Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Červená paprika pre chudnutie

Lekársky expert článku

Internistické infekčné ochorenie
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 11.04.2020

V mnohých krajinách, najmä v rozvinutých krajinách, kde je obyvateľstvo, ktoré nie je ohrozené hladným slabou osobou, odvezené z auta do výťahu, aby sa dostalo do druhého poschodia, preťaženie sa stáva životne dôležitým problémom. Obzvlášť atraktívne pre tých, ktorí chcú schudnúť, sú kúzelné tablety, ktoré vám umožnia urobiť to bez námahy - bez toho, aby ste sa obmedzili na jesť a nezvyšovali svoju motorickú aktivitu. Čínske tablety na zníženie hmotnosti Kuaymy podľa výrobcov spĺňajú tieto požiadavky.

trusted-source[1], [2]

Klasifikácia ATC

A08 Препараты для лечения ожирения (исключая диетические продукты)

Indikácia červená paprika

Dôsledky pravidelného prejedania, ktoré sa prejavujú v prítomnosti extra libier, zvyšujú telesnú hmotnosť akéhokoľvek stupňa, spomaľujú metabolické procesy.

trusted-source[3], [4]

Formulár uvoľnenia

Prášok z rastlinných a živočíšnych prísad, zapuzdrený spoločnosťou Kuaimy. Keďže bola táto inštrukcia preložená z čínskeho jazyka, tento liek sa tiež nazýva Cuaymi tabletami, aj keď forma doplnku je zapuzdrená.

trusted-source[5], [6]

Farmakodynamika

Hlavnou aktívnou zložkou v bioaktívnej prísade na úbytok hmotnosti je Kuaimy, akútna chilli alebo presnejšie prirodzene sa vyskytujúci antibiotický kapsaicín obsiahnutý v nej. Táto zložka zabíja baktérie, ktoré vstupujú do žalúdka s jedlom, stimulujú srdce, zastavujú vývoj vírusových infekcií. Capsacin urýchľuje metabolické procesy v tele takmer o 30%, najmä pomáha odstraňovať toxíny a toxíny a tiež - aktivuje proces oxidácie tukov. Po konzumácii korenia vzniká pocit tepla, čo podľa výrobcov biopriazív zvyšuje teplotu v podkožnej oblasti, ktorá zrieďuje tukové usadeniny.

Kapsaicín podporuje syntézu endorfínov (hormónov šťastia) a nespôsobuje závislosť a závislosť. Chili medicína je uznávaná ako dobrý preventívny prostriedok proti artritíde a reumatizmu, ateroskleróze a glaukómu, ako aj patológii tráviaceho systému.

Spirulina je jedinečný prostriedok na zníženie hmotnosti, je bohatý na vitamíny, bielkoviny, aminokyseliny a polynenasýtené mastné kyseliny, ako aj mikro- a makro prvky. Táto riasa urýchľuje metabolizmus, ktorý je pomalý u ľudí náchylných na plnosť. Po obdržaní kompletného súboru živín telo signalizuje sýtosť, čo zaručuje, že eliminuje prejedanie, a preto - z prebytku kilogramov.

Mušle obsahujú taurín. Táto aminokyselina zlepšuje krvný obeh, pozitívne ovplyvňuje srdce, krvné cievy a endokrinný systém, urýchľuje metabolické procesy.

Guarana obsahuje dvakrát viac kofeínu ako kávové zrná. Stimuluje krvný obeh, urýchľuje štiepenie tuku a premieňa ho na energiu. Samotný má mierny účinok na spaľovanie tukov, avšak v kombinácii s inými zložkami kapsúl sa tento účinok zvyšuje.

Lotus je bohatý na účinný spaľovač tukov L-karnitín, ktorý pracuje pod určitým fyzickým zaťažením. Takže výrobcovia slukavili z dôvodu straty hmotnosti, ležiace na gauči s doskou v ruke.

Chitosan - extrahovaný z plášťov morských kôrovcov, je vynikajúci sorbent, viažu lipidy a toxické látky a vylučuje ich z tela.

Doplňte účinok účinných zložiek záhadného alkalického jiaodulanu a glukozidu zuoyuanzhou.

Kapsule sú navrhnuté tak, aby ich obsah, akonáhle v ľudskom tele, urýchliť metabolizmus tukov, pomáha spaľovať tukové zásoby a previesť ho na energiu, a potláčajú pocit hladu. Proteín obsiahnutý v zložkách poskytuje potrebnú výživu v procese straty hmotnosti.

