Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Lipo-6 chudnutie: ako užívať, vedľajšie účinky, recenzie a výsledky

Lekársky expert článku

Internistické infekčné ochorenie
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 11.04.2020

Elastické, štíhle telo s krásnou úľavou je obľúbeným senom každého chlapca alebo dievčaťa, ktorého postava je ďaleko od ideálu. Áno, len na vyčerpanie svalov je oveľa jednoduchšie ako zbaviť sa ďalších kilogramov. Diéty bez fyzickej námahy, ak pomáhajú znížiť objemy tela, negatívne ovplyvňujú elasticitu pokožky. A túžba stať sa predmetom obdivu pre opačné pohlavie nás núti hľadať stále viac a viac nových metód boja proti obezite, aj keď to nie je určené, ako je Lipo-6 spaľovač tukov.

trusted-source[1], [2], [3]

Indikácia Lipo-6 pre chudnutie

Bez ohľadu na to, aké účinné sú populárne diéty používané na korekciu hmotnosti, neexistuje žiadny spôsob, ako od nich získať rýchly účinok. Tu je tiež potrebné, aby plnohodnotní ľudia hľadali rôzne spôsoby, ako posilniť činnosť týchto diét na základe správneho dodania a obmedzenia používania tukov a sacharidov.

Dobrým riešením tohto problému je praktizovanie v telocvični. Takže môžete odhodiť extra libier a svaly na pumpovanie, čo robia telo skutočne krásne. Áno, iba raz, dve alebo tri kampane v telocvični nemôžu robiť a neustále trénovanie nie je všetko možné. Trpezlivosť nestačí, ale výsledok nie je v zhone.

Zlomenie hlavy nad týmto problémom v telocvični môže byť počuť veľa užitočné. Napríklad o spaľovačoch tuku ako "Lipo-6", ktoré prichádzajú tak, ako je to nemožné pre tých, ktorí chcú budovať svalovú hmotu, a zbaviť sa "ložísk" tukov za účelom zníženia hmotnosti a zvláštnej zmeny obrazu.

Samotný názov "tukové horáky" naznačuje, že tieto lieky sú schopné spaľovať tuk, t.j. Premeniť ho na energiu, ktorá, ako je známe, sa neusadzuje po stranách. Zdá sa, aké iné je potrebné pre tých, ktorí chcú rýchlo a pohodlne schudnúť? Všetko však nie je tak jednoduché.

Pôvodne syntetické "vrahy" tuku boli vyvinuté pre použitie v športových kruhoch. Ide o takzvanú energiu, ktorá zabezpečuje, že športovci trvajú dlhšie a umožňujú v krátkom čase vybudovať potrebnú svalovú hmotu. Neskôr ich pritiahli neprofesionálni športovci a ľudia, ktorí sledujú svoju postavu pomocou tréningu v telocvičniach.

Skutočnosť, že užívanie tukových horákov pomáha znižovať hmotnosť, záujem a ochotu schudnúť bez veľkého úsilia. A potom je tu americkú spoločnosť Nutrex, špecializujúca sa na vytváranie moderných variantov športovej výživy a látkam pôsobiacim proti obezite, vyvinula tak mocný doplnky ako "Lipo-6", dobývať ich účinnosť, pokiaľ ide o spaľovanie tukov a premenou energie mnoho fanúšikov zdravého životného štýlu.

Takéto indikácie na použitie ako liečba obezity a jej dôsledky samozrejme neexistuje Lipo-6, ale na "sušenie" tela a strata hmotnosti s komplexným prístupom k problému nadváhy, bude to veľmi, veľmi užitočné. Ale tu musíte tiež pochopiť, že bez cvičenia nefungujú tukové horáky, a ak nebudete dodržiavať diétu, ich účinok prejde na "nie" ihneď po prerušení liečby.

trusted-source[4], [5]

Formulár uvoľnenia

Tukový horák "Lipo-6", ktorý znižuje telesnú hmotnosť a dodáva telu úžasnú úľavu, stále patrí do kategórie športovej výživy, a preto ho môžete kúpiť v špecializovaných športových predajniach alebo na internete na obchodných miestach športu.

Na predaj môžete nájsť doplnky "Lipo-6" v pohároch, ktoré obsahujú 120 alebo 240 dvojvrstvových želatínových kapsúl s dosť zaujímavou kompozíciou. Zdá sa, že samotné kapsuly sú naplnené vodou, čo v skutočnosti nie je.

Obsah kapsúl sa môže rozdeliť na 2 typy: kvapalnú zložku, ktorá obsahuje vysokorýchlostné látky a bolusy obsahujúce zložky, ktoré pôsobia neskôr. Z tohto dôvodu má príjem "Lipo-6" dvojaký účinok: prechod tuku na energiu a zastavenie opačného procesu. O tejto téme o tom hovoríme o niečo neskôr, ale zatiaľ budeme pozorne skúmať exkluzívne zloženie kapsúl.

V skutočnosti zložky doplnkov nie sú jedinečné, bežné. Všetky tieto komponenty už boli použité v športovej výžive inými firmami predtým, ale nikto predtým nepredstavoval kombináciu zložiek do jedného s cieľom dosiahnuť silnejší a rýchlejší účinok. V tomto prípade je výsledná droga všeobecne považovaná za bezpečnú pre zdravie.

