Krása nohy

Laserová epilácia nohy: koľko stačí, koľko procedúr je potrebných

Je možné ako úplné odstránenie chĺpkov lakťovej nohy a odstraňovanie chĺpkov z jednotlivých častí nohy, stehna, kolená, prstov a zadnej časti chodidla.

Hydratačné krémy na nohy

Naše nohy zažívajú významnú dennú záťaž - prenášajú nás a preto vyžadujú starostlivú starostlivosť, nie menej ako koža tváre. Koniec koncov, bolestivé trhliny, mozoly a kukly robia náš pohyb veľmi nepríjemným postupom.

Zmäkčujúce krémy na nohy

Živá, bez trhlín a trhlín, pokožka na nohách je nielen neestéznym vzhľadom, ale aj bolestivým pocitom. Päta a celá noha vždy trpia ťažkým bremenom.

Olivový olej na nohy

Olivový olej na nohy sa používa na kozmetické účely na zvlhčenie pokožky, výživu a jej nasýtenie komplexom užitočných vitamínov a minerálov. Poďme sa pozrieť na zvláštnosti používania olivového oleja v starostlivosti o nohy.

Najobľúbenejšie typy pedikúry

Existuje mnoho druhov pedikúry, ktoré slúžia na očistenie a krásu nechtov. Pedikúra často zahŕňa starostlivosť o pokožku, ako aj maľovanie nechtov. Zvyčajne poskytuje ženu alebo mužovi pocit relaxácie a atraktívnosti. Tento typ liečby a starostlivosti o nohy a nechty môže trvať až dve hodiny a mini-pedikúra zvyčajne trvá asi 30 minút.

Ako si vybrať farbu laku na pedikúru?

Existuje veľa farieb laku pre pedikúru. Medzi touto odrodou je ľahké sa stratiť. Navyše farba laku na pedikúru môže závisieť od času dňa, účelu (slávnostného, romantického, obchodného), sezóny, symbolizmu kvetín. Ako si vybrať správnu farbu pre lak na pedikúru?

Ako si vybrať dobrý lak na pedikúru?

Pri vykonávaní pedikúry sa používajú rôzne druhy lakov. Môžu byť škodlivé a toxické a môžu byť organické, zbavené toxínov, ktoré ničí nechty. Aký lak na pedikúru si vyberiete a ako sa riadiť druhom laku?

Ako urobiť pedikúru

Rovnako ako nechty na rukách je potrebné postarať sa aj o nechty na nohách. Pedikúra pochádza z latinského slova "pedis" a "cura". Slovo pedis znamená "nohy" a "cura" znamená pomoc, starostlivosť, to znamená "pomáha nohám" alebo sa starajú o nohy. Pedikúru možno definovať ako proces, ktorý zlepšuje vzhľad nohy a nechtov. Ako urobiť pedikúru doma a ako sa chrániť pred infekciami v kúpeľoch?

Voda postupy proti kŕčové žily

Ak ste pracovali celý deň a nohy sú len bzučanie, mali by ste robiť vodné procedúry pre vaše nohy.

Gymnastika proti kostiam na nohách

Gymnastika proti jadrám na nohách pomôže nohe vyložiť, urobiť správny tvar a dokonca napraviť drobné nedostatky v štruktúre nohy.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.