^

Diéta na chudnutie

Diéta na 40 dní

Problémy s nadváhou trápia ľudí po estetickej aj zdravotnej stránke. Nadváha je záťažou pre chrbticu a kĺby, vysoký krvný tlak, kŕčové žily, problémy s pečeňou, riziko cukrovky.

90 dňová delená strava

To je názov knihy dvoch kamarátov novinárov zo Slovinska, ktorí pracujú v oblasti gastronomického spravodajstva. Na základe novinárskych a gastronomických skúseností získaných prácou v časopisoch si dievčatá vytvorili vlastný systém s názvom 90-dňová diéta oddelenej výživy.

Anglická diéta na 21 dní

Medzi mnohými spôsobmi, ako schudnúť, anglická diéta na 21 dní zaujíma osobitné miesto. Zmeny vo výžive zahŕňajú striedanie zeleninovej a bielkovinovej stravy, čo pomáha zrýchliť metabolizmus a podľa toho sa zbaviť nadbytočných kilogramov.

Diéta šesť okvetných lístkov: jedálny lístok na každý deň, recepty

Diéta so šiestimi okvetnými lístkami pozostáva zo šiestich potravín rôznych kategórií. To nie je tak málo, pretože zoznam obsahuje takmer všetko: ryby, mäso, ovocie, zeleninu, obilniny, mliečne výrobky.

Diéta "Šesť okvetných lístkov"

Tento spôsob chudnutia má niekoľko synoným. Podľa mena autorky - Diéta Anny Johanssonovej 6 lístkov. V skutočnosti - mono-diéta 6 okvetných lístkov. Podľa vymysleného obrázku – harmančeková diéta.

Efektívne diéty po 40 rokoch

Vlastnosti výživy vo všeobecnosti a najmä diéty po 40 rokoch na chudnutie sú spojené s vlastnosťami tela. V tomto období je žena veľmi aktívna v osobnom i verejnom živote.

Druhy tuhých diét pre rýchle chudnutie

Mnoho ľudí, ktorí snívajú o chudnutí s minimálnym úsilím, sa uchýli k dosť extrémnym metódam. Patrí medzi ne tvrdá diéta na rýchle chudnutie.

Najtvrdšia a najúčinnejšia diéta

Jednou z radikálnych ciest, ako zlepšiť telo a bojovať s nadváhou, je rigidná diéta. Zvážte zásady výživy, druhy diét, menu, kontraindikácie.

Pitná strava po dobu 30 dní

Fráza „pitie stravy po dobu 30 dní“ sa zdá byť pre nezainteresovaných ľudí spôsob, ako schudnúť pomocou obyčajnej vody. Práve s vodou sa spájajú predovšetkým slová „piť“ a „piť“.

Bran diéta možnosti: koľko môžete schudnúť?

Veľkou výhodou pre mnohých je, že otrubová strava nezaväzuje radikálne meniť obvyklý spôsob života a stravovania. Otruby sa môžu jesť 15 minút pred jedlom, v kombinácii s inými zložkami výživy alebo sa môžu pridávať do hotových potravín.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.