Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Tablety "Figurína" na chudnutie

Lekársky expert článku

Endokrinológ
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 11.04.2020

Medzi spôsoby úbytku hmotnosti priťahuje pozornosť na bylinné prípravky, ktoré sa považujú za účinné a neškodné. V tomto kontexte je osobitným záujmom drogové korčuliarov pre stratu hmotnosti. Samotný názov intrikuje: zdá sa, že už sa v ňom nachádza inštalácia

Klasifikácia ATC

A08AB01 Орлистат

Aktívne zložky

Орлистат

Indikácia Figurína na stratu hmotnosti

Hlavnou indikáciou použitia čísla na zníženie telesnej hmotnosti je obezita s jedným stupňom výlučne výživového charakteru (to je spôsobené príliš vysoko kalorickou stravou). Ak je nadmerná hmotnosť vyvolaná hormonálnymi alebo inými dôvodmi, liek sa neodporúča.

Potreba užívať lieky na obezitu sa vypočíta z indexu telesnej hmotnosti. Toto je pomer hmotnosti (v kg) k výške v m, na druhej strane.

Norma sa považuje za normu až 25; ak je viac, potom korčuliarov pre chudnutie príde na záchranu. Obsahuje rastlinné zložky, ktoré podporujú maximálne trávenie jedla a zlepšujú metabolizmus tukov. Súčasne sa znižuje množstvo cholesterolu a triglyceridov.

Figurína má jemný laxatívny účinok, eliminuje nadváhu, zlepšuje výkon a náladu osoby.

trusted-source[1]

Formulár uvoľnenia

Figurín chudnutie indického pôvodu obsahuje niekoľko aktívnych zložiek odvodených z exotických rastlín: na vidanga extrakt guarovej gumy, korenie, zázvor, dlinnoplodnogo Guggul, Citraka, Triphala, khadira atď. Ich liečivé účinky indickej medicíne používa dlho, sú popísané v knihe ". Ayurveda ", ktorá sa venuje problémom duchovného a fyzického zdravia ľudí.

Existuje tiež droga rovnakého druhu, ktorú vyrába bieloruská farmaceutická spoločnosť. Obsahuje inhibítor lipázy z čriev a pankreasu - látku orlistat.

Formy vydania:

 • kapsuly 60 mg, 120 mg;
 • čajové vrecká.

Tablety figuríny

Indické tabletové figúrky - táto droga, ktorá ovplyvňuje trávenie a metabolizmus. Obsahujú prírodné výťažky rastlín, ktoré môžu pôsobiť ako mäkké preháňadlo, stimulujú trávenie jedla a metabolizmu tukov, normalizujú množstvo cholesterolu a triglyceridov. Sú považované za bezpečný spôsob, ako pomôcť obéznym ľuďom schudnúť a zachovať ich normálnu úroveň.

Bieloruská figúrka pre stratu hmotnosti blokuje lipázu - enzým na rozklad tukov na mastné kyseliny. Z tohto dôvodu sa absorpcia tuku zníži o 30% z každej dávky. Liek sa môže použiť na diabetes typu 2, ktorý je sprevádzaný obezitou. Dávka - jedna kapsula dvakrát alebo trikrát denne, užívaná do 3 mesiacov.

Je pozoruhodné, že tučné jedlo zvyšuje závažnosť vedľajších účinkov: plynatosť, inkontinencia stolice, "tuková stolica". Pri znižovaní hmotnosti sú možné pozitívne zmeny v priebehu sprievodných ochorení: hypertenzia, diabetes mellitus a metabolické poruchy.

V lekárňach sa liek predáva bez lekárskeho predpisu, ale pred použitím sa poraďte s lekárom.

trusted-source[2], [3], [4]

Čajové figúrky

Čajové figúrky pomáhajú znižovať hmotnosť, zlepšovať funkciu čriev, normalizujú metabolizmus, znižujú chuť do jedla, stimulujú rozklad lipidov. Obsahuje vitamíny, minerály, biologicky aktívne látky. Jedinečné zloženie a pomer rastlinných zložiek s pravidelným používaním poskytujú miernu stratu hmotnosti bez straty elasticity pokožky.

Údaj o chudnutí pozostáva z týchto zložiek:

 • zelený čaj;
 • kôra z rakytníka;
 • senna listy;
 • lucerna;
 • zelené jablko;
 • praslička;
 • žihľavy;
 • kukuričné škvrny;
 • krídlatka.

Každá zložka má užitočné vlastnosti a všetky spolu poskytujú komplexný vplyv na telo. Čaj sa konzumuje počas dvoch cyklov 60 dní s dvojtýždňovou prestávkou. Denné podávanie - 3 šálky, ktoré môžete piť pred, počas alebo po určitom čase po jedle.

Fytocai je tiež zahrnutý v diétnej ponuke na prevenciu a liečbu ochorení spojených s nadmernou hmotnosťou.

Farmakodynamika

Údaj o úbytku hmotnosti podporuje trávenie jedla, má laxatívny účinok, zvyšuje metabolizmus tukov, znižuje množstvo cholesterolu a triglyceridov. Týmto spôsobom účinne bojuje proti obezite a súčasne prispieva k zlepšeniu nálady a blahobytu.

trusted-source[5], [6], [7]

Farmakokinetika

Farmakokinetické údaje týkajúce sa úbytku hmotnosti sa neskúmali.

trusted-source[8], [9], [10], [11], [12]

Používajte Figurína na stratu hmotnosti počas tehotenstva

Použitie údajov o strate hmotnosti počas tehotenstva a počas dojčenia je kontraindikované.