Vývojári šli ďalej a uvoľnili celú líniu bioaditív nazvanú "Lipo-6". Tieto lieky sa môžu mierne odlišovať v zložení a indikáciách použitia (berúc do úvahy sexuálne charakteristiky). A napriek tomu niektoré dôležité komponenty sú prítomné vo všetkých doplnkoch tejto produktovej rady z kategórie športovej výživy. Pozrime sa na ne podrobnejšie.

Hlavnou časťou zázračnej kapsuly je kofeín. Účinok tejto zložky je známy mnohým milovníkom kávy. Osviežujúci nápoj, opitý v dopoludňajších hodinách, dodá energiu na celý deň. A to všetko vďaka alkaloidu nazývanému "kofeín", ktorý stimuluje nervový systém. Vďaka nemu sa zvyšuje jeho vytrvalosť a zvyšuje sa syntéza adrenalínu. To zase pomáha dlhodobo zaoberať sa potešením a neúnavne, čo znamená, že proces znižovania zásob tuku je rýchlejší.

Ďalšou veľmi dôležitou súčasťou kapsúl je synefrín. Je to rastlinná odvodená látka extrahovaná z pomerančov horkých druhov. Jeho pôsobením je podobne ako efedrín, ktorý sa používal skôr v športovej výžive, ktorý bol následne zakázaný kvôli veľkému počtu vedľajších účinkov. Táto zložka, ktorá pôsobí na beta-2-adrenergné receptory, nielenže znižuje chuť do jedla a dáva silu, ale tiež zvyšuje tepelný výkon a spolu s teplom prechádza aj nadbytočné kilogramy.

Stimulujú produkciu adrenalínu a norepinefrínu, ktoré podporujú rozdelenie tukových buniek a ich transformáciu na energiu, synefrín pomáha spáliť tuk bez straty svalovej hmoty.

Tretím dôležitým komponentom tukového horáka "Lipo-6" pre chudnutie a vyššiu vytrvalosť v športe je yohimbín. Je to aj rastlinná hmota, ktorá sa považuje za afrodiziakum.

Jeho pôsobenie je založené na určitých vlastnostiach tukových buniek. Tieto bunky sú vybavené 2 druhmi receptorov, ktoré majú opačný účinok. Beta receptory prispievajú k rozpadu tuku a zvyšujú hladinu adrenalínu, ale alfa receptory naopak poskytujú kompenzačný mechanizmus, snažia sa zachovať rovnováhu energie a márne odpadávať.

Ak sú alfa receptory čiastočne vypnuté a to je hlavný cieľ yohimbínu, spaľovanie tukov sa objaví intenzívnejšie. A keď si uvedomíte, že v rovnakej dobe stimulovaného noradrenalínu, proces rozlúčka s nadváhou sa vlastne deje 2 krát rýchlejší naviazanie na beta-receptory zvyšuje lipolýzu (odbúravanie tukov).

Okrem toho má afrodiziakum stimulujúci účinok na nervový systém, rovnako ako kofeín, ktorý dáva osobe silu a náladu urobiť ešte viac.

Ako ďalšie zložky, optimalizácia štítnej žľazy, ktorý je zodpovedný za metabolizmus tela, liečivá prítomného v kompozícii prírodných zložiek zvaných Guggulsterone (tyramín, hordenine, metilfeniletilamin a beta-fenyletylamín). Tieto zložky stimulujú produkciu hormónov štítnej žľazy, hormónov zodpovedných za reguláciu metabolizmu tukov.

Prezentujte v potravinových doplnkoch a nootropickom DMAE (používanom v kozmonautike počas Sovietskeho zväzu). Napriek takémuto úžasnému názvu táto zložka len zlepšuje prácu mozgu: optimalizuje pamäť, pozornosť a tiež celkový stav tela. Jeho prítomnosť je nevyhnutná, pretože strava a fyzické napätie pre telo sú stresory a stres "zabíja" svalovú tkanivu dokonca aj v stave pokoja, nehovoriac o zaťažení. Nootropics znižuje účinok stresových faktorov na telo a zlepšuje náladu, stimuluje človeka k dosiahnutiu nových výšky.

Pomocné rýchlo asimilujúce komponenty tukovového horáka "Lipo-6" tiež nepredstavujú nebezpečenstvo pre ľudí. Esenciálny olej sezamový a konjugovanej kyseliny linolovej k stabilizácii dôsledku prechodov tukov na energiu, želatína ako kapsule tvoriaci aminokyseliny ako L-karnitínu, čo urýchli proces chudnutia, prispieva len k rýchlemu a relatívne bezpečné chudnutie. Bezpečnostné BUD všeobecne kvôli presný výpočet koncentrácie rôznych látok v ňom tak, aby sa minimalizovali možné vedľajšie účinky každej zložky.

Rozmanitosť tukových horákov "Lipo-6"

Tukový horák "Lipo 6" už niekoľko rokov (od roku 2005 do roku 2012) bol považovaný za najlepší produkt pre chudnutie a cvičenie. Je zrejmé, že spoločnosť Nutrex, ktorá má takú vysokú pozíciu v oblasti športovej výživy a výrobkov na zníženie telesnej hmotnosti, sa nemôže obmedziť na jeden takýto výrobok. Postupom času sa objavila celá línia "Lipo-6", ktorá vám umožňuje vybrať si doplnok podľa vašich potrieb a želaní.

