Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

SPA na mŕtvom mori

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 18.06.2018

Takmer všetky hotely v tomto stredisku môžu byť pripísané kúpeľom na mŕtvom mori.

Chystáte sa na Zem prisľúbené turistickým alebo rekreačným účelom, vždy si môžete vybrať útočisko pre váš vkus a peňaženku.

trusted-source[1]

SPA hotely na mŕtvom mori

Ubytovacie zariadenie Royal Rimonim Dead Sea Hotel (hotel)

Kúpeľný hotel na mŕtvom mori má päť hviezdičiek. Nachádza sa v letovisku izraelského mesta Ein Bokek na pobreží Mŕtveho mora. Hotelové izby sú z lacných izieb bez exotického výhľadu na suity "Suite" s panoramatickým výhľadom na Mŕtve more. Luxusný dvojizbový Lux má priestrannú obývaciu izbu. Malá, ale moderná kuchyňa; útulná jedáleň a spálňa, v ktorej sa dvaja dospelí s tromi deťmi môžu pohodlne usadiť. Po opaľovaní je pekné "opláchnuť" v priestrannej kúpeľni so sprchovacím kútom na izbe. Dve televízory osvetľia voľný čas a umožnia neustále v priebehu svetových udalostí. Platba takéhoto čísla oprávňuje svojho vlastníka využívať VIP služby so samostatným vstupom do OCHÚ.

Wellness kúpeľné centrum Royal Rimonim Dead Sea Hotel je jedným z najväčších v krajine a predstavuje celý rad služieb. Pre zákazníkov, ktorí majú pobyt v hoteli, je vstup zdarma a je povolený osobám, ktoré dosiahli vek 18 rokov.

 • Krytý bazén so slanou vodou.
 • Sauna.
 • Solárium.
 • Vírivka.
 • Športová hala.
 • Kozmetický salón.
 • Terasa s lehátkami pre relaxáciu a opaľovanie.

Daniel Hotel Dead Sea

Hotel Extra-class - nádherná oáza v srdci púšte. Nachádza sa len na brehu Mŕtveho mora, ponúka svojim hosťom nielen prvotriedne moderné izby rôznych úrovní a nákladov, ale aj širokú škálu všetkých druhov služieb. Nemôžete ignorovať SPA Shizen, ktorý ponúka rôzne krásy a wellness procedúry, ktoré kombinujú moderné technológie a staré vedomosti a tradície.

Na dvoch poschodiach kúpeľného centra nájde každý obyvateľ niečo, čo by ho presne zaujímalo. Plávanie v bazéne sladkej vody, suchú alebo mokrú saunu, vírivku, vonkajší alebo krytý bazén s vodou z Salt Lake. Kvalifikovaný personál centra môže ponúknuť rôzne techniky masáží, masiek, zábalov a podobne. Ktokoľvek môže absolvovať omladzovanie a relaxáciu.

Crowne Plaza Mŕtve more

Nájdenie kúpeľných hotelov na mŕtvom mori môže byť nielen na izraelskom pobreží. Služby tohto druhu poskytujú hotely Jordánu. Crowne Plaza Dead Sea ponúka svojim hosťom širokú škálu kúpeľných služieb: od mineralizovaných kúpeľov až po zábaly od primárneho odlupovania po hlboké očistenie pokožky. Tu bude možné nielen relaxovať, zoznámiť sa s národnou kuchyňou a kultúrou, ale aj obnoviť uvoľnené nervy, zlepšiť a omladiť svoje telo.

David Dead Sea Resort & Spa

Skvelý komplex pre odpočinok a zotavenie vašej rodiny. Hotel sa nachádza v parku mesta Ein Bokek. Moderné komfortné izby, vysoká úroveň služieb. SPA komplex, patriaci do komplexu, ponúka rekreantom kompletný zoznam rôznych služieb:

 • Bazény s mineralizovanou soľnou vodou otvoreného a uzavretého typu.
 • Masáže.
 • Kozmetické a terapeutické obaly.
 • Liečebné a relaxačné kúpele.
 • Masky, vybrané podľa typu pokožky alebo zdravotnej potreby.
 • Kozmetický salón.
 • Jóga a terapeutická gymnastika.
 • A oveľa viac.

