Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Profesionálne tvárové krémy

Lekársky expert článku

Dermatológ
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 11.04.2020

Čo je profesionálny krém na tvár? Čo sa líši od neprofesionálneho? Na rozdiel od lacných masových produktov sú profesionálne linky oveľa drahšie; Tieto krémy nie sú vyrobené všetkými značkami a nemôžu byť zakúpené v bežných obchodoch. Hlavnou výhodou a rozdielom je kvalita, vďaka ktorej je koža skutočne schopná transformácie.

Indikácia Profesionálne krémy na tvár

Dôležitou indikáciou pre použitie profesionálnych krémov na tvár je, že pomáhajú naozaj šetriť drahé kúpeľné kúpeľné procedúry. Vďaka on-line obchodom, kde je prezentované celé spektrum profesionálnej kozmetiky, nemusíte tráviť čas hľadaním správneho produktu v bežných kozmetických predajniach.

Profesionálne krémy na tvár sú rozdelené podľa typu pokožky a vykonaných úloh (čistenie, bielenie, obnovenie, ochrana, tonovanie). Pri vývoji vzorcov špecialisti maximálne zohľadňujú znaky pokožky a neškodnosť a účinnosť potvrdzujú certifikáty.

 • Vo voľnom predaji neprichádzajú hlavne preto, že recept používa silné zložky, niekedy vo vysokých koncentráciách. Sú účinnejšie ako bežné kozmetické prípravky, ale vyžadujú kompetentnú a presnú aplikáciu.

Pri vymenovaní profesionálneho nástroja je potrebné brať do úvahy typ a stav pokožky, vek a špecifický problém pacienta. Niekedy je dôležité aj sezóna alebo sezóna.

Kozmetika tohto typu sa musí starostlivo skladovať a používať iba na určený účel. Pri všetkých kritériách a včasnom vymenovaní sú profesionálne pleťové krémy skutočne schopné predĺžiť mládež a "skrátiť" skutočný vek o niekoľko rokov.

trusted-source[1], [2], [3]

Formulár uvoľnenia

Väčšina značiek používa výhradne prírodné suroviny a moderné technológie. Vďaka tomu sa výrobky vyznačujú efektívnosťou, kvalitou a neškodnosťou. Na rozdiel od niektorých procedúr salónu, použitie krémov nespôsobuje bolestivé alebo iné nepríjemné pocity. A výsledok nie je menej rýchly a výrazný.

Vzorce pre profesionálne krémy na tvár zahŕňajú nasledujúce zložky: peptid a bioaktívne komplexy, extrakty a oleje z liečivých rastlín. Pomocné látky, ako je kozmetika, obsahujú minimálne.

Názvy profesionálnych krémov na tvár:

 • Japan Bb Laboratories;
 • Christian Dior, Francúzsko Capture Totale Multi-Perfection;
 • Vzbura proti vráskam od Anese;
 • USA EsteeLauder;
 • Omladzujúce želanie Radiance Christina Israel;
 • Superpotravinové rastliny OXYGEN Botanicals;
 • NEW LINE PROFESSIONAL RF;
 • Aktualizácia HOLY LEND Izrael;
 • Masážny zelený čaj s kyselinou hyalurónovou a nanosilverom;
 • PLANTER`S (s kyselinou hyalurónovou).

Profesionálny hydratačný krém na tvár

Profesionálny hydratačný krém na tvár Dekleor s neroli olejom je určený pre dehydratovanú pokožku. Je skutočný s nedostatkom vlhkosti, poskytuje vlhkosť a ochranu po dobu 24 hodín.

Ľahká krémová konzistencia, prítomnosť neroli oleja pokrýva nedostatok vlhkosti, ideálne chráni pred znečistením a agresívnymi faktormi. Najmä ropa nasýti vitamínmi, stimuluje tvorbu kyseliny hyalurónovej a kolagénu. Vďaka týmto vlastnostiam je olej neroli prítomný vo všetkých výrobkoch francúzskej značky Dekleor.

 • Získajte olej z oranžového stromu určitého druhu, len s čerstvými kvetmi. Ak chcete vyrobiť 1 kg výrobku, musíte zbierať 2 tony voňavých kvetín!