Vzhľadom na to, že sily typu "Lipo-6" sú najbežnejšie medzi mužmi zaoberajúcimi sa športom a kulturistikou, bolo pre nich vytvoriť doplnky "Lipo-6 black". Vo svojom zložení nájdeme:

 • synefrín na zlepšenie metabolizmu a zvýšenie termogenézy,
 • yohimbín s lipolytickým účinkom,
 • kofeín vo forme suchého extraktu na zvýšenie vzhľadu a stimulácie metabolizmu,
 • rastlinný alkaloid akácie rigidula pre vývoj hlavného nepriateľa tukových buniek - adrenalín,
 • guggulsteróny na premenu tukov na energiu,
 • Gordenin na stimuláciu lipolýzy,
 • tyramín na stimuláciu syntézy adrenalínu,
 • Forskolin, ktorý podobne ako guggulsteróny je navrhnutý tak, aby zlepšil fungovanie štítnej žľazy.

Nezabudnite na výrobcov a ženy. Koniec koncov, ktokoľvek ako oni nie sú zvlášť pozorne sledovať jeho postavu. Prijatie obvyklého mužského variantu lieku ženám sa neodporúča, pretože významné množstvo kofeínu a rôznych stimulantov, ktoré sú potrebné na cvičenie a nie na zníženie telesnej hmotnosti, môže poškodiť jemné ženské telo.

"Lipo-6 Black Neres"  je spaľovač tukov, prispôsobený špeciálne pre telo ženy, berúc do úvahy jeho fyziologické vlastnosti. Hlavný dôraz sa kladie na zlepšenie metabolizmu a zníženie chuti do jedla a energetický potenciál sa prináša späť do horáka. To však neznamená, že ženská bioadditivita je horšia ako samica. Podľa mnohých športovcov rôzneho pohlavia nie je tento typ horáka nielen horší, ale v niektorých ohľadoch dokonca prevyšuje mužskú verziu "Lipo-6".

Ako súčasť výživového doplnku sú známe zložky:

 • kofeín (2 kapsuly majú 300 g látky a úspešne nahradia 3 šálky povzbudzujúcej prírodnej kávy) na stimuláciu metabolizmu a aktívneho spaľovania tukov v kombinácii so zvýšenou odolnosťou,
 • synefrín a yohimbín na potlačenie chuti do jedla a zabránenie skladovania tuku,
 • Forskolin na stimuláciu vylučovania štítnej žľazy hormónov štítnej žľazy zodpovedných za spaľovanie tukov.

Okrem toho spoločnosť dodala svoj unikátny produkt a komponenty, ktoré sú životne dôležité pre ženské telo:

 • vápnik pre dobre koordinovanú prácu neuromuskulárneho systému a zachovanie imunity,
 • vitamín D poskytuje potrebnú koncentráciu vápnika,
 • vitamín B12 - stimulátor syntézy bielkovín a kreatínov, poskytuje produkciu červených krviniek,
 • Kyselina listová normalizuje činnosť tráviaceho traktu a proces hematopoézy,

Kapalné horáky  NR Lipo-6, ktoré sa vyznačujú bielou farbou plastovej nádoby a červenou farbou viečka, sú univerzálnym nástrojom pre ženy a mužov, ktorí majú obavy z problémov s nadváhou. On je pripísaný s miestnym aj všeobecným efektom spaľovania tukov.

Tento bioaditív na internete sa nachádza pod iným úplným názvom  Lipo-6 liki-caps maximálne reťazcov, čo je najlepším indikátorom jeho účelu.

Ako súčasť stravovacích doplnkov objavujeme známe zložky: bezvodú formu kofeínu, synefrínu, syntetických guggulsterónov, yohimbínu a bioperínu. Posledne uvedená zložka zlepšuje asimiláciu zvyšku prípravku. Pomocnými zložkami sú rastlinná celulóza, polysorbát, glycerín a voda.

Mimochodom, červená farba čiapky je charakteristická aj pre "Lipo-6 čierny", "Lipo-6 čierny ultrakoncentrát", "Lipo-6 X", "Lipo-6 karnitín".

"Lipo-6 iks"  je univerzálny bioaditív v bielej nádobe s obrovským X v mene. Považuje sa za najagresívnejšieho tukového vraha v tele, ktorý bol vyrobený farmaceutickým priemyslom, a to napriek skutočnosti, že ide o prvý variant populárneho doplnku stravy.

V jeho zložení vidíme: synefrín, yohimbín, alkaloidovú arabskú rehydulu, kofeín, guggulsteróny, glycerol a vodu v koncentráciách potrebných na aktívne spaľovanie tukov. Všetky zložky v miernom množstve, dostatočné na účinný boj proti nadmernej hmotnosti bez nadmernej stimulácie centrálneho nervového systému.

"Lipo-karnitín 6 '  - doplnok výrazne zvyšuje odolnosť a majú priaznivý vplyv na srdce a cievy v dôsledku zavedenia L-karnitínu aminokyselín.

