^

Dieta pre prvú krvnú skupinu: ako správne schudnúť

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 20.10.2021
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Ľudia - "lovci", ktorí majú prvú krvnú skupinu, trpia určitými chorobami. Je potrebné mať predstavu o tom, aké problémy majú lovci, ak si vyberiete stravu pre prvú krvnú skupinu.

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5]

Čo je diéta pre prvú krvnú skupinu

Ľudia, ktorí pravidelne hľadajú hru, trpia nedostatočnou adaptáciou na zmenu svojich ponúk. Môžu sa nazývať konzervatívci. Prečo bojovať so svojimi návykmi, ak je rozhovor o jedle, prečo tieto ťažkosti? Máte radi jesť vynikajúce jedlá? To je úžasné. Nepopierajte si potešenie.

Ak nútite svoje telo k jedlu, ktoré odmieta - imunita "sklama". Kto by v súvislosti so zmenou výživy rád bojoval s rôznymi chorobami, záťažou rozmazanej nálady, strachom z toho, čo sa bude zajtra obťažovať a ktorému lekárovi bude musieť ísť?

Exotická krajina - imunita na "nuly"

Predstavte si, že ste odišli na odpočinok v niektorej exotickej krajine alebo na mieste, kde klima nemá obvyklú podobnosť s vašim biotopom. Jedlo má inú vôňu, chuť je ťažké rozpoznať kvôli rozdielom v spôsoboch varenia a kuchyni. V tomto prípade sa nebojte, ak bude telo počas jedla mať ťažkosti.

Ak sa zmeny stále vyskytujú, imunitný systém sa začne aktívne správať niekedy aktívnejšie. Niekedy dokonca môže konať aj proti vlastnému organizmu. Môže to byť podráždenie alebo alergická reakcia na tie veci, ktoré sú v rozpore s dlhoročnými štandardmi vnímania nášho tela.

trusted-source[6], [7], [8], [9], [10], [11]

Odpočívajte častejšie, aby ste sa naplnili šťastím

Spôsoby výmeny boli dostatočne aktívne - niekedy nechávajú prírodu (jazero alebo lesy). Naše telo je niekedy užitočné úprimne "zabuchka", aby bolo aktívne.

Vykonajte športy, prinesie to len pozitívny výsledok. Beh na lyžiach, aerobik, fitness, plávanie bude len na ceste k znižovaniu hmotnosti.

Štúdie vedcov a odborníkov na výživu ukázali, že lovci často trpia kĺbovými ochoreniami, trpia zvýšeným kyslým prostredím v žalúdku a zlou koagulačnou schopnosťou krvi. Mimochodom, zvýšená hladina kyslosti môže dokonca viesť k vredu.

Vitamín K, povedzme droždie "bye"

Ak chcete vyriešiť problém so zlou zrážanlivosťou krvi - zvýšte hladinu vitamínu K vo vašej strave. Vitamín K je v dostatočnom množstve v mäse, vajciach, pečeni, zelenom, šaláte a riasach. Aby účinok diéty bol najefektívnejší - vylúčte kvasinkové prvky z menu, nejedzte drožďové produkty.

Aspirín silno oxiduje

Ak sa rozhodnete užiť druhú aspirínovú pilulku - pamätajte, že zriedi krv, čo spôsobuje, že krv je veľmi zle skolabovaná.

Aby sa minimalizovala oxidácia, zahrňte do zoznamu preferovaných produktov tie, ktoré neutralizujú kyslosť a "negujú" negatívne dôsledky. Ak tak neurobíte, hrozí vám gastritída alebo vred. Pochybujeme, že by ste sa chceli stať vlastníkom takýchto neprípustných chorôb.

Môžete ľahko povedať zbohom s nadmernou hmotnosťou, ak vezmeme do úvahy niekoľko skutočných vecí a upravíte výber ich jedla.

trusted-source[12], [13], [14], [15], [16]

Menu pre prvú krvnú skupinu - "váha" sa zmení na jednoduché slovo

Najprv vylúčte zo svojho menu strukoviny, pšenicu, výrobky z kukurice a šošovku. Tieto výrobky vedú k veľmi pomalému vytváraniu inzulínu, preto sa proces rozdeľovania rôznych látok stáva veľmi pomalým.

Naučte sa povedať "nie" Bruselu a karfiolu, biele kapusta sa od tohto momentu stala aj vaším nepriateľom. Z dôvodu týchto produktov sú hormóny štítnej žľazy slabo vyrábané. Následne metabolizmus v tele nedáva kvalitatívny účinok a stáva sa veľmi pomalým.

Zvýšte tok jódu do tela pomocou "správnych" produktov. Morské plody a zelenina prispievajú k rozvoju jódu a zlepšujú fungovanie štítnej žľazy, bude to prospešné pre každého človeka.

Dokonca aj keď nechcete schudnúť, stále sa nevzdávajte jódovanej soli a iných produktov obsahujúcich jód. Ak sa pokúsite robiť všetko správne - metabolizmus sa urýchli.

Reďkovka, daikon a reďkovka sa zmiešajú so šťavou z mrkvy v rovnakom množstve, čo pomáha zlepšiť fungovanie štítnej žľazy.

Počas stravovania nezabudnite ísť na šport, nikto to nebude robiť pre vás. Pri aktívnych športoch sa hmotnosť znižuje oveľa rýchlejšie ako pri akejkoľvek diéte.

Diéta pre prvú krvnú skupinu premení život na dôveru len s vôľou. Každá strava je určená pre ľudí, ktorí pracujú na seba, pre tých, ktorí veria len v najlepších. A práve pre vás, optimistov a absolútnych víťazov, želáme úspech vo všetkom, čo začnete. Je čas na zmenu, teraz je teraz!

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.