Druhá aktívna zložka, extrakt z morského feniklu, mimoriadne bohaté na vitamín A. Chráni bunky pred oxidáciou, aktualizuje ich nakoniec omladzuje pokožku: vyhladzuje vrásky, obnovuje farbu a dá sa pripraviť. Mimochodom, morský fenikel je tak neškodný, že sa považuje za potravinový produkt.

Profesionálny krém na tvár Dekleor neobsahuje minerálne oleje a parabény, rovnako ako pigmenty. Všetky oleje sú prírodného pôvodu a vysokej kvality.

trusted-source[4], [5]

Profesionálny krém na tvár s kyselinou hyalurónovou

Izraelská značka Christina vyrába rad profesionálnych krémov na tvár s kyselinou hyalurónovou. Je to posilnený hydratačný efekt pre rôzne typy pleti.

Krém "Elastín, kolagén, placentový enzým" je vytvorený pre mastné a kombinované typy. Obsahuje účinné látky, ktoré jemne odstraňujú horčice. Vlhký komplex ôsmich zložiek spoľahlivo chráni pred stratou vlhkosti. Vitamíny A, E podporujú regeneráciu. Extrakt zhiruha zužuje póry a ničí baktérie. Pri pravidelnom teste výrobku až do úplného vstrebania sa koža zmení.

Prostriedok "Elastín, kolagén, karotkový olej" je schopný obnoviť dehydrovanú pokožku. Pod vplyvom komplexu užitočných zložiek je pokožka výrazne omladená.

Pre normálny typ je určený jemný chladiaci krém "Elastin, kolagén, azulén". Maximálne a trvalo hydratuje tvár bez nepríjemného pocitu tuku. Azulen odstraňuje suchosť, podráždenie.

Krém na normálnu pokožku sa používa inak ako v predchádzajúcich: počas dňa - v tónovanom make-up, v noci - na lúpanom krku a tvári. Všetky tri krémy sú k dispozícii v baleniach s objemom 60, 100, 250 ml.

Profesionálna základová základňa pre tvár

Profesionálne tvárové krémy značky Cinecitta sú vysoko cenené umelcami make-upu, stylistami a make-up umelcami, pretože efektívne riešia stanovené úlohy: maskujú vady a hladkú pleť. Profesionálne krémy na tvár od talianskych kozmetikov sa používajú v filmovej fotografii, televízii a používajú perzistentný make-up. Kozmetika od Cinecitty má nasledujúce výhody:

 • odporu;
 • hypoalergénne;
 • tepelná stabilita;
 • kvalitné zloženie;
 • dokonale tieňovanie;
 • sa nezhromadí v kožných záhyboch;
 • Má vplyv na zdvíhanie;
 • mierne konzumované.

Texty sa vyrábajú od svetla po viskózne, rovnako ako širokú paletu odtieňov.

Aby sa pokožka stala jemnou a zamatovou, použite ľahké výrobky, ako je Fondontina Lifting, Fondontina lunga durata.

Pre efekt "druhej kože" vyfarbite Camouflage, kompaktný podkladový základ alebo krémový prášok.

Ponúka základ s antibakteriálnymi vlastnosťami. V zostave - rôzne odtiene; plus výrobok a že nezakrýva póry.

Profesionálny krém na tvár francúzskeho pôvodu

Francúzi sú nespornými vodcami kozmetického trhu. Pozoruhodné sú tieto značky profesionálnych pleťových krémov vyrobených vo Francúzsku:

 • Christian Dior, ktorá zaručuje kvalitu výrobkov;
 • Algologie - na báze rastlinných extraktov a biokomplexov;
 • Algotherm je lídrom v používaní morských surovín;
 • Gezatone je priekopníkom inovatívnej výroby;
 • Givenchy - jedna z najznámejších spoločností;
 • La Biosthetigue - odlišuje exkluzivitu a účinnosť kozmetiky;
 • Matis - má celosvetovú popularitu ako značka salónu;
 • Payot - ponúka detailnú metódu používania svojich produktov;
 • Perle de Mer - charakterizuje ekologická kompatibilita, bohatstvo prírodných zložiek;
 • Vichy je lacnejšia, ale kvalitná spoločnosť, ktorá vyrába profesionálne krémy na tvár.