Isrotel mŕtve more

Na území izraelského pobrežia je pomerne malý hotelový komplex (celkom 220 izieb) Isrotel Dead Sea Hotel & Spa Hotel 5 *. Útulné štýlové izby, skvelá atmosféra vám umožnia skvelý čas s celou rodinou alebo s priateľmi: relaxujte, dobre sa, vyliečte neisté nervy, zlepšujte svoje zdravie. To pomôže profesionálom (lekárom, masérom, kozmetológom), ktorí pracujú v komplexe umiestnenom v SPA centre.

Yehelim Boutique Hotel

Hotel sa nachádza v historickej časti mesta Arad. Pre svojich hostí ponúka hotelový personál nielen orientálnu pohostinnosť, ale aj krásne moderné byty, premyslené a pohodlné služby, rovnako ako celý rad kúpeľných služieb. Masáže a zábaly, vodné procedúry a terapeutické a zdravotné masky, peeling celého tela a kamenná terapia. Kvalifikovaný personál vám pomôže mať dobrý odpočinok a kvalitatívne sa zlepší.

SPA klub mŕtve more

Okrem kúpeľov - sa sústredí na území hotelových komplexov, a poskytovať svoje služby, často bezplatne svojim zákazníkom, ale platené na odpočinok "zvonku", na pobreží rekreačných oblastiach možno nájsť viac ako spa klubu mŕtveho mora. Takéto inštitúcie vám umožnia nielen cítiť ticho a osamelosť, využívať toto jedinečné miesto, ale aj podporovať a zlepšovať svoje zdravie.

Kúpeľný klub Mŕtve more

Malý útulný hotel v Izraeli, ktorý má len 98 apartmánov, je pripravený ponúknuť celý rad služieb, ako aj služieb a rekreačných služieb. Moderný kúpeľný salón, navrhnutý v marockom štýle, je schopný poskytnúť svojim hosťom množstvo bezplatných lekárskych a zdravotných procedúr, širšie spektrum služieb SPA centra súvisí s dodatočnými platenými SPA službami. Využívajúc vedomosti a zručnosti kvalifikovaného personálu, človek sa vráti domov späť, omladený, plný energie.

Leonardo Club Hotel Mŕtve more

Klubový hotel už dávno získal status najnavštevovanejších. Typ jedla "all inclusive" - obľúbená služba našich krajanov. Ale na rozdiel od sviatku Bacchus, že hotelový personál vám rád ponúkne nielen fine-art ubytovanie a kvalitné služby, ale aj širokú škálu vysoko kvalitných kúpeľných procedúr -.

Ceny kúpeľov na mŕtvom mori

Pri návšteve izraelských kúpeľov nepoužívajte ponuky SPA centier, ktorých služby majú široké spektrum a vyznačujú sa pomerne demokratickými cenami. Ceny kúpeľov na mŕtvom mori:

Masáže:

 • Classic - celková relaxačná masáž: 30 minút - 200 šeklov; 50 minút - 300 šeklov.
 • Lekárske - zotavenie po strese, strese. Odstránenie bolesti. Stimulácia toku krvi, eliminácia stagnujúcich javov. Je účinný pre udržanie funkcie srdca, metabolických procesov. Pozitívne ovplyvňuje funkciu muskuloskeletálneho, kĺbového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému. 30 minút - 250 šeklov; 50 minút - 350 šeklov.
 • Protistres. Komplex celkovej masáže celého tela a reflexológie nohy, bodová hmotnosť tváre a hlavy. Jedna hodina - 350 šeklov.
 • Aromatická - relaxačná masáž celého tela pomocou rôznych aromatických olejov. 40 minút - 230 šeklov; 60 minút - 330 šeklov.
 • Kamenná terapia - masáž s horúcimi kameňmi. Technika relaxácie a liečenia pomocou kameňov vulkanického pôvodu rôznych veľkostí a teplôt. Liečba bolesti svalov, stimulácia krvného obehu a drenáž lymfy, odstránenie stresu. Jedna hodina procedúr stojí 350 šeklov.
 • Lymfatická drenáž. Táto masáž je účinná pri rehabilitácii po dlhých chorobách, traumách, prenesených operáciách. Hodina masáže je 380 šeklov.
 • Hlboko svalnaté. Uvoľňuje, preťahuje svalový systém, robí ho pohyblivým. Odporúča sa pre ľudí, ktorí sa aktívne podieľajú na športoch a tých, ktorí sú od prírody fyzicky nároční. Hodinová masáž - 380 šeklov.

Ayurveda.