Pozitívne vlastnosti požadované výrobcami spočívajú v významnej účinnosti lieku a jeho dobrej znášanlivosti.

trusted-source[7], [8], [9], [10], [11]

Farmakokinetika

Liečivo je viaczložkové a nepatrí medzi lieky, preto údaje nie sú prezentované.

trusted-source[12], [13], [14], [15], [16], [17], [18], [19]

Používajte červená paprika počas tehotenstva

Ženy, ktoré sa chcú stať matkou, a tiež - ošetrujú, droga je zakázaná.

Kontraindikácie

Bioadditiv je určený pre tých, ktorí chcú schudnúť vo veku 21-64 rokov, mladším a starším osobám ako je tento vek, neodporúča sa ich užívať.

Kontraindikované pri akútnom narušení funkcie srdca, patológii pečene a / alebo obličiek, nadobličiek, tehotných a dojčiacich žien.

Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu sa neodporúča pre ľudí s vysokým krvným tlakom a neuropsychickými ochoreniami. Chili pepper môže spôsobiť alergické reakcie, nemal by sa používať s vredmi žalúdka a dvanástnika, zápalom pankreasu a žlčových ciest.

trusted-source[20], [21], [22], [23]

Vedľajšie účinky červená paprika

Výrobcovia sľubujú neprítomnosť vedľajších účinkov, motivujú ich prírodným zložením a skutočnosť, že kapsuly sú registrované ako doplnok výživy.

Avšak červená paprika je pomerne silný alergén, navyše môže spôsobiť recidívy u jedincov s ochorením tráviaceho systému. Guarana z dôvodu zvýšeného obsahu kofeínu môže viesť k úzkosti a nadmernej závislosti, hypertenzii, tachykardii, trasám, poruchám spánku a bolestiam hlavy.

trusted-source[24], [25]

Dávkovanie a podávanie

Príjem kapsúl nesúvisí s požitím potravy, pohlcuje sa jeden po druhom denne a premyje sa vodou s kapacitou najmenej 200 ml. Počas príjmu liekov je potrebné zvýšiť denný príjem kvapaliny na tri litre, čo pomôže eliminovať toxíny, trosky, lipidové kyseliny. V priebehu Kuaimyho je zakázané používať alkoholické nápoje a lieky obsahujúce alkohol.

Pre štandardný priebeh príjmu sa vypočíta balenie 27 kapsúl. Recepcia sa môže opakovať mesiac alebo dva po predchádzajúcom kurze.

trusted-source[26], [27], [28], [29], [30], [31], [32], [33], [34]

Predávkovať

Nie je zastúpená, avšak zvyčajne prekračuje odporúčanú dávku akéhokoľvek lieku vedie k zhoršeniu vedľajších účinkov.

trusted-source[35]

Interakcie s inými liekmi

Taktiež výrobca nie je zastúpený, avšak v priebehu prijímania nie je potrebné zneužívať korenie a nápoje obsahujúce kofeín.

trusted-source[36], [37], [38]

Podmienky skladovania

Kapsuly sa uchovávajú v pôvodnom obale vo vetranej chladiacej miestnosti podľa dátumu vypršania platnosti uvedeného na obale.

trusted-source[39], [40], [41], [42], [43]

Recenzia

Skutočné odporúčania sú tenké a výsledky nie sú také pôsobivé ako sľuby. Mnohí sa sťažujú na zhoršenie zraku počas liečby, sucho v ústach, smäd a trochu neskôr - zápcha. Nečakali na ohromujúci pás a prestali dostávať.

Existujú pozitívne odpovede, výsledky sú odlišné - od troch kilogramov na jeden kurz až po sľúbený desať. Prakticky všetci, ktorí dokázali schudnúť, si všimli absenciu vedľajších účinkov a výrazný pokles chuti do jedla. Všetci užívali kapsuly podľa pokynov.

Lekári nepopierajú zásluhu červenej papriky ako spaľovač tukov. Avšak recenzie lekárov sú skôr opatrné, nie sú príliš náchylné na príležitosť schudnúť bez toho, aby zmenili životný štýl a stravu.

Farmakologická skupina

Для похудения
Биологически активные добавки

Farmakologický účinok

Липолитические препараты

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Červená paprika pre chudnutie" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.