Liečba hemoroidov

Názvy účinných čapíkov z hemoroidov počas tehotenstva

Doposiaľ je farmaceutický trh reprezentovaný množstvom topických prípravkov na liečbu hemoroidov. Sortiment čapíkov umožňuje výber účinného lieku aj pre tehotné ženy a pacientov vo veku detí.

Čapíky z hemoroidov počas tehotenstva

Jedným z problémov, ktorým čelia budúce matky, je rozšírenie žíl análneho regiónu. Zvážte bezpečné čapíky z hemoroidov, ich typy a vlastnosti použitia.

Masti pre hemoroidy počas tehotenstva

Okrem rektálnych čapíkov sa masti môžu použiť na liečbu hemoroidov. Sú založené na tukových látkach - vazelína a iné oleje, ktoré udržujú vysokú koncentráciu aktívnych zložiek a dobre sa absorbujú do postihnutého tkaniva.

Masti pre hemoroidy

Vo väčšine prípadov pacienti trpiaci hemoroidmi chcú liečiť konzervatívnym spôsobom, to znamená bez operácie. Existuje veľa liekov (LS), ktoré dokážu zvládnuť túto chorobu.

Liečba hemoroidov pomocou tabliet

Liečba hemoroidov zvyčajne začína vymedzením čapíkov a vonkajších mastí. V zanedbaných prípadoch môže lekár odkázať pacienta na operáciu. Existujú však aj pilulky na hemoroidy, o ktorých nie každý vie.

Rašelinový čípok proti hemoroidom

Ak chcete zbaviť hemoroidov, môže každý lekárnik ponúknuť veľa rôznych liekov: masti, čapíky, tablety, krémy. A zo zoznamu najúčinnejších liekov bude nevyhnutne prítomný čípkový čapík z hemoroidov.

Masti z trhlín v konečníku

Medzi najbežnejšie lieky používané na liečbu trhlín v konečníku patria rôzne masti, rektálne čapíky a krémy.

Anestetický čapík pre hemoroidy

Odporúčané miestne lieky na odstránenie bolestivých príznakov zápalu uzlín vytvorených v anorektálnej oblasti zahŕňajú predovšetkým anestetický čapík pre hemoroidy.

Čípkový čapík pre dojčenie

Mnoho nových matiek po pôrode trpí hemoroidmi. Bohužiaľ, počas tohto časového obdobia nemôžete používať populárne lieky, najmä ak sa žena rozhodne kŕmiť dieťa materským mliekom. V takýchto prípadoch lekári spravidla odporúčajú liečiť citlivý problém pomocou sviečok rakytníka.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.