 • Ajurvédska masáž je dôsledkom nielen na fyzické telo, ale aj na emocionálnu a duchovnú oblasť. Aktivácia vitálnych síl, obnovenie pracovnej kapacity celého ľudského tela ako celku. Režim je 70 minút - 420 šeklov.
 • Abyanga - jemná masáž, používajúce oleje, nasýtilo telo užitočnými látkami, posilňuje arteriálny prietok krvi, stimuluje prácu všetkých telesných systémov. 50 minútová procedúra - 320 šeklov.
 • Shirodhara. Jedinečná technika. Táto masáž podľa účinku nemá žiadne analógie. Uvoľňuje a upokojuje, zotavuje rovnováhu pocitov a myšlienok. V procese masáže v určitých bodoch a "tretie oko" sa neustále naleje teplý olej, naplnený rôznymi bylinami. Náklady na polhodinovú procedúru sú 190 šeklov.
 • Shiatsu. Staroveká japonská masáž. Jeho základ - vplyv na určité body na tele pacienta a je vykonávaný na špeciálnej matrace. Relaxácia, relaxácia. Jedna hodina - 320 šeklov.
 • Thai. Vďaka špeciálnej dávnej technike uvoľňuje masér a preťahuje pacientovu svalovú tkanivu. Celý postup sa uskutočňuje na podlahe. Hodina masáže je 320 šeklov.
 • Masáž chrbta a krku. Uvoľňuje a odstraňuje bolesť chrbta a krku. Polhodinová masáž - 250 šeklov.
 • Lumi Lumi. Staroveká havajská technika intenzívnej rytmickej masáže. Aktivuje krvný obeh. Hodina procedúry je 360 šekelov.
 • Masáž hlavy a krku. Upokojuje, uvoľňuje svaly na krku, stimuluje tok pokožky hlavy. 30 minút - 250 šeklov.
 • Reflexológia. Staroveká technika spôsobená dopadom na určité body (akupunktúra) na ľudskú nohu spojenú s určitým orgánom. 300 minút - 200 šeklov; 60 minút - 300 šeklov.
 • Krioleg. Relaxačný účinok na telo pomocou chladiaceho gélu. Zlepšuje krvný obeh, zmierňuje stres a opuch.
 • Celulitída. Účinne zápasí s problémom. Zlepšuje stav epidermis a subkutánnych tukových vrstiev, opraví obrázok. 40 minút - 270 šeklov.
 • Masáže pre tehotné ženy. Špeciálne vyvinutá technika, vykonávaná, keď žena leží na jej boku. Masáž je povolená od 21 týždňov tehotenstva. Polhodinová masáž - 250 šeklov.

Peeling:

 • Soľ. Hlboké čistenie kože, exfoliácia jej nekrotických častíc. Tonizuje pokožku, je pružná, elastická, zamatová. Efektívne sú odvodené toxíny a trosky. Práca krvného systému sa aktivuje, odtok lymfy sa normalizuje. Naneste minerálne soli a mandľový olej. 40 minút konania - 220 šeklov.
 • Tropical. Ošetrenie soli aromatickými olejmi. 40 minút - 240 šeklov.
 • Chocolate. Hydratuje, vyživuje a čistí pokožku. Znižuje opuchy, zlepšuje prietok krvi, stimuluje odvodnenie lymfy. Vynikajúce protistresové vlastnosti. 40 minút - 240 šeklov.

Obal:

 • S mineralizovaným bahnom z Mŕtveho mora. Jedinečný produkt odstraňuje príznaky únavy a bolesti v svalových tkanivách a kĺboch. Uvoľňuje a nasýti pokožku a podkožný tuk pomocou užitočných minerálov a stopových prvkov. Pol hodiny - 200 šeklov.
 • Morské riasy. Reguluje rovnováhu vody v tele, obohacuje beta-karotén a minerály, podporuje reprodukciu buniek. Pol hodiny - 240 šeklov.
 • Komplex s minerálnou soľou a riasami. Voskovité usadeniny vyživujú pokožku minerálmi a stopovými prvkami. Rasy zdvojnásobujú účinok, takže pokožka je mäkká, pružná, omladená. 30 minút - 270 šeklov.
 • Blato s aloe. S citlivou pokožkou je vhodné zabaliť bahnom ohriatym šťavou z aloe. Pol hodiny - 250 šeklov.
 • "Dermaklir". Použitie masti na báze rôznych liečivých bylín. Pol hodiny - 270 šeklov.
 • Anticelulitíd, úbytok hmotnosti v kapsule. Pre boj s nadváhou a celulitídou používajte jedinečnú techniku s použitím kapsuly "Halalith". 30 minút - 270 šeklov.

