Druhy krtkov

Hraničné intradermálne névus

Intraepidermálny alebo hraničný névus je jednou z mnohých odrôd névusu, ktorý má svoje charakteristické vlastnosti a vlastnosti. Tento novotvar je malý, ale dosť nebezpečný: má tendenciu zarastať a zhubiť. 

Birthmark na labia

Intímne materské znamienka je veľa, ale ako bezpečné sú? Zvážte, aké sú nevy, príčiny ich výskytu, príznaky malignity a metódy liečby.

Plošné znamienka

Moles alebo nevi sú k dispozícii všetkým. Ide o benígne nádory rôznych odtieňov hnedej farby. Ich farbu zabezpečuje melanín, pigment nachádzajúci sa v melanocytoch (kožné bunky), z ktorých sú zložené nevi.

Konvexná materská značka. Čo o tom potrebujete vedieť?

Konvexná materská znamienka (nevus) je benígny novotvar na koži. Z hľadiska dermatológov, krtkov a materských znamienok majú podobné lekárske príčiny. V počiatočnom štádiu vývoja krtka vyzerá ako malá škvrna tmavej farby na koži.

Muly po spálení

Mole sú pigmenty, zvyčajne oválne, ktoré sa objavujú na povrchu kože. Takmer všetci ľudia majú toto vzdelanie. Niektorí majú viac z nich v iných - to všetko závisí od našich vlastností kože.

Biela halo okolo znamienka

Často sú tieto formácie jednoducho poddruhom obyčajných nevi. Vyskytujú sa na koži v blízkosti močiarov a neskôr zmiznú bez toho, aby na ne pôsobili.

Benígne krtky

Na tele každého človeka sú rodné znamienka. V mnohých prípadoch ide o neškodné subjekty spojené s vrodeným alebo získaným fenoménom. Benízne mlyny sa môžu objaviť po celý život človeka. Musia byť starostlivo sledované a nesmú byť mechanicky poškodené.

Mole za celé storočie

Ak zistíte, že máte oko nad očami, odporúča sa okamžite kontaktovať odborníka, ktorý môže zistiť, či je pigmentované miesto neškodným subjektom.

Moles zo slnka: je "solárna láska" nebezpečná?

K materským znamienkam na tele, osoba mala vždy dvojaký vzťah. Na jednej strane čisté roztomilé pigmentové škvrny sú druh jedinečnej dekorácie, ktorá je charakteristická pre jediného jedinca.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.