^

Šesť z najlepších diét pre rýchlo rastúce tenké

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 20.10.2021
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

A tu je dlho očakávaný zoznam šiestich najlepších diét pre rýchlu stratu hmotnosti. Môžete si vybrať svoju obľúbenú stravu na základe vášho zdravia alebo nálady. Chudnite s potešením!

trusted-source[1], [2], [3]

Diéta "Jockey"

Trvanie: 3 dni

Výsledok: 3-5 kg

Prvý deň diéty je celkom radosť: musíte jesť kuracie mäso, pečené v rúre, ale jednoducho nekompletujte a vždy odlúpnite kuracie kurča. Pokúste sa roztiahnuť toto jedlo na tri jedlá.

Druhý deň rozdeľte 300 gramov teľacieho mäsa na tri porcie a prepečte ju.

Tretí deň je najzábavnejší, nemusíte absolútne nič variť, ale budete musieť celý deň hladovať. Pozitívne je, že v tretí deň jednej zo šiestich najlepších diét môžete piť 4-5 porcií čiernej kávy, samozrejme, bez cukru. V tomto prípade stratíte 3 až 5 kilogramov. Fantastické!

Stačí dávať pozor na skutočnosť, že nie všetci ľudia sú zvyknutí mať tak málo. Toto množstvo mäsa sa môže vynechať pred úplnou saturáciou. Stratená váha sa vám môže vrátiť v krátkom čase. A po dobu troch dní stravovania môžete cítiť slabosť a závrat - ale to sú maličkosti na ceste k kráse.

trusted-source[4], [5], [6], [7], [8]

Klasika žánru - káva s čokoládou

Trvanie: 3 dni

Výsledok: strata 3-5 kilogramov nadváhy

Názov stravy je dosť lákavý. Počas celého dňa sa váš žalúdok bude radovať len niekoľko šálok kávy bez cukru, je možné pridať mlieko v prášku. Môžete tiež jesť malú dlaždicu horkej čokolády. Máte radi horkú čokoládu?

Výsledok, rovnako ako v predchádzajúcej strave, - stratíte 3-5 kilogramov živej hmotnosti.

Pred použitím tejto diéty sa poraďte s lekárom. Ak máte nestabilný krvný tlak - vzdať sa takejto strave, zdravie je hlavná vec.

Pozor prosím! Počas stravovania, bolesti hlavy, nespavosti, nevoľnosti, všeobecnej slabosti sú možné.

Niektoré z najbezpečnejších diét sú tie, ktoré sú v priemere 9 dní.

trusted-source[9]

Omladzujúca - kefírová diéta

Trvanie: 9 dní

Výsledok: prebytok 3-6 kilogramov (to je veľa!).

Táto strava bude veľmi užitočná aj pre ľudí, ktorí netrpia nadváhou, pretože jogurt zlepšuje prácu žalúdka a čriev. Ako si už každý uvedomil, hlavnou zložkou stravy je kefír!

Aby ste necítili hlad, rozjasnite svoju stravu s varenou ryžou - to je rozvrh prvých troch dní.

Nasledujúce tri dni jesť šťavnaté varené kurča bez kože.

A počas zostávajúcich troch dní bude jedinou potravou pre vás jablká. Takže po 9 dňoch odchádzajú ďalšie 3-6 kilogramov (to nestačí).

Veľa šťastia pre vás!

Pohánka diéta

Trvanie: 1-2 týždne

Výsledok: najmenej 3-4 kg.

Večer pred spaním si opláchnite pohár pohánky. Potom ho musíte naplniť dvoma pohármi vody a bezpečne spať. A v dopoludňajších hodinách sa nám podarí zažiť úžasný zážitok, ktorý sa na ďalší týždeň alebo dva stretneme.

Otázkou je, ako dlho prežijete. Rozhodne nič, čo by ste pridali k takému vynikajúcemu jedlu. Nemôžete pridať olej ani soľ. Nejezte žiadny chlieb a nič vôbec, okrem pohánky.

Povzbudzujte sa so sebou so zeleným čajom, kefír alebo odvar z liečivých bylín. Po uplynutí prvého týždňa je zaručené, že stratíte aspoň 3-4 kilogramy.

Ak stoja dva týždne - výsledok vás povedie k šoku. To je celé tajomstvo stravy pohánky.

trusted-source[10]

Melónová diéta

Trvanie: 7 dní

Výsledok: 5 kilogramov

Táto strava je optimálna pre leto. V lete nie ste hladní kvôli teplému počasiu. Vezmite si raňajky s vašou obľúbenou kašou s plátkom syra. Nepridávajte nič iné, ani soli.

Pri jedle, varenie alebo rozloženie zeleniny môžete do zeleniny pridať nejaké mastné ryby alebo mäso.

Večera je zrelý melón. Stojte na váhe. Na každých 30 kilogramov je potrebný jeden zrelý melón - dobrý letný variant. Za deň môžete stratiť 1 kilogram.

Neodporúča sa dodržiavať takúto výživu dlhšie ako päť dní.

Na záver - tvrdá strava

Trvanie: 7 dní

Výsledok: rozlúčte sa s extra 5 kilogrammi.

Ak si myslíte, že ste schopní odolať trochu agresívny spôsob jesť na chvíľu - to je vaša strava.

Pri raňajkách sa obmedzujeme na varené vajce, samozrejme, že to neumožňujeme. Ak je dosť bremeno - piť vajcia s čajom bez cukru.

Podávajte varené mäso alebo ryby, pripravte šalát zo surovej zeleniny bez príchutí. V šaláte môžete pridať množstvo citrónovej šťavy.

Večera je čaj z bylín. Docela jednoduché, ale efektívne. Za týždeň sa odvážne rozlúčte s extra kilogrammi.

Vaša pozornosť bola prezentovaná na 6 najlepších diétach pre rýchlu stratu hmotnosti. Vyberte si vlastné.

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.