Príznaky menopauzy

Príznaky menopauzy po odstránení maternice

Radikálna intervencia na hysterektómiu (amputácia maternice) je teraz celkom bežná. Podľa štatistiky približne tretina žien starších ako 45 rokov zažila túto operáciu vo väčšej alebo menšej miere.

Príliv s menopauzou: čo to je, príznaky

Horúca vlna pokrývajúca tvár a hornú polovicu tela, hojné potenie, palpitáciu pozná štyria z piatich žien, ktoré oslávili 50. Výročie. Ide o príliv a odliv - stav vyvolaný hormonálnou reštrukturalizáciou ženského tela, druhom rozlúčky s plodným vekom.

Prvé príznaky menopauzy, alebo začiatok nového obdobia v živote ženy

Žena je krásna bytosť, ktorej skutočným účelom je nielen skrášlenie sveta, ale aj pokračovanie ľudskej rasy.

Patologická menopauza

Climax je prirodzeným vekom v živote nielen žien, ale aj mužov. Toto fyziologické obdobie spravidla trvá tri až päť rokov.

Príznaky a liečba závažnej menopauzy

Každá žena, ignoruje skutočnosť, že ona bola už štyridsaťpäť, cíti v tejto dobe je celková energia, veselý, mladá a krásna. Ale keď sa pokožka stane prehnutý, ochabnuté, vrásky stávajú výraznejšie rednúce vlasy preriedili a vyblednuté, váha prudko rastie, a to aj v prípade, že sila je v poriadku, menštruačný cyklus sa stal nie sú pravidelnými - príznaky menopauzy.

Suchosť v pošve s menopauzou

Existujú prípady, keď táto patológia prináša veľa nepríjemných pocitov, čo si vyžaduje určité opatrenia, niekedy môžete urobiť s domácimi prostriedkami a niekedy musíte používať lieky.

Teplota s menopauzou

Keď sa menopauza mení, žena sa dobre mení, a nie k lepšiemu. V tomto prípade sa mnohí rozhodnú, že práve prekonali alebo zachytili zima.

Potenie s menopauzou

Žena vo svojej fyziológii sa nemôže vyhnúť menopauze: zastavenie sexuálnej funkcie je nevyhnutné. Psychologicky je to stres. Toto sú hlavné zmeny v oblasti zdravia a životného štýlu. Spravidla existuje ešte jeden faktor: potenie s menopauzou.

Menopauza bez príznakov

Zmeny vo fungovaní vnútorných orgánov na pozadí postupného poklesu hormonálneho pozadia sa vyskytujú jemnejšie, čo znižuje závažnosť patologického účinku menopauzy na ženský organizmus.

Príznaky mužskej menopauzy

Úplne všetky príznaky mužského menopauzy sú spojené so znížením súvisiace s vekom prirodzenú produkciu gonadotropínov a, v prvom rade, hlavný mužský hormón (androgén) - testosterón.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.