Pomáha:

 • znížiť stres spojený so zvýšeným stresom na obmedzenie organizmu a potravy,
 • v dôsledku aktívneho spaľovania tukov a ich premeny na energiu, na zníženie spotreby svalového glykogénu a akumulácie kyseliny mliečnej v nich, čo zvyšuje pracovnú kapacitu svalov,
 • energicky stimulujú prácu kardiovaskulárneho systému, zabraňujú trombóze,
 • normalizovať produkciu aminokyselín, steroidných hormónov, mastných kyselín, cholesterolu, ako aj procesy oxidácie mastných kyselín a sacharidov (výroba energie)
 • zvýšenie imunity.

Produkt pozostáva len z rastlinných zložiek a obsahuje 1490 mg L-karnitínu v 2 kapsuliach (1 porcia).

"Lipo-6 black ultra concentrate"  - silná zbraň proti tuku. Jeho samotný názov naznačuje, že koncentrácie účinných látok v potravinovom doplnku sú dostatočne vysoké. Vo svojom zložení sa pridávajú aj niektoré špecifické zložky, ktoré čistia telo a nedovolia mu vyvinúť odolnosť voči použitiu spaľovacieho zariadenia na tuky, ako je to v prípade dlhodobého používania iných podobných výrobkov. V tomto prípade je odporúčaná jednorazová dávka bioadenatív obmedzená na 1 kapsulu (nie viac ako 2 kapsuly denne).

Doplnky stravy Zloženie: synefrín, kofeín, teobromín s poskytovaním kombinovaný trojitý prevod účinok tukov na energiu a zvýšiť odolnosť, yohimbin s rayvolstsinom pre efektívne spaľovanie tukov (!).

Existuje tento typ spaľovacieho zariadenia na tuky a ženská verzia "ultracentrifúzie čierneho nervu Lipo-6". To teobromín nahradený methylhexanamin (extrakt z rastliny Geranium) zlepšenie nálady a vytrvalosť, ale namiesto toho rauvolstsina pridané 35 dijod-L-thyronin (analógový T2 hormónu štítnej žľazy zodpovedné za metabolizmus tukov). K dispozícii sú kyselina listová a vitamín B12 v zložení ženských doplnkov stravy.

Univerzálny doplnok  "Lipo-6 neobmedzený»  sa líši od vyššie popísaných látok, ktoré vzhľadom k jeho zloženie Guggulsteróny odstráni a pridá thyronin (aktívny hormónu štítnej žľazy), čím sa formulácia bezpečnejšie. Liečivo sa vyznačuje zvýšenou dávkou zložiek.

V tukovom horáku "Lipo-6 Rx" namiesto kofeínu sa nachádza učebnica. Ďalej sa pridá koreň zázvoru. Liečivo pomáha ľahko prežiť všetky ťažkosti stravy pri strate hmotnosti. Výrobca tvrdí, že táto možnosť bioadditivít bude užitočná aj pre ľudí s nízkou telesnou aktivitou.

"Lipo-6 STIM-FREE"  je bioadditivum bez stimulantov (neexistuje kofeín, synefrín a yohimbín). Hlavnými zložkami lieku sú guggulsteróny a L-karnitín. Nemá stimulačný účinok na centrálny nervový systém, ale s tukom, nie je horší ako ostatné.

trusted-source[6], [7], [8]

Farmakodynamika

Pri štúdiu zloženia rôznych verzií tuku "Lipo-6" môžete pochopiť, že mechanizmus účinku lieku je zameraný na stimuláciu termogenézy a túžbu aktívneho pohybu, čo podporuje zrýchlené spaľovanie tukov.

Termogenéza je schopnosť tela produkovať teplo pre prácu rôznych systémov a orgánov. Teplo je zasa derivátom energie a telo získava energiu z konzumovaných potravín a tukových zásob. Je potrebné obmedziť spotrebu tukov a sacharidov a telo okamžite prevezme tukové bunky odložené na "čierny" deň.

Zvýšená vytrvalosť a nálada "Lipo-6" nedovoľuje, aby osoba rýchlo unavila a pohyb je vždy spojený s termogenézou. Pohybujete sa viac - viac emisií tepla, čo znamená, že nadváha prebieha rýchlejšie.

 Niekedy môžete počuť sťažnosti, že váha po užití "Lipo-6" sa údajne nezmenila alebo prešla menšou zmenou. A tu musíte pochopiť, že tuk opúšťa, a nie svalovú hmotu. Hmotnosť tuku a svalov nie je rovnaká, takže zníženie pasu o 2-3 cm je nepravdepodobné, že by bolo viditeľné na váhy. A svalová hmotnosť v športe môže rásť, čo kompenzuje stratu hmotnosti v procese telesného tuku. Zdá sa, že takéto zmeny vyzerajú ako prekrásna úľava svalov, čo dáva určitému šarmu celému číslu.

Ďalej, "Lipo-6,snižuje potrebu potravín, znižuje pocit hladu, aktivovať metabolizmus, urýchľuje metabolisticheskie procesy odstránenie prebytočnej tekutiny z tela, poskytuje efekt" sušenia ", zníženie telesnej hmotnosti a zabraňuje hromadeniu tukovej hmoty.

