Odpočívajte na mŕtvom mori

Teplota mŕtveho mora

Teplota mŕtveho mora poteší dovolenkárov po celý rok. Zoberme do úvahy klímu Mŕtveho mora, teplotu vzduchu a vody. A tiež si vyberieme ideálny čas roka na odpočinok a liečbu na pobreží Mŕtveho mora.

Kontraindikácie liečby a odpočinku na Mŕtvom mori

Kontraindikácie liečby a odpočinku v Mŕtvom mori sú založené na vlastnostiach vody, bahna, vzduchu a morskej soli. Zvážte hlavné obmedzenia na odpočinok v Mŕtvom mori, ako aj pravidlá účinného zaobchádzania na pobreží Izraela.

Mestá mŕtveho mora

Všetky sanatóriá, kliniky a hotely sa nachádzajú v špecifickej prírodnej zóne a nechcú stráviť lekárske a rekreačné aktivity niekde v púšti. Preto je tu túžba dozvedieť sa viac o tých mestách mŕtveho mora, ktoré budú musieť prejsť obnovou.

Sanatória Mŕtveho mora

Moderný Izrael je lídrom v úrovni sanatória a kúpeľnej liečby. Tento typ zábavy poskytuje príležitosť nielen na odpočinok, ale aj na liečenie a nápravu ich zdravia. Preto sú sanatória mŕtveho mora, ktoré sa odlišujú špecializovaným smerom choroby, s ktorou sa liečia, dokonalé.

Mŕtve morské letoviská

Rezorty Mŕtveho mora, ktoré sa nachádzajú priamo na jeho pobreží, v blízkosti pláží, sú veľmi početné.

Hotely na mŕtvom mori

Hotely na mŕtvom mori - v Izraeli a Jordánsku - sú reprezentované hotelmi rôznych tried (tri, štyri a päť hviezdičiek).

Ako sa dostať do Mŕtveho mora?

Chcete vedieť, ako sa dostať do Mŕtveho mora bez straty času a peňazí? Zvážte dve možné možnosti jedinečného jazera - z mesta troch náboženstiev Jeruzalema, ako aj z Akabského zálivu na Červenom mori - z prístavného mesta Eilat.

Pláže Mŕtveho mora

Ak sa chcete dostať na pláže Mŕtveho mora v jeho severnej časti, len 39 km od Jeruzalema a od Tel-Avivu budete musieť cestovať dva a pol krát viac.

Počasie na mŕtvom mori

Charakteristické klimatické podmienky - to znamená, že počasie na mŕtvom mori - súvisí s umiestnením samotného soľného jazera. Ako je známe, Mŕtve more leží na dne Great Rift Valley (iným názvom je jordánska tektonická depresia).

SPA na mŕtvom mori

Takmer všetky hotely v tomto stredisku môžu byť pripísané kúpeľom na mŕtvom mori. Chystáte sa na Zem prisľúbené turistickým alebo rekreačným účelom, vždy si môžete vybrať útočisko pre váš vkus a peňaženku.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.