Diéta na chudnutie

Bran diéta možnosti: koľko môžete schudnúť?

Veľkou výhodou pre mnohých je, že otrubová strava nezaväzuje radikálne meniť obvyklý spôsob života a stravovania. Otruby sa môžu jesť 15 minút pred jedlom, v kombinácii s inými zložkami výživy alebo sa môžu pridávať do hotových potravín.

Zoštíhľujúce recepty na ovocie

Väčšina receptov z ovocia na chudnutie sú vynikajúce vitamínové šaláty, čerstvé a smoothies, jogurty a ďalšie nápoje. Sú zverejnené na webe spolu s farebnými ilustráciami a podrobnými pokynmi, ktoré nemusíte kopírovať.

Diéta na ovsené vločky pre chudnutie: účinnosť, recepty

Ovsené vločky sú komplexné sacharidy, ktoré prechádzajú dlhý reťazec transformácií, v ktorých sa glukóza uvoľňuje postupne, dáva viac energie a nevedie k ostrým skokom inzulínu.

Diéta pre chudnutie 40 kg po dobu 1 mesiaca

Ak chcete sa zbaviť 40 kg bude trvať viac ako jeden mesiac, aj keď je to celkom dosiahnuteľné. Príkladom by bola strava Polina Gagarina, ktorá sa z bbw vytvorenej po pôrode zmenila na štíhlu a krásnu "labuť".

Zelená diéta: Essence, spätná väzba a výsledky

Medzi mnohými rôznymi diétami chudnutie, zelená strava je veľmi populárny. Toto je názov potravinového systému, v ktorom sa nachádza iba surová zelenina a zelené ovocie.

Nízka carb diéta pre ženy, mužov, diabetes

Sacharidy sú organické zlúčeniny a sú prítomné vo všetkých bunkách a tkanivách živých organizmov. Bez nich je život nemožný. Vo svojej štruktúre sú rozdelené na jednoduché a komplexné, a to prvé - rýchle

Účinné diéty v adolescencii

Až do 9-10 rokov sa deti zvyčajne veľmi nezaujímajú o svoj vzhľad, telo. Ďalej, pri pôsobení pohlavných hormónov, sa telo rýchlo vyvíja. Týka sa to nielen zmien v telesných formách, ale aj psychológie.

Crash diéta

V anglickom jazyku znamená srash rozdrviť, zlomiť. To znamená rýchle extrémne strata hmotnosti. Pod týmto názvom sa vzťahuje akákoľvek strava, ktorá výrazne obmedzuje spotrebu denných kalórií (nie viac ako 800 kcal), alebo znižuje množstvo konzumovaných potravín na 2-3 kusy.

Diéta bez soli: lahodné recepty

K dnešnému dňu sa vyvinul veľa diét zameraných na chudnutie. Obzvlášť populárne je bezvodá strava pre chudnutie, čo si nevyžaduje výrazné obmedzenia v strave.

Anglická strava po dobu 21 dní: podrobné menu pre každý deň

Šetrná anglická strava je tiež pripísaná skutočnosti, že ponúka rôzne možnosti a produkty, a tiež obsahuje v strave všetky nutričné zložky (bielkoviny, sacharidy, tuky) a vitamíny.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.