^

Monodiets

Mono-diéty sú skvelý a veľmi jednoduchý spôsob, ako schudnúť vo veľmi krátkom čase. To je príležitosť schudnúť pomocou jediného produktu. Napríklad, len pomocou pohánky v strave, len kefír alebo len jablká. Ale viete, čo by sa pre vás stalo monodédiou?

Z akých produktov si môžem vybrať a na čo by som sa mal rozhodnúť? Ako by ste mali pripraviť pokrmy, ktoré používate pre monodédiu? Aké pocity čakajú na vás počas procesu straty hmotnosti a ako dlho bude výsledok stanovený? Pre tieto a ďalšie otázky si prečítajte odpovede v našej časti "Monodiettes"

Diéta Maggi: recenzie a výsledky

Tvorcovia diéty Maggi dbali na to, aby bola vyvážená a zbavenie sa nadbytočných kilogramov sa dialo prirodzene.

Jablkové diétne recepty

Šaláty, džúsy, nakladané ovocie, kompóty z čerstvých a sušených jabĺk na chudnutie sú užitočné nielen počas diétneho obdobia, ale aj v každodennej strave.

Jablková diéta: šaláty na chudnutie

V diétnych metódach sa často používajú obľúbené nízkokalorické šaláty. Výhody týchto jedál z ovocia a zeleniny sú mnohoraké.

Jablková diéta: nápoje na chudnutie

Šťava, smoothies, kompót, koktail, kvas, limonáda, uzvar, čaj - z jabĺk si môžete pripraviť nápoj pre každý vkus, pre každodennú aj diétnu stravu.

Jablková diéta na chudnutie

Vlastnosti jabĺk na chudnutie boli objavené oveľa neskôr a v našej dobe, keď sa nadváha stala globálnym problémom, sa aktívne zavádzajú jablkové metódy, ktoré pomáhajú znižovať telesnú hmotnosť.

Pitná strava počas 7 dní

Ako väčšina metód, diéta sa používa na úpravu hmotnosti. Hlavnými indikáciami pre vymenovanie sú nadmerná telesná hmotnosť.

Jablková diéta: podrobný jedálny lístok na každý deň, recepty

Na metódy chudnutia, ako je jablková diéta, by ste sa mali pripraviť nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Jablková strava: odrody

Existujú dva druhy jablkových techník: pravidelný pôst a prísna jablková diéta. Ak prvý povoľuje jablká v neobmedzenom množstve, potom druhý obmedzuje porciu na 1,5 kg

Jablková diéta: podstata, výhody, výsledky

Jablková diéta je obľúbená vďaka svojej účinnosti a obrovskému množstvu verzií, z ktorých si každý môže vybrať to najvhodnejšie pre seba.

Diétne menu Maggi na 1, 2, 3 a 4 týždne

Pre prevahu vajec sa jedálny lístok Maggi diéty nazýva vaječná diéta, hoci obsahuje aj iné potraviny s obsahom bielkovín.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.