^

Dieta pre prvú krvnú skupinu: čo sa neodporúča konzumovať

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 20.10.2021
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Pri diéte pre prvú krvnú skupinu je veľmi dôležité vylúčiť z potravy tie potraviny, ktoré sú zakázané. Aké sú tieto produkty?

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Zoznam zakázaných jedál obsahuje jedlo pre prvú krvnú skupinu

Z mäsových výrobkov: slanina, šunka a bravčové mäso

Nejedzte kaviár a všetky druhy sleďov (dokonca marinované, dokonca solené);

Vylúčiť jogurty, mlieko, tukové a spracované syry, kefír;

Nedoporučuje sa jesť pistácie a dokonca aj arašidy;

Obilnín a strukovín, ktoré majú byť vylúčené šošovica, ovsené vločky, kukuričné lupienky a kukurice, pečivo, chlieb, výrobky, na ktoré sa pridávajú otruby alebo pšeničné klíčky, ovsené sušienky;

Vylúčiť zo zeleniny zemiaky, kapustu, karfiol, olivy, rebarboru, baklažán;

Ovocie a bobule nie sú vždy potrebné pri diéte, vylučujú mandarínky, pomaranče, jahody, grapefruity;

Nepridávajte kukuričný olej;

Je žiaduce prekonať seba a neprispievať k jedlu škodlivému pre kečup a marinády;

Nápojov nie sú žiadúce senna, silné nápoje, aloe, echinacea, ľubovník bodkovaný, káva, jahodový list;

Podobne, vitamíny A a E. Sú nežiaduce.

Osobitné odporúčania pre diétu pre prvú krvnú skupinu

Diéta pre prvú krvnú skupinu má veľmi dôležitú negatívu - nevyváženú stravu, ktorá vedie k zrúteniu metabolizmu, ale keď rýchlosť metabolizmu stúpa - človek začne schudnúť. Tu sú tipy na urýchlenie metabolizmu.

Produkty ako šošovica, kukuričné vločky alebo kukurica a fazuľa úplne presne blokujú princíp produkcie inzulínu vo vašom tele. V dôsledku takéhoto vplyvu sa metabolizmus spomaľuje.

Odstráňte z plánu jedla všetky poddruhy kapusty (brokolica je možné nechať) a ovsené vločky alebo ovsené zložky, pretože produkcia hormónov štítnej žľazy sa zhoršuje. Vďaka takýmto produktom, ako v predchádzajúcom odseku, sa metabolizmus spomaľuje.

Je potrebné zvýšiť príjem jódu v tele tak, aby hormóny štítnej žľazy boli dobre rozvinuté, nebolo ich nedostatok. Jód vo vašom tele doplní povolené morské plody a zeleninu so zeleninou. Reďkovka a daikon s reďkovkou zvýšia produkciu hormónov štítnej žľazy. A najlepšie zo všetkých, urobte tieto šťavy a premiešajte 1-n až 1-m s mrkvovou šťavou.

Červené mäso a pečeň z akéhokoľvek zvieraťa tiež podporuje dobrý metabolizmus a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Kombinujte jedlo s pravidelným cvičením.

Ak máte obavy o zlú zrážanlivosť krvi, mali by ste jesť potraviny, ktoré obsahujú vitamín K. Vitamín K obsahuje vo svojom zložení pečeň, šaláty, mäso, olej z tresčej pečene, vajcia, riasy, zeleninu. Pri poruchách gastrointestinálneho traktu používajú bifidobaktérie, regulujú negatívne účinky a činnosť žalúdka.

Nepite si aspirín, zvyšuje kyslosť v žalúdku a spôsobuje, že krv je oveľa viac zodpovedná.

Dieta pre prvú krvnú skupinu a jej logický záver

Veľmi pozorne si prečítajte všetky malé veci, kvôli malým veciam a je zárukou úspechu. Celý výsledok stravy je výsledkom, takže sa môžete na seba hrdiť, ak sa snažíte o to najlepšie. Znížiť hmotnosť na zdravie s diétou pre prvú krvnú skupinu.

trusted-source[7], [8], [9], [10], [11], [12]

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.