Profesionálny krém na tvár pre taliansku produkciu

Funkcia profesionálnych krémov pre tvár talianskej výroby spočíva v tom, že sú vytvorené na základe prírodných surovín, ktoré sú bohaté na túto krajinu a využívajú moderné kozmetologické technológie. Profesionálne pleťové krémy z Talianska sú charakterizované týmito vlastnosťami:

 • efektívne a bezpečné;
 • splniť medzinárodné normy;
 • konať rýchlo a trvalo;
 • Sú vytvorené podľa jedinečného receptu založeného na olivy, citrusy, hrozno;
 • krásne zabalené.

Mimochodom, hrozno je jednou z dôležitých zložiek talianskej kozmetiky. Profesionálny krém na tvár pre talianske značky dokáže odstrániť všetky nedostatky pokožky. Zaujímavé je, že mnohí slávni dizajnéri, ktorí sa narodili v tejto slnečnej krajine, vyrábajú spolu s oblečením luxusnú kozmetiku vlastných značiek. Populárne značky: Collistar, Cera di Cupra, Dibi, Bottega Verde, Etual, Egia, Frais Monde, Giorgio Armani, Gerard`s, Guam, Nuba, Pupa, Kleraderm.

Profesionálny krém na tvár pre izraelskú výrobu

Profesionálny tvárový krém izraelskej výroby zaujíma vedúce pozície v mnohých kvalitných prípravkoch, preto sa aktívne používajú v kozmetických salónoch rôznych krajín Európy a Ameriky. Boli testované v laboratóriách av praxi hodnotené kozmetológmi a umelcami make-upu pre prirodzenosť a terapeutickú účinnosť.

Takmer celá kozmetika z Izraela obsahuje jedinečné zložky z liečivého bahna Mŕtveho mora. Okrem týchto, prípravky sú obohatené vitamínmi, peptidy, extrakty liečivých surovín, morských rias, prášku, perla, zlato, prírodných olejov, ruženín, a tak ďalej. Izraelské odborníci plná miera využitých ako dary prírody a dovážané "cudzie", ako je napríklad alpské mach, Bagdad vzrástol, čínske matricaria.

Je zrejmé, že takéto výrobky nemôžu byť lacné, ale stojí za to. Umývačky kozmetiky sú zastúpené v rôznych sériách, z ktorých každá je zameraná na riešenie konkrétneho problému. Profesionálne krémy čelia nasledujúcim značkám: Holy Land, Premier, Christina, Gigi, Anna Lotan, Renew, Leorex. V salóne vyzdvihnúť značku a líniu podľa individuálnych potrieb vašej pokožky.

Profesionálny krém na tvár po 40 rokoch

40 rokov je vek, kedy je potrebná ďalšia starostlivosť. Spravidla je potrebné vyberať nové prostriedky, pretože bežné kozmetické prípravky už nie sú schopné zvládnuť nevyhnutelné negatívne zmeny na koži. Ak chcete udržiavať pokožku v mladom štáte, musíte si po 40 rokoch pamätať na profesionálne krémy na tvár.

Staršia pleť podlieha nasledujúcim nežiaducim zmenám:

 • znižuje elasticitu a zamat;
 • otupenosť a nerovnosť tónu;
 • vytvárajú sa vrásky;
 • znižuje obsah vlhkosti a zložky živín.

Často dochádza k olupovaniu a podráždeniu, možno k zmene typu kože.

Profesionálny krém na tvár po 40 rokoch by mal odstrániť tieto nedostatky a zabrániť ďalšiemu vädnutiu. Za týmto účelom recepty proteínu podávané zlúčeniny (elastínu, keratín, kolagén, atď), Peptides, retinoidy, koenzim, kyseliny analogickým a BHA. Všetky profesionálne značky ponúkajú svoje vlastné profesionálne omladzujúce produkty.

Francúzska značka "Phytomer" vyrába krém na starnúcu pokožku po 40 rokoch s účinkami zdvíhania a uťahovania. Výrobky "Phytomer" sú založené na účinných zložkách morského pôvodu. Spoločnosť je považovaná za priekopníka v aplikácii morských extraktov v kozmeteológii.

