^

Liečivá strava

Nízkosacharidová diéta pre diabetes 1. A 2. Typu

Mnohí diabetici zisťujú, že konzumácia potravín s nízkym glykemickým indexom má pozitívny vplyv a výrazne zlepšuje ich stav.

Stredomorská diéta

Stredomorskú diétu prvýkrát definoval Ancel Keys ako diétu s nízkym obsahom nasýtených tukov a vysokým obsahom rastlinných olejov, pozorovanú v Grécku a južnom Taliansku v 60. Rokoch minulého storočia.

Diéta na 1 deň

Jednodňová diéta môže byť dobrým štartom pre ďalšie, dlhšie a účinnejšie stratégie chudnutia.

Detoxikačná strava: menu, recepty

Vďaka reklame sa stala populárna krátkodobá detoxikačná alebo detoxikačná strava, ktorej rôzne verzie, ako sľubujú jej priaznivci, pomáhajú vyčistiť telo nahromadených škodlivých látok - toxínov.

Bran na diétu pre chudnutie

Na otázku: „Je možné otruby pri diéte?“ - nie je možné jednoznačne odpovedať. Závisí to od toho, aká strava. Ak je to lekárske, potom sa akcie musia dohodnúť s lekárom.

Strava s astrocytómom

Moderné štúdie ukázali, že niektoré funkcie výživy pacienta môžu zlepšiť pozitívny výsledok liečby. Vyvážená strava, v ktorej by mal byť tuk 4-krát viac ako sacharidy, pomáha spomaliť rast nádoru.

Gastritický chlieb: čierna, raž, celozrnné, otruby

Pri akútnom alebo chronickom zápale žalúdočnej sliznice - gastritíde - je potrebné zefektívniť diétu a dodržiavať určitú diétu. A pacienti sa často pýtajú, či je možné jesť chlieb s gastritídou, a ak áno, ktorý z nich.

Recepty na polievku

Varenie prvý kurz nevyžaduje špeciálne kulinárske zručnosti a schopnosti. Hlavnou vecou je variť s láskou a pokúsiť sa urobiť polievku čo najviac zdravou a chutnou. Potom sa jedlo bude jesť nielen tí, ktorí majú určité žalúdočné problémy, ale aj zvyšok - zdravých členov rodiny.

Gastritické polievky

Výhody polievok s gastritídou sú už dlho známe. Ešte pred niekoľkými storočiami naši predkovia začali variť vývar pri prvých príznakoch choroby v rodine: pomohol sa rýchlejšie zotaviť, dodal silu a energiu na boj proti chorobe.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.