^

Kefírová diéta Larissa Dolina

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 20.11.2021
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Keď Larissa Dolina znižovala svoju nadmernú diétu, nadšene ho nasledovali všetky ženy v krajine. A samozrejme aj muži - samozrejme len s iným účelom. Diéta Larissa Dolina je efektívny systém chudnutia, s ktorým chceme predstaviť.

Diet Valley - esencia

Pozorujte pokrmy 6 krát denne v stanovenom čase. Tekutiny by nemali vypiť viac ako pol litra denne (okrem 6. Dňa stravy). Cukor a soľ v strave Valley - tabu.

Trvanie: 7 dní

Výsledok je od 3 do 8 kilogramov za týždeň

trusted-source[1]

Vlastnosti stravy Larissa Dolina

Aby bola strava účinná a ľahko strácate váhu, nemeňte potraviny v strave. Kefír musí byť opitý po ostatných riadoch, potom budú lepšie strávené a absorbované.

Keď opustíte diétne údolie, nezabudnite, že jesť ľahké jedlá bez vyprážanej a mastnej potreby najmenej týždenne, aby ste nepreťažili telo ťažkými jedlami.

trusted-source[2]

Menu pre diétu Valley

  • 1. Deň stravy

400 g zemiakov pečených v rúre

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

  • 2. Deň diéty

400 g tvarohu s obsahom tuku 0%

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

  • Deň 3 stravy

400 g čerstvého ovocia

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

  • 4. Deň diéty

400 g kuracieho vareného mäsa (prsia)

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

  • 5. Deň diéty

400 g čerstvého ovocia

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

  • 6. Deň diéty

Jeden a pol liter minerálnej vody bez plynu 0,5 litra kefíru s obsahom tuku najviac 1%

  • 7. Deň diéty

400 g čerstvého ovocia

0,5 litra jogurtu s obsahom tuku najviac 1%

Diéta Larissa Dolina - nedostatky

Podľa recenzií je údolná diéta veľmi dobrá pre stratu hmotnosti, ale je ťažké ju udržať. To je jedna z dôležitých nevýhod.

Ďalšou nevýhodou stravy, podľa straty hmotnosti - odmietnutie soli. Tento výrobok sa do nášho života dostal tak pevne, že je pre mnohých ľudí (najmä pre ženy) extrémne ťažké ho vylúčiť z stravy.

Diéta Valley má ďalšiu nevýhodu - jedlo podľa hodín. Tento rozvrh nemôžete porušiť. Ale nie všetci ľudia môžu prísne konzumovať v pravidelných intervaloch, ak sú v práci, a nie doma. Preto môže byť údolná strava neprijateľná pre tých, ktorí pracujú v kancelárii.

Kefírska diéta Valley - potravinový systém, ktorý sa dá odobrať až po konzultácii s dieterom (ako aj s inou stravou). Tí, ktorí majú choroby tráviaceho traktu, by mali dobre pochopiť, že počas takej výživy môžu začať exacerbácie. Preto, ak lekár odporúča opustiť stravu v režime kefír, mali by ste tak urobiť.

Recenzie o stravovaní kefír Valley

  • Oksana

Bolo mi dosť ťažké udržať sa na takejto strave, pretože trvá šesť dní na sedenie na kefíre - potrebujete veľa vôle. Rovnaké jedlá zo dňa na deň - je to ťažké aj pre tých, ktorí už skúšali nie veľa diét.

Hoci musím priznať, že výsledok nezabudol stravu - stratil som 4,5 kg.

  • tatiana

Bolo pre mňa ťažké vylúčiť soľ z stravy počas stravy Larisa Dolina. Som zvyknutý na toto korenie. A ak druhé jedlo bez soli môže byť niečo k jedlu, potom polievky a boršč - to je nemožné.

Štvrtý deň stravovania bol obzvlášť ťažký pre mňa, pretože sa odporúča varené kuracích prsníkov, ktoré sa nedajú ničím vyprať. Po jedle mäsa sa pocit žíznenia zhoršil.

Výsledok stojí za to - v priebehu jedného týždňa som stratil 6 kg.

  • miláčik

Prešla som všetky ťažkosti stravovacieho údolia a s istotou môžem povedať: Veľmi dobre som stratil váhu, len týždeň klesol o 5 kilogramov nadváhy. Teraz sa pozriem oveľa štíhlejšie a neľutujem o nepríjemnostiach spôsobených stravou.

Ľahko strácate s našou radou a stravou Larisa Dolina!

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.