Masáž bahna. Komplexný postup kombinujúci bahno a bahno. Hodinová liečba - 350 šeklov.

Sóda so sírovodíkom. 20 minút - 50 šeklov.

Spárované procedúry (Spa - suite)

"Daniel".

 • klasická masáž (60 minút);
 • vírivka (30 minút);
 • ovocie + víno.

90 minút - 750 šeklov.

«Shizen».

 • klasická masáž (50 minút);
 • vírivka (30 minút);
 • odlupovanie telového tela (30 minút);
 • ovocie + víno.

110 minút - 999 šeklov.

"Milenci".

 • aromatická masáž (50 minút);
 • vírivka (30 minút);
 • odlupovanie telového tela (30 minút);
 • ovocie + víno.

110 minút - 1050 šeklov.

"Harmony".

 • Ayurvédská masáž (70 minút);
 • mliečna kúpeľ (30 minút);
 • ovocie + víno.

100 minút - 990 šeklov.

«Dvojité potešenie».

 • masáž proti stresu (60 minút);
 • mliečna kúpeľ (30 minút);
 • ovocie + víno.

90 minút - 870 šeklov.

Kombinované postupy.

 • Balenie (30 minút) s relaxačnou starostlivosťou o tvár (40 minút) - 350 šeklov.
 • Klasická masáž (40 minút) s relaxačnou starostlivosťou o tvár (40 minút) - 380 šeklov.
 • Peeling mineralizovaný soľou z Mrtvého mora (40 minút) s relaxačnou starostlivosťou o pleť (40 minút) - 370 šeklov.
 • Odlupovanie minerálnej soli Mŕtveho mora (40 minút) s klasickou masážou (40 minút) - 380 šeklov.
 • Odlupovanie minerálnej soli Mŕtveho mora (40 minút) s bahenným zábalom (30 minút) - 400 šeklov.
 • Odlupovanie minerálnej soli Mŕtveho mora (40 minút) s reflexom (30 minút) - 350 šeklov.
 • Balenie (30 minút) s klasickou masážou (40 minút) - 370 šeklov.
 • Balená blata (30 minút) s reflexom (30 minút) - 350 šeklov.
 • Balené omotanie (30 minút) s masážou chrbta a krku (30 minút) - 350 šeklov.

Komplex procedúr.

"Len pokoj."

 • Kamenná masáž (masáž horúcim kameňom) (1 hodina);
 • Zábal s riasami (pol hodinu);
 • Relaxácia tváre (40 minút);

Cena komplexu je 730 šeklov.

"Fantasy".

 • Balenie (pol hodiny);
 • Hlboká masáž svalov (1 hodina);
 • Reflexológia (pol hodiny);

Cena komplexu je 665 šeklov.

"Zdravie".

 • Balenie (pol hodiny);
 • Lekárska masáž (pol hodinu);
 • Oddychová starostlivosť o pleť (40 minút);

Cena komplexu je 550 šeklov.

"Krása".

 • Relaxačná starostlivosť o tvár (1 hodina);
 • Peeling telesného roztoku (40 minút);
 • Zábal s riasami (pol hodinu);

Cena komplexu je 710 šeklov.

Služby kozmetického salónu.

 • Klasická starostlivosť o tvár (1 hodina). Cena služby je 320 šeklov.
 • Primárny peeling.
 • Peeling s olejmi vhodnými pre typ pleti.
 • Masáž oblasti tváre, krku a dekoltu.
 • Hlboké čistenie.
 • Upokojujúca maska (upokojuje pokožku, zatvára póry).

Starostlivosť o suchú pokožku (žiadne vekové obmedzenia) (40 minút). Cena služby je 280 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Enzýmový peeling.
 • Masáž so špeciálnymi olejmi.
 • Hydratačná maska, stabilizujúca vodnú rovnováhu.

Relaxačná starostlivosť o pleť. Vhodné pre všetky typy pleti. (40 minút). Cena služby je 200 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Peeling závisí od typu pokožky.
 • Masáž oblasti tváre, krku a dekoltu.

Starostlivosť o tvár proti starnutiu (Anti Age) (1 hodina). Cena služby je 420 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Enzýmový peeling.
 • Maska s kyselinou hyalurónovou. Efektívne zdvíhanie, ktoré vracia pružnosť a elasticitu pokožky.
 • Masáž tváre (stimuluje krvný obeh).
 • Obnova masky.
 • Pri hlbokom očistení pokožky trvá procedúra 1,5 hodiny a stojí 520 šeklov.

