Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Hotely na mŕtvom mori

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 25.06.2018

Hotely na mŕtvom mori - v Izraeli a Jordánsku - sú reprezentované hotelmi rôznych tried (tri, štyri a päť hviezdičiek).

Okrem toho, ako všetci strediska oblastiach zemegule, existuje hotely na brehu Mŕtveho mora vo formáte rezort hotelové komplexy (Resort alebo Resort & Spa), s vlastnou infraštruktúrou pre fyzioterapiu (SPA-procedúry), morskej vode, soli, Liečebné bahno, morské riasy atď.

Izrael hotely na Mŕtve more

Hotely v Izraeli na Mŕtvom mori majú viac ako dve desiatky jednotiek, z ktorých väčšina je sústredená v stredisku Ein Bokek, ktorý je 178 km od Tel Avivu a 114 km od Jeruzalema.

Hotely v Dead Sea Leonardo Inn Dead Sea, Lot Spa Hotel, Mŕtve more Spa Hotel, Ganim Hotel, Oasis Hotel, Isrotel Dead Sea Hotel Daniel Dead Sea Hotel, Herods Hotel Mŕtveho mora, a iní.

Leonardo Inn Dead Sea Hotel v Ein Bokeku má v štvorhviezdičkovej kategórii 96 izieb (s balkónmi). K dispozícii je reštaurácia, súkromná pláž, solárium, bazén s pitnou vodou. Hotel Lot Lot má 199 izieb, pláž, fitnes centrum s posilňovňou, solária na streche, vonkajšie bazény so sladkou vodou, samostatný detský bazén a detské ihrisko.

Štvorhviezdičkový resortový komplex Dead Sea Spa Hotel s liečebným centrom Mŕtveho mora Medical Center prijíma ľudí na liečbu rôznych chorôb, predovšetkým koži a kĺbov. Trojhviezdičkový hotel Ganim na mŕtvom mori (Ganim Hotel) - priťahuje dobrú úroveň služieb a primerané ceny. K dispozícii je 200 komfortných izieb, posilňovňa, bazén so sladkou vodou a dva bazény s morskou vodou a malé kúpele.

Oasis Hotel Dead Sea (Oasis Hotel, hotelový reťazec Prima Hotels Israel) 142 izieb ponúka vnútorné a vonkajšie bazény, posilňovňa a wellness centrum (s tureckým kúpeľom, saunou a vírivkou).

Päťhviezdičkový hotel Isrotel Dead Sea (Isrotel Dead Sea Hotel) je moderný hotel a kúpele Mŕtveho mora s 297 komfortných izieb (s výhľadom na Mŕtve more), súkromná pláž, záhrada, exteriérový bazén a posilňovňu. Hotel sa môže pochváliť vynikajúcou komplex pre spa procedúry, vrátane bazéna s termálnou vodou, sírovodíka, masáže, súkromnú terasou na opaľovanie, saunou a parným kúpeľom.

Súkromná pláž, vnútorné a vonkajšie bazény (vrátane morskej vody), telocvičňa a veľké kúpele je tiež hotelom Daniel Dead Sea Hotel (300 Dead Sea Hotel). Vo wellness centre hotela môžete využiť hydromasážnu vaňu a saunu, ako aj masáže alebo kozmetické procedúry.

Najväčším kúpeľným hotelom na Mŕtvom mori je štvorhviezdičkový hotel Meridian na mŕtvom mori (Le Meridian) pre 600 izieb s vlastnou súkromnou plážou. Na území hotela sú dva vonkajšie bazény (s morom a sladkou vodou), tri reštaurácie, fitness centrum, tenisové kurty a tiež jedno z najväčších kúpeľných stredísk v krajine. SPA centrum Meridian Hotel sa skladá z 21 miestností pre liečbu, krytý bazén s vodou z Mrtvého mora, dve vírivky, minerálne a sulfidové kúpele, saunu a terapeutické sprchy.

Hotel Hod na mŕtvom mori (Hotel Hod Hamidbar) sa nachádza v severnej časti pobrežia v meste Ein Bokek. V tomto hoteli sa nachádza 203 izieb, vybavená pláž, bazén s morskou vodou a detský bazén, posilňovňa, sauna, veľké SPA centrum s dobre vybavenými miestnosťami na ošetrenie.

Takmer rovnakú škálu služieb ponúka novo zrekonštruovaný hotel Herods Dead Sea, ktorý má 215 izieb. Tento hotel na pobreží Mŕtveho mora je hrdý nielen na kuchyňu, ale aj na SPA centrum.

Hotely v Jordánsku na mŕtvom mori

Zoznam obsahujúci hotely jordánskej pri Mŕtvom mori, poznamenal: Holiday Inn Resort Mŕtveho mora, Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea Moevenpick Resort and Spa Mŕtveho mora, Crowne Plaza Jordan z Mŕtveho mora Resort & Spa Dead Sea Spa Hotel Hilton Mŕtveho mora Resort & Spa a ďalšie.