Kontraindikácie

Kontraindikácie týkajúce sa použitia údajov na zníženie telesnej hmotnosti:

 • nadváha kvôli endokrinným, organickým poruchám;
 • tehotenstvo a dojčenie;
 • alergia na rastlinné zložky lieku;
 • vek detí;
 • arteriálna hypertenzia;
 • bulímia nervosa a anorexia;
 • hypertyreóza;
 • poruchy cerebrálnej cirkulácie, funkcie pečene.

Ľudia s normálnym telesným indexom sa neodporúča použiť číslo na zníženie hmotnosti.

trusted-source[13], [14], [15], [16], [17]

Vedľajšie účinky Figurína na stratu hmotnosti

Vedľajšie účinky čísla pre stratu hmotnosti:

 • alergia na rastlinné výťažky;
 • znížená chuť do jedla;
 • tráviace ťažkosti, hnačka;
 • zvýšená smäd, suchosť v ústnej dutine;
 • opuch, bolesť brucha, vracanie;
 • slabosť, strata sily a znížená účinnosť.

trusted-source[18], [19]

Dávkovanie a podávanie

Pred začatím liečby s korčuliarom na zníženie telesnej hmotnosti musíte navštíviť lekára a poradiť s ním.

Dĺžka liečby je 4 až 6 týždňov. V tejto dobe je táto účinnosť označená. Na recepcii je potrebné jesť nízkokalorické výrobky a ukázať fyzickú aktivitu.

Spôsob aplikácie a dávkovanie pre chudnutie závisí od indexu indexu telesnej hmotnosti:

 • pri vysokých zaťaženiach a indexe 25 - 30 je postačujúca 1 kapsula denne;
 • ak je index vyšší ako 30, príjem sa zvýši na 2 kusy;
 • za mesiac sa kurz môže opakovať.

Kapsuly sa konzumujú pred jedlom, vypláchnuté čistou vodou. Počas celého kurzu je potrebné piť 2 litre vody denne - na podporu vodnej bilancie.

Ak sa hmotnosť nezníži aspoň o 5% v priebehu kurzu, neodporúča sa opakovať liečbu. Podvýživa na konci liečby vedie k rýchlemu prírastku hmotnosti.

Figurína, ktorá ovplyvňuje vstrebávanie tuku, sa užíva s jedlom 2 až 3 krát denne pre jednu kapsulu (120 mg). Bežný kurz je 3 mesiace. Pre dobrú akciu sa odporúča kombinovať s diétou, ktorá obmedzuje množstvo tuku.

Čajové figúrky na stratu hmotnosti sa konzumujú trikrát denne, pred jedlom je priebeh liečby 2 mesiace. Po dvojtýždňovej prestávke opakujte kurz.

trusted-source[20], [21], [22], [23]

Predávkovať

Predávkovanie údaju o strate hmotnosti sa prejavuje ako dyspeptická porucha. V tomto prípade je použitie zrušené až do úplného normalizácie tráviacej funkcie.

trusted-source[24], [25]

Interakcie s inými liekmi

Interakcie s inými liekmi predstavujú chudnutie:

 • kombinované s antibiotikami, antipyretikami, vitamínmi;
 • Nie je kombinovaný s inými laxatívami - s ohľadom na možnú intenzifikáciu ich účinkov.

trusted-source[26], [27], [28], [29], [30], [31], [32]

Podmienky skladovania

Podmienky skladovania pre chudnutie sú štandardné: suché, tmavé miesto, chránené pred deťmi, pri izbovej teplote.

trusted-source[33], [34], [35], [36], [37], [38]

Čas použiteľnosti

Čas použiteľnosti pri strate hmotnosti v rôznych výrobách - 1 rok a 5 rokov.

trusted-source[39]

Skutočné kontroly hmotnosti a výsledky

Skutočné odporúčania sú tenké a výsledky sú rôzne. Niektoré ženy považujú krasokorčulička za stratu hmotnosti ideálny spôsob, ako udržať váhu. Používajú to zriedkavo, v predvečer rautov a sviatočných dní.

Druhá časť zaznamenáva účinok, ale sťažuje sa na prírastok hmotnosti po zastavení príjmu, ako aj na zhoršenie zdravia, najmä bolesti v hypochondriu.

Vyjadruje sa prejav alergie z obrázka vo forme vyrážok na tvári. Prijal svoju priateľku, ktorá sa priznáva, že nemá problémy s hmotnosťou, ale chcela byť veľmi tenká.

Mnohé hostiteľské postavy poskytujú poradenstvo z osobnej skúsenosti: vzhľadom na násilnú reakciu tráviaceho systému je potrebné v tomto čase zostať v blízkosti kúpeľne. A na odstránenie pocitu sucha v ústach sa odporúča nosiť čistú vodu v plastovej fľaši.

Pripomienky lekára

Recenzie lekárov o krasokorčuliaroch na stratu hmotnosti na internete neboli nájdené.

Človek, ktorý chcú schudnúť, by mal vedieť, že je to tak veľa spôsobov a prostriedkov. Figurína na chudnutie - jeden z lacných a účinných liekov, prakticky žiadne kontraindikácie. Avšak v žiadnom prípade musíte upraviť stravu, vzdať sa škodlivých výrobkov a zvykov a nájsť si čas na šport alebo aspoň na samostatné fyzické cvičenia.

trusted-source[40]

Farmakologická skupina

Для похудения

Farmakologický účinok

Липолитические препараты

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Tablety "Figurína" na chudnutie" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.