Vysoká účinnosť a dlhotrvajúci účinok odberu tukov "Lipo-6" na úbytok hmotnosti a zvýšenie vytrvalosti je spôsobený viaczložkovým zložením, v ktorom niektoré zložky dopĺňajú a posilňujú pôsobenie ostatných.

trusted-source[9], [10], [11], [12], [13], [14]

Farmakokinetika

Zaujímavosťou je viacstupňový systém dodávania rôznych zložiek v tele. Zabezpečuje sa zavedením novej technológie - nezvyčajnej dvojitej kapsuly. Najprv sa spotrebuje kvapalná zložka a potom sú zložky koncentrované v bolusoch postupne uvoľňované, proces štiepenia, pri ktorom prebieha pomalšie a poskytuje trvalý účinok.

Príjem doplnkov je okamžite sprevádzaný obrovským prítokom energie s tvorbou mastných kyselín z tukových buniek. Ďalšie pôsobenie tuku "Lipo-6" na úbytok hmotnosti je zamerané na to, aby mastné kyseliny nevrátili do pôvodného stavu, ale boli úplne spotrebované vo forme energie.

Zloženie liečiva zahŕňa zložky, ktoré zlepšujú fungovanie štítnej žľazy a teda metabolizmus. To pomáha znižovať hmotnosť počas športovania aj v ďalších obdobiach.

Treba pochopiť, že tukový horák "Lipo-6" nie je plnohodnotnou drogou. Je to biologicky aktívna prísada, ktorej pôsobenie môže byť korigované rôznymi vlastnosťami tela. Súčasne je bohatá kompozícia rôznych aditív zo série Lipo-6 určená pre zdravého človeka so silným srdcom. Negatívny dopad "Lipo-6" na srdce je spojená s prítomnosťou v zložení lieku kofeín, synefrín a yohimbin, môžu spôsobiť arytmie a vysoký krvný tlak.

trusted-source[15], [16], [17], [18], [19], [20], [21]

Používajte Lipo-6 pre chudnutie počas tehotenstva

Aby sa zabránilo rozpadu tehotenstva a negatívnemu vplyvu niektorých aktívnych zložiek lieku "Lipo-6" na plod, treba sa počas tehotenstva vyhnúť používaniu potravinových doplnkov stravy tukov. Vzhľadom na možné požitie účinných látok v materskom mlieku sa neodporúča užívať tukové horáky počas laktácie.

Kontraindikácie

Ako vidíte, doplnok Lipo-6, na rozdiel od sľubov výrobcu, nie je tak bezpečný. Počas príjmu dokonca aj zdraví ľudia niekedy spozorujú rôzne príznaky nevoľnosti a niektoré nepohodlie. A čo ľudia s chorým srdcom, medzi ktorými veľká masa trpí poruchami srdcového rytmu a hypertenzie. Táto kategória obyvateľov príjem tukových horákov "Lipo-6" pre chudnutie je prísne zakázaná. Dokonca aj ľahké spaľovanie tukov bez silných stimulantov sa nedá použiť bez konzultácie s lekárom.

Tekuté horáky na báze yoshimbínu môžu zvyšovať hladiny inzulínu. Tento pozitívny účinok môže dať nádej na zníženie telesnej hmotnosti u diabetických pacientov, ktorí majú ako jednu z problémov obezitu. Ale na druhej strane títo pacienti často majú problémy s prácou srdca (hlavne hypertenzia). Aby sa zabránilo komplikáciám hypertenzných ochorení pri cukrovke, je lepšie zaobchádzať s extra kilogrammi bez pomoci "Lipo-6" a podobných bioaditív.

Liečivo môže predstavovať určité nebezpečenstvo pre ľudí s chorobnými obličkami, pretože je primárne odvodené týmto orgánom.

Nie je povolené používať vyššie uvedené výživové doplnky pre chlapcov a dievčatá mladšie ako 21 rokov, ako aj pre pijanov. Ak niekto prejaví neznášanlivosť niektorých zložiek výživového doplnku, potom opäť bude musieť byť opustený.

trusted-source[22], [23], [24], [25]

Vedľajšie účinky Lipo-6 pre chudnutie

Pri posudzovaní skutočnosti, že tukový horák "Lipo-6" má kontraindikácie (aj keď je málo), má aj niektoré vedľajšie účinky. A vedľajšie účinky lieku "Lipo-6" na zníženie telesnej hmotnosti môžu spozorovať ľudia so slabým zdravotným stavom a dosť zdraví športovci.

Stojí za to opätovne pripomenúť, že liek môže spôsobiť značné zmeny tlaku, ktoré negatívne ovplyvňujú zdravie akejkoľvek osoby. Ľudia so slabým srdcom sa môžu sťažovať na násilný srdcový tep.

Stimulačný účinok kofeínu a yohimbínu v prvých dňoch prijatia môže viesť k závratom a bolestiam hlavy. Človek sa cíti vzrušený, čo mnohým cíti úzkosť, cítia určité nepríjemné pocity.

Vplyv yohimbínu na hladinu a tlak krvného cukru prispieva k vzniku takých symptómov, ako je apatia, triaška končatín, neprimeraná zimnica, dyspnoe.