Starostlivosť o tvár pre "zlatý vek" (pre suchú, vyblednutú pokožku) (40 minút). Cena služby je 280 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Granulovaný peeling (jemné čistenie a odfarbenie odumretých buniek).
 • Masáž pleti s hydratačným olejom (stimuluje krvný obeh).
 • Maska zodpovedajúca typu pokožky.

Starostlivosť proti stresu. Používa sa po dlhej liečbe ako komplex obnovujúci pokožku (40 minút). Cena služby je 260 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Peeling (v prípade potreby).
 • Masáž tváre, krku a dekoltu (zlepšuje prietok krvi a lymfodrenáž).
 • Špecializovaná maska, ktorá zodpovedá existujúcemu problému.

Starostlivosť o tvár s prejavom couperózy (vazodilatácia - "pavúk") (40 minút). Cena služby je 260 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Jemná exfoliácia.
 • Špeciálna masáž zameraná na zúženie časti ciev a zníženie sčervenania.
 • Starostlivosť o tvár proti akné. Pre mastnú pleť s prejavmi akné (1 hodina). Cena služby je 320 šeklov.
 • Primárne čistenie.
 • Peeling.
 • Masáž tváre (aktivuje krvný obeh).
 • Hlboké čistenie.
 • Obnova masky.

Starostlivosť o pokožku okolo očí (30 minút). Znižuje opuchy, vyhladzuje vrásky okolo očí. Cena služby je 200 šeklov.

 • Maska so špeciálnymi olejmi.
 • Osobitné body.
 • Farba mihalníc a obočia. Cena služby je 120 šeklov.
 • Korekcia obočia. Cena služby je 70 šeklov.

Kozmetické procedúry pre mužov.

 • Ošetrenie tváre (1 hodina). Cena služby je 320 šeklov.
 • Primárne čistenie.
 • Peeling s olejmi vybranými podľa typu pokožky.
 • Masáž oblasti tváre, krku a dekoltu.
 • Hlboké čistenie.
 • Upokojujúca maska (zatvára póry, zmierňuje podráždenie).

Starostlivosť o tvár proti starnutiu a masáž hlavy (1 hodina). Cena služby je 420 šeklov.

 • Primárne čistenie.
 • Enzýmový peeling zodpovedajúci pokožke.
 • Maska s kyselinou hyalurónovou, hlboko prenikajúca v podkožnej vrstve tuku, čistí, robí pokožku pružnou a pružnou.
 • Masáž oblasti tváre, krku a dekoltu.
 • Upokojujúca maska (zatvára póry, zmierňuje podráždenie).
 • Pri hlbokom očistení pokožky trvá procedúra 1,5 hodiny a stojí 520 šeklov.

Komplexná starostlivosť o pokožku hlavy a vlasov.

 • Starostlivosť s riasovou maskou (30 minút). Cena služby je 250 šeklov.
 • Masáž pokožky hlavy so špeciálnymi olejmi.
 • Maska z morských rias.

Starostlivosť s minerálnou maskou (30 minút). Cena služby je 200 šeklov.

 • Masáž pokožky hlavy so špeciálnymi olejmi.
 • Maskovacia maska, saturácia vlasov a kože s užitočnými minerálmi a stopovými prvkami.
 • Proti psoriázu (30 minút). Cena služby je 270 šeklov.
 • Špeciálna služba pre ľudí trpiacich psoriázou.

Starostlivosť o ruky a nohy.

 • Manikúra. Cena služby je 100 šeklov.
 • Kozmetická pedikúra. Cena služby je 170 šeklov.
 • Lekárska pedikúra. Cena služby je 260 šeklov.
 • Pedikúra s rybami. Cena služby je 90 šeklov.
 • Pedikúra s dvoma rybami. Cena služby je 150 šeklov.

Moderné SPA centrá sa často nachádzajú v každom meste. Takéto salóny sú pripravené ponúknuť svojim klientom široký zoznam všetkých možných postupov a služieb, ktoré majú nielen kozmetické, ale aj lekárske vlastnosti. Ale nič v porovnaní s kúpeľmi na mŕtvom mori. A potom dôvodom je nielen vo vzdelávaní lekárov a personálu, kvalita produktov používaných v postupoch, ale aj v atmosfére tejto nebeskej rohu Zeme a jej životodarnej ovzdušia, liečivé vody a bahna.


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.