Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Ako sa vyhnúť bolesti počas deflorácie?

Lekársky expert článku

Urolog, androlog, sexopatolog, onkourológ, uroprotesista
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 12.04.2020

Deflorers sa bojí dievčat a veľa mladých mužov, pretože sa všeobecne verí, že je sprevádzaná bolesťou. Bolesť v deflorácii nie je vôbec a nie vždy - záleží to od anatomických vlastností dievčaťa a spôsobu, akým bol sexuálny čin vykonaný. Ako sa vyhnúť bolesti počas deflorácie? Môžete to urobiť, ak viete, ako správne vykonať prvý intímny kontakt.

Ako sa vyhnúť bolesti počas deflorácie?

trusted-source[1], [2], [3], [4], [5]

Ako zmierniť bolesť počas deflorácie?

Či bolesť v deflorácii a čo bude, je ovplyvnená nielen elasticitou hymenu a počtom nádob v ňom. Čím viac plavidiel a silnejších hymnu, tým bolestivé bude pre dievča rozlúčiť sa s nevinnosťou. Existuje však ďalší dôležitý faktor - intenzita vstupu penisu do vagíny a stav dievčaťa s ním. Ak je dievča uvoľnená a muž je tiež a zároveň je presvedčený, že pohlavný styk nebude tak bolestivý ako v prípade partnera.

Ako správne vykonávať pohlavný styk počas deflorácie?

Partner musí do penisu vstúpiť do vagíny do konca a potom ho vytiahnuť a nevytvárať žiadne ďalšie trenie. V takomto prípade, ak sa hymen roztrhne, bude ďalšia penetrácia penisu veľmi bolestivá. Musíme počkať, až sa rana uzdraví. Keďže vagina a rana sú otvorené pre infekcie - riziko infekcie je maximálne. Na sexuálnom osvedčení alebo úkonu, ktorý má za účel vylúčenie - roztrhnutie hymenu - existuje technika sexu, vďaka ktorej je bolesť minimálna alebo nie je prítomná. Po prvé, pred prvou nocou stojí za skladovanie mazivá - mazivá s prostriedkami proti bolesti v kompozícii. Toto analgetikum je spravidla lidokaín.

S mazaním, trením a tým aj bolesťou sa výrazne znižuje. Aby sa zabránilo neželanému tehotenstvu a infekcii partnera s baktériami, čo partner ani nepochybuje, je vhodné, aby sexuálny akt chránil - kúpiť kondómy. Mnohé z kondómov dodatočne chránia pošvu, pretože sú navyše pokryté mazivom s germicídnymi látkami.

Majú lekári zastaviť krvácanie?

Spravidla krvácanie počas deflorácie je malé a prechádza bez pomoci lekárov. Ale "rozmazanie" môže byť až 5 dní. Po celú dobu musíte použiť špeciálne tenké tesnenie. Želaná prírodná bavlna, aby nedošlo k dráždeniu vaginálnej sliznice.

trusted-source[6], [7], [8], [9], [10], [11]

Predbežná laskavosť pred prvou nocou

Nemali by byť hrubé a dlhé, pretože mazanie spôsobuje silný prietok krvi do genitálií. To znamená, že keď penis prenikne, potom to ublíži. Ak chcete znížiť bolesť počas deflorácie, netreba tráviť dlhé hry lásky. Prílev krvi do pohlavných orgánov dievčiny tiež spôsobuje zvýšené krvácanie, keď sa hymny roztrhajú, pretože sú husto preniknuté malými krvnými cievami.

Navyše dlhotrvajúca náklonnosť pred prvým pohlavným stykom môže výrazne zvýšiť nervovú dráždivosť dievčaťa a potom bude bolesť pri pretrhnutí hymnu silnejšia. Pocit bolesti počas deflorácie zvyčajne neumožňuje dievčaťu prežívať orgazmus, pretože blokuje pocit potešenia. Preto človek musí byť pripravený na to, že s oslabením orgazmu nedostane. Ale predčasné lahôdky by sa mali robiť jemne, s pochopením jemnej emocionálnej organizácie dievčaťa.

Správne držanie tela počas deflorácie

Je veľmi dôležité minimalizovať bolesť pri ripovaní hymnu. Môžete použiť takzvanú "misijnú" pozíciu, v ktorej sa dievča ležia na chrbte a jej nohy sú posunuté smerom k partnerovi a ohnuté na kolenách. Ale je dôležité pripraviť malý vankúš, položte ho pod zadok. Prečo práve takáto póza, nie iná? Ako je to užitočné?

Faktom je, že pri bežnej polohe ležiacej na chrbte sa otvorí iba horná časť vaginálneho otvoru a keď penis prenikne, môže dôjsť k poškodeniu klitorisu. Navyše vyrovnané nohy neumožňujú partnerovi preniknúť hlboko. Preto sa hymny s touto pozíciou iba tiahnu a neexistuje žiadny spôsob, ako to zlomiť. V tomto prípade trpí dievča aj jej partner. Okrem toho sa jej brániť od bolesti odrazení partnera, pohybovať boky a plné pohlavný styk pravdepodobne nebude môcť - hymen môže zostať bez zmeny, ale tá bolesť bude veľa.

Ak je zadok dievčaťa vycpaný, otvorí sa jej vagína a hymen je natiahnutý a oveľa ľahšie sa roztrhne - bolestivé pocity nebudú tak dlhé a silné. Ak chcete ďalej minimalizovať bolesť, kolená, keď je potrebné čo najviac priblížiť hrudník, aby sa pritiahol koniec (penetrácia falusu). Nedotknuté bude natiahnuté pri samotnom vstupe do vagíny a bude oveľa ľahšie odtrhnúť. Ak chcete partnerovi uľahčiť to, partner by mal čo najviac uvoľniť svaly a urobiť krok smerom k partnerskému hnutiu. To môže skrátiť čas prasknutia hymenu na sekundy. Takže aj bolesť s defloráciou.

Pre človeka je ideálna držanie tela pri deflácii - keď kľačí medzi nohami partnera, ktorý je rozdelený. V tomto momente ju bude môcť držať pri bokoch rukami a plne kontroluje situáciu a neumožní partnerovi, aby sa odvrátil a spôsobil svoju bolesť. Vyhnite sa bolesti počas deflorácie, ak obaja partneri nekonajú slepí a postupujte podľa našich jednoduchých rád.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.