^

Zdravie

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Diagnostika MRI

MRI temporomandibulárneho kĺbu

MRI temporomandibulárneho kĺbu je perspektívnou metódou diagnostiky porúch motorickej funkcie lebečných kostí. Umožňuje vám rýchlo, bez narušenia integrity mäkkých tkanív, posúdiť anatomické vlastnosti a možné poškodenie kostí kĺbu, jeho inerváciu, stav svalov tváre a poskytnúť lekárovi dôležité informácie na stanovenie presnej diagnózy.

MRI mozgu s kontrastom

Magnetické rezonančné zobrazovanie mozgu pomocou kontrastnej látky má široké spektrum aplikácií. Mnoho pacientov si však dáva pozor na intravenózny / orálny kontrast kvôli riziku komplikácií.

MRI sacrum a coccyx: ako sa postupuje?

MRI nepoužíva svetelné lúče, je založený na vlastnostiach vodíkových atómov, ktoré reagujú na magnetické pole, a po skončení poľa sa všetko vráti do normálu.

MRI mozgových, hlavových a krčných ciev s kontrastom a bez kontrastu

Magnetická rezonancia mozgových ciev je štúdium cievnych štruktúr pomocou nukleárnej magnetickej rezonancie. Umožňuje vyhodnotiť krvný obeh mozgu a identifikovať jeho patológiu, poškodenie.

MRI krčnej chrbtice s alebo bez kontrastu: indikácie, technika

Súčasné diagnostické testy založené na registráciu elektromagnetického reakcie jadier atómov, ktoré tvoria štruktúru vnútorných orgánov ľudského tela (magnetická rezonancia), sú v mnohých prípadoch najviac informatívny neinvazívna zobrazovacia prevedení vidieť pri pohľade z vonkajšej patológiou

MRI hrudnej chrbtice

Z hľadiska medicíny založenej na dôkazoch majú zistenia tejto klinickej štúdie s vysokou technológiou jednu z najvyšších úrovní spoľahlivosti výsledkov.

MRI malých panvových s kontrastom a bez kontrastu: príprava, čo ukazuje

Jednou z informatívnych metód, ktoré vždy pomôžu stanoviť presnú diagnózu, je panvové dno, ktoré sa široko používa na diagnostické účely pri rôznych chorobách.

MRI chodidla

Použitie nástroja v diagnostike MRI nohy umožňuje ortopédii a traumatológii s maximálnou presnosťou zistiť akejkoľvek choroby a rozpoznať traumatické poranenia, degeneratívne zmeny, alebo vrodenej chybe kostí, kĺbov a mäkkých tkanív nohy sekciách.

MRI zápästia

Kĺbový zápäst má mnoho vlastností: napriek svojej malej veľkosti je toto spojenie vystavené konštantným a významným zaťaženiam.

MRI kĺbov rúk

Magnetické rezonančné zobrazenie končatín umožňuje starostlivo diagnostikovať stav kostí a mäkkých tkanív, kĺbov. MRI poskytuje trojrozmerný obraz.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.