Profesionálne krémy pokrývajú pokožku a poskytujú dlhotrvajúcu hydratáciu. Okrem toho zložky krému stimulujú produkciu bielkovín, ktoré zadržujú vlhkosť, posilňujú tukovú bariéru a medzibunkovú súdržnosť.

Farmakodynamika

Farmakodynamika profesionálnych krémov na tvár nie je popísaná. Je známe, že aktívne zložky sú absorbované do hlbších vrstiev kože. Táto žaloba závisí od účelu konkrétneho nápravy.

trusted-source[6]

Farmakokinetika

Farmakokinetika profesionálnych krémov na tvár nie je popísaná.

trusted-source[7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14]

Používajte Profesionálne krémy na tvár počas tehotenstva

Profesionálne pleťové krémy sú nasýtené aktívnymi zložkami, hlboko prenikajú do kože a môžu poškodiť budúcu matku a plod. Preto je použitie tehotenstva takejto kozmetiky, ako aj návštevných salónov vo všeobecnosti nevhodné.

Odloženie návštev na chvíľu vás príjemne prekvapí vysokou účinnosťou kozmetických procedúr po skončení laktácie.

Kontraindikácie

Salónne zariadenia sú vysoko aktívne, takže v nevyhovujúcich rukách môže byť hrozba a dokonca nebezpečenstvo. Napríklad silné bieliace činidlá môžu spôsobovať vedľajšie účinky.

 • Kontraindikácie pri používaní profesionálnych krémov na tvár sú tehotenstvo a laktácia, individuálna intolerancia zložiek, nádory. Keď sa chorobám žien neodporúča používať krémy bez konzultácie s lekárom.

S tendenciou k alergii, výskytu chorôb a poškodenia kože, je potrebné vyhnúť sa silnej kozmetike.

trusted-source[15], [16], [17], [18]

Vedľajšie účinky Profesionálne krémy na tvár

Krémy pôsobia na hlboké vrstvy kože a bunkových štruktúr. Určené pre pokožku s prvými príznakmi vädnutia alebo zjavných vrások. Ich hlavnou výhodou je intenzívny účinok a trvalý účinok.

 • Aby ste sa vyhli vedľajším účinkom pred aplikáciou profesionálneho krému na tvár, musíte študovať jeho zloženie. V recenziách sú zaznamenané alergické reakcie, bolesť v žalúdku. Ak sú takéto príznaky prítomné, náprava sa musí zlikvidovať.

Aby sa zabránilo nežiaducim reakciám, odporúča sa vykonať testovanie na vnútornom ohybe lakťového kĺbu. Ak po 20 minútach na koži nie sú žiadne podráždenia alebo vyrážky, môže sa tento krém aplikovať bezpečne na tvár.

trusted-source[19], [20], [21], [22], [23]

Dávkovanie a podávanie

Spôsob používania profesionálnych krémov na tvár zahŕňa prítomnosť salónneho vybavenia a kvalifikovaného odborníka. Preto by ste mali starostlivo vybrať salón a majstra.

Pravidelné používanie krémov je alternatívou k plastickej chirurgii. Je potrebné uchýliť sa k nim z určitého veku, kedy si koža začína vyžadovať zvýšenú starostlivosť. Je dôležité, aby ste dodržali techniku aplikácie, aby ste namiesto požadovaného výsledku nezostali negatívne.

 • Profesionálny krém na tvár sa aplikuje na masážne línie, patting a masáž s vankúšikmi prstov. Takéto pohyby zahrievajú pokožku a stimulujú mikrocirkuláciu.

Pod očami sa činidlo aplikuje z vonkajšieho rohu oka na vnútorný roh, na horný viečko - naopak. Na krku - zospodu až po bradu, ktorej dolná časť je intenzívne rozotretá.

trusted-source[24], [25]

Predávkovať

Nie sú opísané prípady predávkovania profesionálnych krémov na tvár. Pri zohľadnení zvýšenej aktivity jednotlivých zložiek by sa však profesionálne prostriedky mali používať podľa pokynov a odporúčaní odborníkov.

trusted-source[26], [27], [28], [29]

Interakcie s inými liekmi

Interakcie profesionálnych krémov na tvár s inými liekmi sa neskúmali.

trusted-source[30], [31], [32], [33], [34], [35], [36], [37]

Podmienky skladovania

Podmienky skladovania - suchá, chladná, tmavá miestnosť, ak nie je uvedené inak, napríklad chladnička. Nevyhadzujte plastové kryty, ktoré chránia profesionálny krém na tvár pred prenikaním prebytočného vzduchu.