Výrobcovia nedoporučujú používať kapsuly Lipo-6 neskôr, pretože nadmerne vzrušený stav neumožní, aby osoba zaspala alebo spôsobila nočné mory. Mimochodom, nespavosť z "Lipo-6" - pomerne bežný jav. Koniec koncov, inštrukcia hovorí, že kapsuly by sa mali užívať 2-3 krát denne, tu sú niektorí, ktorí si myslia, že poslednýkrát, kedy by sa doplnok stravy mal užívať večer pred spaním. V skutočnosti to musíte urobiť najneskôr 6 hodín pred spaním.

Dávkovanie a podávanie

Pred užívaním akýchkoľvek liekov alebo výživových doplnkov je potrebné skúmať pokyny nielen v bodoch kontraindikácií a vedľajších účinkov, ale aj v spôsobe použitia lieku s indikáciou účinných a bezpečných dávok. To je jediný spôsob, ako sa vyhnúť takémuto nepríjemnému javu ako predávkovaniu.

Existujú určité pravidlá pre užívanie doplnkov Lipo-6, s ktorými musíte počítať, začať hrať šport alebo strácať hmotnosť pomocou spaľovača tukov. Opäť pripomíname, že posledná časť kapsúl sa má užívať 6 hodín pred spaním, čo umožní telu úplne odpočívať v noci.

Užívajte kapsuly denne maximálne 2 mesiace po sebe. Potom je povinné minimálne týždeň prestávka.

Ráno, popoludní a večer sa bioadditivum odoberá iba z príjmu potravy. Výrobcovia tvrdia, že najlepším účinkom môže byť dosiahnutie toho, že kapsula sa užíva pol hodinu pred jedlom, stlačená dostatočným množstvom tekutiny, ktorá neobsahuje alkohol.

Prvá dávka kapsúl sa má užívať ráno. Zvyšujúci sa organizmus má skôr sklon rozlúčiť sa s prebytkom kilogramov, pričom intenzívne spaľuje tuky. Druhá dávka sa užíva pred obedom, tretia (ak je to potrebné) najmenej 6 hodín pred spaním.

V mnohých zdrojoch nájdete informácie, že odporúčaná jednorazová dávka lieku alebo 1 porcia je 2 kapsuly. Ale v pokynoch pre rôzne typy tukových horákov vidíte rozdiely v prístupe k dávkovaniu drogy.

Pokyn pre "Lipo-6" pre ženy tvrdí, že najlepšie výsledky je možné dosiahnuť užívaním troch kapsúl denne. A ráno sa má užívať iba 1 kapsula a na obed - 2. Ideálny interval medzi prvou a druhou časťou kapsúl je 4-6 hodín.

Maximálna dávka by nemala presiahnuť 6 kapsúl za predpokladu, že sa užívajú trikrát denne 2 krát.

V "Lipo-6 čiernej" pre mužov sú rovnaké dávky uvedené v návode ako pre ženskú verziu lieku. A napriek tomu sa musíte pozrieť na svoju pohodu. Ak sa po užití 3 kapsúl objavia nepríjemné pocity a nepríjemné pocity, dávka sa má znížiť na 2 kapsuly. Rovnaká minimálna dávka sa odporúča na začiatku užívania lieku (v prvých 2-3 dňoch).

"Lipo-6 X" sa odporúča začať užívať s 2 kapsulami denne (za 2 prvé). Po 2 dňoch sa dávka zvýši na 3 kapsuly denne. Piateho dňa sa môžete pokúsiť zvýšiť dávku na 4 kapsuly, pričom ich budete užívať 2 ks. Ráno a popoludní (alebo bližšie k večeru).

"Lipo-6 karnitín" užíva 2 kapsuly pred tréningom. Počas dní odpočinku môžete užívať kapsuly kedykoľvek pred jedlom, ale je lepšie to urobiť ráno.

"Lipo-6 ultra koncentrát" so zvýšenou dávkou stimulancií sa odporúča, aby nepodstúpil viac ako 2 kapsuly denne (v 2 dávkach).

Bez ohľadu na zvolený variant spaľovacieho zariadenia na tuky "Lipo-6" z dôvodu bezpečnosti sa z dôvodu bezpečnosti nedoporučuje prekročenie maximálnych prípustných hodnôt uvedených v návode. A v prípade zhoršenia blahobytu je potrebné zamyslieť sa nad znížením dávky alebo úplným odmietnutím rozmnožovania tenkých tukových horákov danej značky.

trusted-source[26], [27]

Predávkovať

Predávkovanie, ktoré sa vyskytuje pri použití doplnkov v dávkach presahujúcich odporúčané hladiny, môže viesť k nadmernej excite, poruchám spánku a tráveniu. Pre túto situáciu sú silné tlakové kvapky, ktoré doslova odvracajú ľudí zo svojich nôh, výskyt nevoľnosti, triaška po celom tele.

Najčastejšie sa môže prejaviť predávkovanie u tých, ktorí chcú rýchlo schudnúť alebo vyčerpať svaly, ktoré nerozumejú tomu, že zvýšenie dávky nebude urýchliť výsledok, ale spôsobí veľa vedľajších účinkov.

trusted-source[28], [29], [30]

Interakcie s inými liekmi

Tukový horák "Lipo-6" pre chudnutie a šport je zaradený do kategórie bioaditív, termogenerátorov, ale nekombinuje sa s inými liekmi, ktoré ovplyvňujú termogenézu. Je neprijateľné súčasne prevziať 2 typy tukových horákov, čím sa riziko narušenia metabolizmu v tele.

