^

Diéta pre druhú krvnú skupinu: ako správne schudnúť?

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 20.10.2021
Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Zástupcovia druhej krvnej skupiny by mali obmedziť svoju stravu a nezahŕňať škodlivé produkty. A splniť niekoľko dôležitých odporúčaní, ak chcete ľahko schudnúť a cítiť sa zdravo. A pomôžeme vám v týchto užitočných informáciách.

trusted-source[1], [2]

Typ poľnohospodárov: uprednostňujeme zeleninu

Zástancovia pôvodu krvných skupín tvrdia, že ľudia s druhou krvnou skupinou sa objavili v dôsledku prechodu z čisto masového menu na zeleninu. Keď namiesto lovu začali pestovať pôdu a pestovali na nej zeleninu, obilie a zeleninu.

Diéta pre druhú krvnú skupinu: ako správne schudnúť?

To je dôvod, prečo zelenina a zelenina sú tak organicky vnímané v gastrointestinálnom trakte ľudí s druhou krvnou skupinou. Ľahko sa trávia a trávia, nie sú uložené v tukoch po stranách a v páse a nasýtené telo s užitočnými vitamínmi a minerálmi.

Objavuje zdravie ľudí s druhou krvnou skupinou

Niekedy trpia skutočnosťou, že ich imunitný systém je príliš otvorený pre všetky druhy infekcií. Preto by mala byť imunita posilnená odstránením ťažkých mäsových jedál z menu, je tiež žiaduce neustále pripravovať nápoje s ženšenom, hlohom a piť zelené čaje, ktoré majú čistiace vlastnosti.

Ak chcete vylúčiť ochorenia pečene, žlčových a metabolických porúch, ktoré spôsobujú cukrovku, mali by ľudia s druhou krvnou skupinou správne a kompetentne konzumovať výrobky odporúčané dieterom a princípy tejto stravy. Menovite - viac sa držať vegetariánskeho menu, ako mäso.

To pomôže schudnúť a zlepšiť zdravie celého tela.

Šport a druhý krvný typ

Správne vybrané športy stimulujú a posilňujú imunitný systém, pomáhajú priaznivým látkam z výrobkov lepšie vstrebávať, udržiavať v tóne a vy - v stave bdelosti.

Športy vybrané osobou s druhou krvnou skupinou nemusia byť nevyhnutne agresívne a oslabujúce. Bude to stačiť na ľahké zaťaženie, aby potravina bola dobre absorbovaná a trávená a dosiahli ste hlavný cieľ - optimálnu hmotnosť.

Čo by som mal odmietnuť schudnúť?

Mäso

Korenené korenie a omáčky vrátane obľúbenej majonézy

Slané (najmä sleď, nakladané uhorky a kapusta)

Kyslé plody a ovocie (brusnice, pomaranč, granátové jablko, citrón a iné)

Sladká paprika všetkého druhu

Čokoláda všetkých druhov a cukor

Ak tak neurobíte náhle a plynule prejsť na nový spôsob stravovania, ktoré je častejšia u ľudí, v druhej skupine krvi, ktorá je väčšinou vegetariáni, ale čoskoro sa stal štíhly, zdravý a psychicky silný, rovnako ako skvelý darček pre jeho nervový a tráviaci systém.

Ľahko strácate a šťastne žiť!

Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.