Po každom použití obsahu je dôležité dôkladne skrutkovať skrutku alebo rúrku. Hokejka na získanie krému z nádoby by mala byť vždy čistá.

trusted-source[38], [39], [40]

Čas použiteľnosti

Trvanlivosť profesionálnych krémov na tvár závisí od zloženia. Eko-krémy s prírodnými olejmi a výťažkami je možné skladovať najviac 8 mesiacov. Voda na základe - do jedného roka. Alkoholy v receptúre predlžujú užitočné vlastnosti do 1, 5 rokov.

Všetky tieto podmienky platia pre nedotknuté balíky. Mimochodom, v produktoch krajín EÚ neuvádzajte termín, ak prekročí 2, 5 rokov.

 • Otvorené krémy uchovávajú vhodnosť až do pol roka. Neskôr je použitie obsahu takýchto balíčkov riskantné. Takisto sa neodporúča miešať pozostatky krémov, dokonca ani jednu značku a typ.

Nepoužité opaľovacie krémy by nemali zostať až do nasledujúcej sezóny: počas tejto doby môžu stratiť užitočné vlastnosti alebo dokonca vyvolávať alergiu.

trusted-source[41]

Recenzia

Mnoho dobrých recenzií si zaslúži utišujúci profesionálny krém na tvár Jojoba vyrobený francúzskym výrobcom Ella Bache. Zvlášť je vhodný na zimu, je potrebné aplikovať v noci.

"Probiot upokojuje" rovnakú značku získala najpozitívnejšie recenzie.

"Hydratujúce azulenové" od užívateľa Christina odporúča leto.

"Ochranný" od Sothys (Francúzsko), podľa jedného z recenzií, spôsobil podráždenie. Hoci ostatní traja klienti boli spokojní s týmto účinkom a naďalej používajú tento krém.

"Whitening night" od Verona Professional (Maďarsko): recenzie sú rozporné, aj keď prevažujú pozitívne. Sťažnosti sa týkajú neúčinnosti požadovaných bieliacich vlastností.

Hodnotenie profesionálnych krémov na tvár

Hodnotenie profesionálnych krémov na tvár je založené na rôznych kritériách. Ak začínate od typu pokožky, tak je podľa internetových zákazníkov zaujímavé hodnotenie najlepších krémov:

 • noc pre suchú a normálnu pokožku - Payot France;
 • pre mastnú a kombinovanú - Christina Israel;
 • lekáreň na zachovanie elasticity - Vichy na termálnej vode;
 • pre komplexnú starostlivosť - farmácia Avene.

Všeobecné univerzálne hodnotenie zohľadňuje náklady (od drahých až po stredné ceny) a účinnosť krémov.

 • 24K Gold;
 • Nápoj Ridensificante;
 • Hydro-Stabilizačné;
 • rastlinného pôvodu;
 • S kyselinou hyalurónovou;
 • Kukui pre suchú pleť;
 • Opravné oblečenie Laser Focus;
 • Želanie Radiance;
 • Komfortná maska;
 • Hydratačný.

Ak sú finančné možnosti neobmedzené, postupujte zo stavu kože. Pri absencii problémov súvisiacich s vekom stačí udržiavať optimálnu úroveň hydratácie a chrániť pred nepriaznivými faktormi. V prítomnosti vyrážky, pigmentácie, prvých vrások, profesionálnych krémov na tvár, ktoré zodpovedajú jednotlivým vlastnostiam pokožky, sú potrebné.

Línia profesionálnych krémov na tvár obsahuje najnovšie kozmetické výrobky. V zásade sú určené na salónne procedúry. Môžete tiež používať krémy doma, ak si ich vyberiete s odborníkom a budete presne dodržiavať pokyny.


Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Profesionálne tvárové krémy" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.