovej.

trusted-source[3]

Krémy z Mrtvého mora z Jordánu

Krémy z Mŕtveho mora z Jordánska nemáme dosť známe, ale kozmetický priemysel tejto krajiny v posledných dvoch desaťročiach úspešne vyvíja a vyrába vysokokvalitnú kozmetiku založenú na produktoch Mŕtveho mora.

Jordánsky výrobca prírodnej kozmetiky Universial Labs LTD vyrába svoje výrobky pod ochrannou známkou C Products a vyváža ho do takmer štyroch desiatok krajín po celom svete. Účinným prostriedkom starostlivosť o pleť tváre je denný krém Mŕtve more Jordan C-DERM PLUS, ktoré sú obsiahnuté v zložení soľou z Mŕtveho mora, glycerín, bambucké maslo, aloe vera a vitamín E. Tento krém hydratuje, vyživuje pokožku a zaisťuje optimálnu ochranu (SPF 25 ) zo škodlivého slnečného žiarenia UVA a UVB.

Ďalšia kozmetická značka Jordan - La Cure - vyrába výrobky z prírodnej krásy Mŕtveho mora, ktoré obsahujú soľ a bahno pre kúpele, ako aj širokú škálu krémov. Nočný krém La Cure (La Cure Night Cream) je prirodzenou zmesou čistých minerálov z Mŕtveho mora, vitamínu E a aloe vera, ktoré sa odporúčajú na zabránenie suchom pokožke tváre a krku. Krém tiež pomáha vyčistiť a vyživovať kožu, čím je zdravá, hladká a hodvábna.

Hydratačný krém La Cure (hydratačný krém La Cure) je obohatený minerálmi z Mrtvého mora, vitamínom E a prírodnými výťažkami z jablka a mrkvy. Upokojuje pokožku všetkých typov, zabraňuje strate vlhkosti, zlepšuje elasticitu pokožky a chráni ju pred poveternostnými vplyvmi a účinkami tvrdých vôd.

Krémy z Mrtvého mora z Jordánu - krém proti vráskam Krém proti vráskam a bieliacim krémom Whhitening Cream - produkty spoločnosti Dead Sea FORTUNE. Krém proti vráskam obsahuje prírodné minerály z Mŕtveho mora v kombinácii s ďalšími prírodnými zložkami, ktoré poskytujú intenzívnu výživu na zrelú pleť a prácu na zníženie hĺbky vrások. A Whhitening Cream znižuje nežiadúcu pigmentáciu pokožky a chráni ju pred slnkom.

trusted-source[4]

Recenzie o krémoch z Mŕtveho mora

Recenzie o krémoch z Mŕtveho mora sú odlišné. A to je úplne prirodzený fenomén, pretože aj ten najprirodzenejší krém nemôže nikoho vyhovovať alebo dokonca spôsobiť alergiu. Ale skutočnosť, že vo väčšine prípadov minerály z Mŕtveho mora zlepšujú pokožku, dokazuje nadšené komentáre tisícov spotrebiteľov týchto kozmetických prípravkov z rôznych krajín.


Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Krémy z Mrtvého mora" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.