Ale príjem "Lipo-6" s blokátormi kalórií a také užitočné látky, ako sú kyseliny omega-3 a L-karnitín, budú prospešné pre telo a budú sa snažiť zbaviť sa tuku.

Odborníci v prípade straty hmotnosti, dokonca odporúčame kombinovať vyššie uvedené zložky, dopĺňajúce ich s aminokyselinami a bielkovinami, ktoré majú priaznivý účinok na svaly. Paralelne s prípravkom "Lipo-6" je povolený príjem vitamínov a vitamín-minerálnych komplexov, ktoré pomáhajú kompenzovať obmedzenia stravy pri chudnutí.

Ale "Lipo-6" a alkohol sú považované za nekompatibilné produkty v doslovnom zmysle slova kvôli prítomnosti aktívnych stimulantov v tukovom horáku. Užívanie alkoholu môže nielen spomaľovať proces spálenia tukov, ale spôsobiť aj množstvo vedľajších účinkov súvisiacich s prácou kardiovaskulárneho a centrálneho nervového systému.

trusted-source[31]

Podmienky skladovania

Vzhľadom k tomu, "Lipo-6" je len biologicky aktívny doplnok stravy, ktorý nevyžaduje žiadne zvláštne podmienky na uchovávanie, postačí uložiť pri teplote miestnosti, chránené pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. "Lipo-6" nemá nič spoločné s detskými hračky a výrobkami pre deti, takže je potrebné ukladať doplnky na miesto, kde je prístup k zvedavým deťom zatvorený.

trusted-source[32], [33]

Čas použiteľnosti

Čas použiteľnosti tukovho horáka Lipo-6 je 24 mesiacov, počas ktorého si zachováva svoje vlastnosti a je relatívne bezpečný.

Pokiaľ ide o otázku, či je možné prijať oneskorené "Lipo-6", odpoveď je jedna: môžete, ale nie. Účinnosť takéhoto lieku je oveľa nižšia ako bioadditivy s normálnym časovým obdobím a vedľajšie účinky spojené s prácou tráviaceho traktu sú oveľa menšie. Tak sa snaží ušetriť nejaké peniaze (to je škoda vyhodiť, pretože radosť nie je lacná), môže spôsobiť nenapraviteľné škody na ich zdravie, a to je drahšie ako žiadne peniaze.

trusted-source[34]

Diéta pri užívaní lieku "Lipo-6"

Skúsili sme, že pri absencii motorickej aktivity a nedodržiavaní podmienok správnej výživy bude príjem "Lipo-6" neúčinný alebo úplne k ničomu. Koniec koncov, tukové horáky tejto značky nie sú náhodne doplnené o komponenty, ktoré tlačia osobu na aktívne pohyby, z ktorých človek má (ďalší užitočný účinok doplnku stravy).

Pokiaľ ide o stravu, je dôležité nielen samotné výrobky, ale aj diéta. Frakčné jedlo (4 až 6 krát denne) pomáha rozptýliť metabolizmus pre efektívnejšie spaľovanie tukov, pretože v takýchto podmienkach telo nevidí zmysel zachrániť tuk "v zálohe".

Užívanie tukového horáka "Lipo-6" na zníženie telesnej hmotnosti stačí na to, aby ste sa držali stravy s nízkym obsahom uhľovodíkov. Tak, v prvom týždni sa odporúča na distribúciu produktov tak, aby sa ráno telo prijíma asi 50% komplexných sacharidov (najmä obilnín: pohánka, ovsené vločky, ryža a cestovinové výrobky z tvrdej pšenice sa nie viac ako 2,5 g na 1 kg telesnej hmotnosti osoba). V čase obeda je pomer komplexných sacharidov a bielkovín (nízkotučné ryby, tvaroh, mäso) 50 až 50. Večer konzumujeme prevažne bielkovinové jedlá. Namiesto sladkostí jeme ovocie. Mäsové jedlá sú doplnené zeleninou.

V druhom týždni úbytku hmotnosti sa množstvo sacharidov zníži. Musia jesť maximálne 1,5 g na 1 kg hmotnosti. Ale bielkovinové produkty môžu jesť o niečo viac.

V treťom týždni je množstvo jedených uhľohydrátov bližšie k 1 g na 1 kg telesnej hmotnosti. Sacharidy, vrátane ovocia, jesú hlavne ráno. Vo veverke sa neobmedzujeme. Ale s tukami musíte byť opatrní. Môžu sa konzumovať maximálne 1 g na 1 kg telesnej hmotnosti a iba vo forme orechov, rastlinných olejov, ľanových semien a potravinových doplnkov "Omega-3".

V budúcnosti sa môžete držať noriem tretieho týždňa, ale navyše môžete brať vitamín-minerálne komplexy. Ak sa vyskytne nepríjemné pocity a nevoľnosť, úroveň sacharidov môže byť vrátená na hranicu druhého týždňa. Jedlá sú žiaduce variť pre pár, zelenina a mäso môže byť varené a pečené, ale nemrznúť.