Dead Sea Hotel v spojení so zdravotnom stredisku Dead Sea Medical Center z Mŕtveho mora prijať pacientov s dermatologických a reumatických chorôb, a poskytuje služby pre liečbu psoriázy, vitiligo, artritída, artróza, a tak ďalej. E.Pomocí úpravy vody v krytom bazéne, masáže, bahenné masky a zábaly, ultrazvuk a galvanická terapia. Prírodné solárium sa nachádza vedľa kliniky a hotela - priamo na brehu Mŕtveho mora.

Spa Hotel na Mŕtveho mora Crowne Plaza Jordan Dead Sea Resort & Spa (Crowne Plaza) má takmer najväčšia pláž na jordánskej pobreží Mŕtveho mora, rovnako ako veľký bazén, detský bazén, SPA-centrum alej k prechádzkam pozdĺž brehu. Päťhviezdičkový Holiday Inn Resort Dead Sea na pobreží Mŕtveho mora ponúka vonkajší bazén a SPA salón so štandardnou sadou procedúr.

Najlepšie hotely na Mŕtvom mori

Podľa minuloročného rebríčka známy internetový portál TripAdvisor, na 45 miliónov. Získať recenzia na apríla 2013 v najlepších hotelov na Mŕtveho mora obsahuje päť hotely a letoviská a hotelové komplexy v Aye Bokek. Tento Lot (Lot Spa Hotel), Isrotel (Isrotel Dead Sea Hotel & Spa), Royal Rimonim Dead Sea, Spa Club Hotel and Hostel (88 izieb) Masada (Masada Hostel).

Hotel Lot na mŕtvom mori v Izraeli hostia strediska Ein Bokek rozpoznali to najlepšie vo všetkých ohľadoch, vrátane úrovne SPA procedúr. A na úpätí Masada hosteli s výhľadom na Mŕtve more chválený za možnosť stráviť noc v dobrých podmienkach (za $ 35, vrátane výdatné raňajky a plávanie v bazéne) pred turné k vrcholu hory s legendárnou pevnosť postavená 30 pred naším letopočtom. E. Kráľ Herodes.

A titul najlepšieho hotela a kúpeľov na Mŕtveho mora v Jordánsku, podľa časopisu Premier Traveler Magazine, v roku 2014 obdržal Mövenpick Resort & Spa Dead Sea v Sweimeh oblasti (kvôli lepšej na Strednom východe, SPA-komplex Zara Dead Sea Spa).

Lacné hotely v Mŕtvom mori

Lacné hotely na Mŕtvom mori sú hotely v blízkosti kibbutzim, určené pre mladých turistov, ktorí nepredstierajú luxusu drahých hotelov. K dispozícii sú tri hotely v štýle hostelov v oblasti (v severnej časti Mŕtveho mora).

Hotel Kalia Kibbutz hotel: 64 izieb (16 dvojlôžkových a 42 junior apartmánov a 6 apartmánov pre rodiny s možnosťou kuchyne). Všetky izby majú WC, sprchu, TV, chladničku a rýchlovarnú kanvicu.

Hotel Almog Kibbutz hotel: 36 izieb, 30 rodinných izieb a 15 mini apartmánov. A tiež hotel Ein Gedi Kibbutz, ktorý má 121 izieb s TV, WC a sprchou. K dispozícii je súkromná pláž na Mŕtve more (ktoré nesú hotelový autobus), vnútorné a vonkajšie bazény, tenisové kurty a ďalšie športové zariadenia, serovodnorodnoy zdrojom vody a bahenné kúpele, ako aj kóšer samoobslužná reštaurácia a bar.

Ceny hotelov na Mŕtvom mori

Rovnako ako inde, ceny hotelov v mŕtvom mori v Izraeli zodpovedajú úrovni hotela, triede miest a sezóny. Takže štandardné číslo v januári až februári je najmenej $ 224-264, a v apríli až máji - $ 286-322. Ak má izba balkón, cena stúpne o 13 dolárov. Náklady na deluxe izby začínajú od - 326-345 dolárov a cena rodinného čísla začína od 700 dolárov za 24 hodín ubytovania.

Jordánske SPA hotely v Swaymehe ponúkajú izby od 105 do 130 dolárov za noc na 285 dolárov a viac; priemerná cena je 150-170 USD za deň. Napríklad deň v jednej izbe, ako je štandard v hoteli Holiday Inn Resort Dead Sea v Jordánsku, stojí minimálne 125 dolárov za noc a v hoteli Dead Sea Spa - 130 dolárov. Ale v týchto hoteloch je len veľmi málo cenovo dostupných izieb.

Komentáre hostí o hotely v oblasti Mŕtve more

Mal som dať recenzie na Mŕtveho mora, v prípade, ktorý sa všetci vyjadrí svoj názor, sudcovia servisnej úrovni, porovnávať to s ich vlastné skúsenosti života v hoteloch (predovšetkým v strediskách) s očakávaním (v sade nemal posteľ s nebesami) nakoniec, sumou vynaloženou na cestu a odpočinok. Mimochodom, nálada tiež zohráva dôležitú úlohu: v dobrej nálade môžete napísať jednu vec, v zlej nálade - je to úplne iné ...

Hoci, ako to uistil väčšina turistov, hotely na Mŕtvom mori, zriedka sklamanie. Koniec koncov, tento región žije hlavne kvôli rekreačnému podnikaniu, a preto musí byť dobrá povesť neustále udržiavaná vysokou úrovňou služieb.


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.