Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Krémy proti prostatitíde

Lekársky expert článku

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 26.06.2018

Krém z prostatitídy produkujú hlavne vývojári rôznych bioaktívnych produktov.

Krémy na prostatitídu sa odporúčajú na použitie v domácnosti ako doplnok k hlavnej liečbe, ako aj na prevenciu. So zmierňujúcim účinkom rýchlo a jemne vyriešia problém, zmierňujú symptómy, eliminujú prejavy ochorenia na bunkovej úrovni.

trusted-source[1], [2], [3]

Indikácie na použitie

Farmakodynamika a farmakokinetika

Farmakodynamika. Zložky krémov majú adsorpčný účinok, dilatujú krvné cievy, zmäkčujú stratum corneum. Komponenty sa podieľajú na regulácii základných metabolických procesov a syntéze rôznych foriem a spojení nervového tkaniva, regulujú metabolizmus bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Aktivuje prietok krvi a lymfodrenáž

Farmakokinetika. Pri aplikácii krému na intaktnú pokožku sú zložky mierne absorbované a nevykazujú výrazný systémový účinok.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Krém na prostatitídu spravidla nemá žiadne kontraindikácie. Krémy sú vyrobené z prírodných produktov, ale musia byť zohľadnené individuálne charakteristiky osoby. Väčšina týchto liekov obsahuje Api produkty, ktoré môžu u niektorých ľudí spôsobiť alergie.

Individuálna intolerancia na akúkoľvek zložku. Alergické reakcie sú možné.

trusted-source[4], [5], [6], [7], [8], [9], [10]

Názvy krémov z prostatitídy

 • Ekado ("KhBO v spoločnosti RAS firmy VITA", Rusko),
 • Vitus faktor (TENTORIUM RULAND Rusko),
 • TT (transdermálna technológia) krém,
 • Linzový krémový balzam ("Ecolux" Ukrajina),
 • Krémové zdravie (OOO NPO "Technology and Health Products" Rusko).

Zloženie krémov z prostatitídy

Zloženie krému z prostatitídy je nasledovné: emulzná forma s odlišným pomerom zložiek vody a tuku. Zloženie zahŕňa väčšinou včeliny, liečivé byliny a tukovú a olejovú bázu (glycerín, propylénglykol, olivový olej atď.),

V závislosti od zloženia vykazujú odlišnú farmakodynamiku. Napríklad: olivový olej má vazodilatačné a analgetické vlastnosti; propolis - tonický účinok na krvné cievy, pomáha pri resorpcii krvných zrazenín, včelího vosku - regenerujúceho a hemostatického účinku. V krémoch sa všetky zložky navzájom dopĺňajú a zlepšujú.

trusted-source[11], [12], [13]

Krém na prostatitídu "Zdravý" (Stop prostatit)

Príčiny prostatitídy môžu byť: infekcie, stres, hypotermia a prehriatie. Krémový včelí vosk môže pomôcť dosiahnuť stabilné zlepšenia tejto choroby, ktoré sú nasledovné:

 • Svrbenie a pálenie.
 • Bolesť a frekvencia močenia sa znižuje.
 • V panvovej oblasti sa krvný obeh stáva normálnym.
 • Účinnosť sa obnoví.
 • Existuje všeobecné posilnenie zdravia a zvyšovania imunity.

Krém prostatitídy "Zdravý" zabudne na chorobu a bude sa tešiť z bežného života. Dôvody paniky a úzkosti zmiznú, pretože náprava pomôže zbaviť sa nielen problému, ale aj jeho relapsov.

trusted-source[14], [15], [16]

Zloženie krému z prostatitídy "Zdravé"

Zloženie krému z prostatitídy má prirodzený pôvod. Pevnosť lieku je založená na nasledujúcich zložkách:

 • Chestnut. Bojuje so zápalom, zriedi krv, zvyšuje produkciu antitrombínu, eliminuje patologické zmeny v žilách panvy.
 • Olivový olej. Poskytuje dobrý prívod krvi a zlepšuje okysličovanie tkanív.
 • Cédová guma. Zlepšuje krvný obeh, znižuje zápal, pomáha pri riešení krvných zrazenín.

Aj v krému prostatitídy sú produkty včelárstva zdravé:

 • Propolis (extrakt). Zmierňuje opuchy a bolesť, zlepšuje venózny odtok.
 • Bee Podmore. Znižuje a odstraňuje svrbenie a tiež pôsobí ako anestetikum.
 • Včelí vosk. Tóny krvných mikrovesselov, pomáha obnoviť metabolizmus.
 • Včelí vosk. Ovplyvňuje zrážanlivosť, zlepšuje regeneráciu buniek.
 • Včelí jed. Normalizuje mikrocirkuláciu, pomáha zmierniť kŕče.

Po prvom príjme krému z prostatitídy sa zastavia bolesti prostatitu a rezi zmiznú. Človek pocíti hmatateľné zlepšenie zdravotného stavu v priebehu 2-3 týždňov od začiatku užívania drogy.

trusted-source[17], [18], [19]

Ako používať krém z prostatitídy?

Lieky sa používajú zvonka. Väčšina liekov, ak neexistujú žiadne špeciálne pokyny, je možné urobiť nasledovne - trochu krému a aplikujte na oblasť medzi konečníkom a mieškom a opatrne rozotrite, kým sa produkt úplne nezabudne. Opakujte každý deň, najlepšie pred spaním.

Predávkovanie a interakcie s inými liekmi

Predávkovanie krému z prostatitídy nie je odhalené. Ak výrobok prehltol a existujú nepríjemné javy v zažívacom trakte, je potrebné opláchnuť žalúdok a poraďte sa s lekárom.

Majú dobrú kompatibilitu s inými prostriedkami. Nie je žiadúce používať dve alebo viac krémov z prostatitídy od rôznych výrobcov súčasne. Neodporúča sa aplikovať krém z prostatitídy v jednej oblasti kože spolu s inými lokálnymi liekmi. Pred začatím liečby je potrebná konzultácia s odborníkom.

Čas použiteľnosti a podmienky skladovania

Čas použiteľnosti krému z prostatitídy je uvedený na obale. Vo väčšine prípadov ide o jeden rok (12 mesiacov). Nepoužívajte po dátume exspirácie.

Podmienky pre skladovanie krému z prostatitídy - podľa pokynov lieku. Zvyčajne, ak nie sú žiadne námietky v návode na použitie, krém z prostatitídy je uložený na suchom chladnom mieste, ktoré nie je pre deti dostupné.


Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Krémy proti prostatitíde" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.