Originálne alebo falošné?

Vzhľadom k tomu, že spaľovač tukov diéta "Lipo-6" je radosť nie je lacná, ale získať ho veľa na internete, akútne otázka pravosti produktov ponúkaných na stránkach, kontrolovať licenciu, pretože v tomto prípade je veľmi ťažké.

Otázka, ako rozlíšiť pôvodný "Lipo-6" od falzifikátov, sa nedávno stala obzvlášť populárnou, pretože vzhľad doplnkov vyrobených v posledných mesiacoch prešiel určitými zmenami.

Takže "Lipo-6 X" bol predtým vyrobený v bielych pohároch. Teraz sa originál objavil v svetlošedom balení. A "Lipo-6 black" pre mužov a ženy na čiernom pozadí má červený a zlatý nápis, ale v poslednej dobe sú plechovky s nápismi jemne tyrkysovej farby.

Všetky tieto zmeny môžete sledovať, ak prejdete na webovú stránku výrobcu. Ak sa nakúpený produkt vo svojom vzhade líši od deklarovaných starých a nových verzií bioaditív, existuje vysoká pravdepodobnosť, že ide o lacný falzifikát, ktorý nemá účinok originálu.

Medzinárodné verzie sa môžu líšiť aj od exportných, a to je možné objasniť aj na webových stránkach výrobcu.

Rozdielnosť farby kapsúl by mala byť tiež alarmujúca. V čiernych pohárov a kapsule obvykle čierne (s bielym nápisom a pásy), v bielej alebo šedej pohárov sú všeobecne belavé a priesvitné kapsule (niekedy s žltkastým odtieňom a pol sivá).

Aby sa zabránilo riziku na nákup falšovaného tovaru, musíte si kúpiť "Lipo-6", alebo na webových stránkach spoločnosti Nutrex, alebo od schválených dodávateľov (napr športovej výživy predajní, kde je nutné všetky výrobky majú licenciu, ktorú môžete vidieť na vlastné oči).

Recenzie o tukovom horáku "Lipo-6"

Je veľmi ťažké uveriť v efektívnosť spaľovačov tukov a iných výrobkov na chudnutie bez toho, aby ste sa oboznámili so skutočnými názormi tých, ktorí schudnú a ich výsledky. Často však tento "známy" ponecháva ešte viac otázok a neprispieva k rozhodovaniu o účelnosti nákupu konkrétneho spaľovača tukov.

Takže v prípade výrobkov zo série "Lipo-6". Ide o to, že spaľovač tukov "Lipo-6", ako každý iný doplnok, rôzni ľudia môžu pôsobiť rôznymi spôsobmi, a niekto, ako schudnúť poctivo mesačný kurz, a druhý nedostane výsledky v priebehu 2 mesiacov alebo viac míňať už na 2 alebo viac pohárov prostriedku na spaľovanie tuku.

Viktor, 40, skúsený Lipo-6, bol spokojný s výsledkom, napriek prítomnosti vedľajších účinkov v prvých dňoch prijatia a nízkej miere úbytku hmotnosti v dôsledku nedostatočnej fyzickej aktivity. Poznamenal tiež, že nie je potrebné zvyšovať dávku na urýchlenie výsledku, pretože je spojené s rizikom zosilnenia nežiaducich reakcií tela.

Ale 30-ročný Maxim, častý telocvičník, zaznamenáva protirečivé vyhlásenia o bioadditivnej skupine medzi tými, ktorí s ním trénujú. Mnoho ľudí si všimne silnej horúčky od užívania "Lipo-6", takže niektorí dokonca ochoreli. A on sám nezaznamenal žiadne zmeny ani v pocitoch, ani v výsledkoch, hoci užíval maximálnu dávku.

Možno celá chyba je použitie nesprávnej dávky lieku, určitého znaku tela alebo len negatívneho postoja s krátkym používaním lieku.

Mnoho žien má pochybnosti o Lipo-6, pretože verí, že s diétou a dostatočnou fyzickou námahou môžete schudnúť bez tuku.

Ale 28-ročný Elena poznamenáva, že prežili nestabilitu emocionálny stav pacientov liečených "Lipo-6", to je 3 týždne neskôr dosiahol také výsledky (stratila 1 veľkosť), ktorá by nemohla dosiahnuť pomocou iných metód a nástrojov. V rovnakej dobe sa hmotnosť naďalej znižovala aj po zastavení príjmu doplnkov stravy a prechodu na menej tuhú stravu.

Komentáre lekárov o tukovom horáku "Lipo-6" pre chudnutie sú všeobecne pozitívne. Súhlasia s tým, že pri takom zložení by bioadditivum malo podporovať aktívne spaľovanie tukov. Treba však poznamenať, že na dosiahnutie skutočne pôsobivých a trvalých výsledkov by sa mal príjem telesného horáka uskutočňovať na pozadí vysokej fyzickej aktivity a diéty, ako aj pri absencii kontraindikácií.

Farmakologická skupina

Для похудения

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Lipo-6 chudnutie: ako užívať, vedľajšie účinky, recenzie a výsledky" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.