Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Čapíky z prostatitídy s propolisom

Lekársky expert článku

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 25.06.2018

Čípky z prostatitídy s propolisom majú liečivé vlastnosti.

Čapíky majú analgetický, antiseptický, antialergický a antimikrobiálny účinok. Liečivo je cenené svojou prirodzenou kompozíciou, vďaka ktorej dochádza k zlepšeniu potencie a nedochádza k negatívnemu účinku na telo.

Názvy čapíkov z prostatitídy s propolisom:

 • Propolis DN
 • Hemo-Pro
 • Prostopin
 • Propolis D
 • Fyto Propolis

Čípky s propolisom z prostatitídy sú prírodným liekom, ktorý bojuje proti najpopulárnejším chorobám mužov. Čapíky s propolisom majú protizápalové, analgetické, antimikrobiálne a antialergické vlastnosti. Takéto čapíky sú nielen účinné, ale aj lacnejšie ako antibiotiká. Jedinou kontraindikáciou užívania lieku je individuálna intolerancia na propolis a zvýšená citlivosť na med a včelárske výrobky. Čapíky s propolisom môžete vyrobiť sami alebo zakúpiť v lekárni.

Zvážte populárne čapíky z prostatitídy s propolisom:

 • Propolis DN

Rektálne čapíky s hojivými a protizápalovými vlastnosťami. Liečivo sa môže použiť ako na liečbu bakteriálnej prostatitídy, tak na jej prevenciu. Kurz liečby trvá desať dní, preventívny kurz - tridsať dní.

 • Hemo-Pro

Kombinovaná homeopatická látka používaná na liečbu prostatitídy. Čapíky majú analgetické, protizápalové, antimikrobiálne, protipruritické a fungicídne účinky. V prípravku sa kombinuje propolis a olej z rakytníka. To vám umožní vytvoriť sexuálne funkcie, normalizovať prácu pečene. Priebeh lieku trvá 10-30 dní a závisí od závažnosti ochorenia.

 • Prostopin

Čapíky z prostatitídy s aktivovaným propolisom. Zloženie liečiva zahŕňa kakaové maslo, materská kašička, včelí vosk, horský med a lanolín. Čapíky sa používajú od 15 do 30 dní. Opakované ošetrenie sa vykonáva po troch mesiacoch.

 • Propolis D

Liečivo má antibakteriálne, anestetické a regeneračné vlastnosti. Čapíky majú nielen priaznivý účinok na prostatu, ale tiež zvyšujú imunity. Liečivo sa používa 10-15 minút po teplom kúpeli a priebeh liečby je 30 dní. Na úplné odstránenie prostatitídy sa odporúča prejsť 3-4 kurzy s dvojmesačnými prestávkami.

trusted-source[1], [2], [3]

Čapíky Propolis DN s prostatitisou

Čapíky Propolis DN s prostatitisou sú rektálne čapíky na báze rastlinnej zložky propolisu. Každá sviečka obsahuje kakaové maslo, propolis, tuk alebo lanolín. Čípky majú hojenie rán, protizápalové a hepatoprotekčné vlastnosti.

Liečivo sa používa na odstránenie zápalových procesov v prostatickej žľaze. Čapíky sa môžu používať na liečbu nielen prostatitídy, ale tiež benígnej hyperplázie prostaty. Propolis má priaznivý účinok na telo počas pooperačného obdobia s léziami panvových orgánov.

Čapíky Propolis DN s prostatitisou je kontraindikovaný pre individuálnu intoleranciu voči včelárstvu. Čapíky sa injikujú do konečníka, spravidla tri čapíky denne počas desiatich dní. Ak sa čapík používa na prevenciu prostatitídy, liek sa používa jeden mesiac.

Čapíky prostatitída prostatitída

Čapíky Prostatitída prostatitída je účinný prostriedok, ktorý sa používa na liečbu zápalu prostaty a hemoroidov. Prostopín je kombinovaný prípravok, ktorý zahŕňa pergolu, propolis, horský med, materskú kašičku a obnovu. Liečivo má antimikrobiálne, antifungálne, protizápalové a regeneračné vlastnosti. Čapíky zlepšujú potenciu, zmierňujú edém prostaty a zlepšujú odtok moču. Propolis, ktorý je súčasťou lieku, urýchľuje proces regenerácie tkanív, má analgetický a protinádorový účinok.

 • Hlavnými indikáciami pre použitie lieku: chronické i akútne prostaty, infekčného pôvodu, uretritídy, ulcerózna kolitída, análne fisúry a vredy, erektilná dysfunkcia, abscesu.
 • Čapíky majú tonizujúci a obnovujúci účinok na telo. To je dôležité pre pacientov so slabým imunitným systémom a pre tých, ktorí sú v stálom strese a netolerujú telesnú aktivitu. Čapíky praktické nespôsobujú alergické reakcie. Ale čapík je kontraindikovaný pri alergických reakciách na včelie výrobky.
 • Čapíky sa injikujú do konečníka raz denne po čistení klystíra alebo defekácie. Trvanie lieku je individuálne pre každého pacienta a pohybuje sa od 10 do 30 dní. Po prvom používaní sviečok je potrebné urobiť prestávku 2-3 mesiace a opäť použiť čapík.

Čapíky s propolisom z prostatitídy môžu byť vyrobené nezávisle. Pozrime sa na niekoľko receptov na výrobu čapíkov.

 • Pre čapíky potrebujeme 200 g akéhokoľvek tuku alebo lanolínu. Tuk alebo lanolín sa musia roztaviť vo vodnom kúpeli a pridať jemne nasekaný propolis. Do výslednej zmesi pridajte vosk na tvrdosť a dobre premiešajte. Pripravený roztok musí byť ochladený, rozrezaný na malé kúsky a tvarovaný do sviečok. Hmotnosť jedného čapíka by mala byť 7 až 12 g, priemer 1 cm a dĺžka 5 až 6 cm. Koniec čapíka by mal byť označený pre pohodlie použitia. Pripravený liek uchovávajte v chladničke.
 • Vezmite 220 ml alkoholu, 40 g propolisu a 150-200 g tuku. Zmiešajte zemný propolis alkoholom a trvajte 10 dní, príležitostne pretrepte produkt. Potom sa výsledný roztok musí zohriať na nízkej teplote, kým sa zmes nestane hnedastým odtieňom. Do zmesi pridajte tuk alebo kakaové maslo a všetko dôkladne premiešajte. Keď sa zmes ochladí a začne tuhnúť, musí sa rozrezať na 10 kusov a zabaliť do fólie alebo do hrubého papiera. Skladujte čapík v chladničke.

Tak je možné použiť čapík s propolisom z prostatitídy len pre pacientov, ktorí nemajú citlivosť na včelárske produkty. Čípky môžu byť pripravené nezávisle alebo zakúpené v lekárni.


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.