Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Zväčšenie pier s kyselinou hyalurónovou

Lekársky expert článku

Plastický chirurg
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 11.04.2020

Zvyšovanie pier s kyselinou hyalurónovou nie je zložitý postup. Vďaka nej dosiahnete ideálny kontúr pery. Pred samotným postupom sa uskutočňuje konzultácia, takže sa nemusíte obávať.

Okrem toho sa podávajú testy na alergickú reakciu a predpíše sa postup proti antibiotikám proti herpesu. Po chvíli sa vykoná samotný postup. Na konci sa môže objaviť začervenanie a opuch, ale je to celkom normálne. Len pár dní a výsledok bude jednoducho úžasný.

trusted-source[1], [2], [3]

Technika liposukcie s kyselinou hyalurónovou

Technika liposukcie s kyselinou hyalurónovou zahŕňa návštevu konzultácie tesne pred procedúrou. Počas konzultácie lekár zistí vôľu klienta týkajúcu sa injekcie.

Liečivo, ktoré obsahuje túto kyselinu, tak vyberie lekár, ktorý vykoná tento postup. Mnoho dievčat sa odporúča piť antibiotiká z herpesu, pretože telo dokáže reagovať na to všetko zvláštnym spôsobom. Potom v určený deň musíte navštíviť lekára.

Takže pacient sedí na stoličke. Pysky sú ošetrené anestetikom, potom sú namazané špeciálnym antiseptickým génom. Ďalej tenká ihla preniká do kože pier a pomaly zavádza kyselinu hyalurónovú. Vyskytne sa približne 10-20 prerazení. Trvanie postupu závisí od požadovaného efektu. Samozrejme, odbornosť lekára hovorí o množstve. Po ukončení postupu sa opuch objaví niekoľko dní, najlepšie ráno. Čo sa týka sčervenania, prejde o niekoľko hodín.

Kliniky v Kyjeve na zvýšenie pery s kyselinou hyalurónovou

Aké kliniky v Kyjeve na zvýšenie pery s kyselinou hyalurónovou sú obzvlášť populárne? Mnoho žien dáva prednosť klinike "El.En.". Tu môžete zmeniť uvoľnenie pier, aby ste boli sexy a žiaduce. Špičkoví špecialisti v tejto oblasti vám pomôžu. Náklady na postup sa pohybuje okolo 3400 hrivien.

Centrum Honey Esthete Center je ďalšou klinikou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou služieb. Procedúra na zlepšenie pery tu sa uskutočňuje pomocou dobre preukázateľných absorbovateľných gélov na báze kyseliny hyalurónovej. Je módne plne dôverovať špičkovým profesionálom s kolosálnymi skúsenosťami.

Klinika Romital vám umožňuje vytvoriť pery vašich snov. Tu nie je možné len zväčšiť svoje pery, ale tiež im poskytnúť krásny a expresívny tvar. Postup je vykonávaný pomocou prípravkov na báze kyseliny hyalurónovej. Predtým sa uskutoční konzultácia, v ktorej sa zohľadnia všetky želania klienta. Postup je vykonávaný kvalifikovanými špecialistami.

trusted-source[4]

Zvýšenie pery s kyselinou hyalurónovou v Charkove

Mimochodom, zväčšenie pier s kyselinou hyalurónovou v Charkove je cenovo dostupný postup. Môže sa to robiť v každej klinike, ktorá sa špecializuje na takéto "služby".

Klinika Dobrinka Mavrovoy vám umožňuje vykonávať všetky procedúry s kyselinou hyalurónovou. Vďaka tomu dokážete dosiahnuť dokonalé pery, zbaviť sa jemných vrások a dokonca odstrániť malé kožné defekty. Postupy vykonávajú kvalifikovaní špecialisti, aby sa obávali, že to nestojí za to. Pred zvýšením pery sa uskutočňuje konzultácia, na ktorej sa riešia všetky malé nuansy.

Oxfordská kozmetologická klinika poskytuje služby na zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou. Pred vykonaním postupu sa vykoná test alergickej reakcie a predpisujú sa antibiotiká proti herpesu. Iba po vykonaní tohto postupu. Prácu vykonáva odborník. Postup nie je dlhý, piercing 10-20 a všetko je pripravené.

V Charkove existuje veľa kliník, ktoré môžu poskytnúť zlepšenie pery s kyselinou hyalurónovou. Pri výbere toho správneho, stojí za to venovať pozornosť cenovej kategórii, kvalifikácii špecialistov a rozsahu služieb.

Kontraindikácie na zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Existujú nejaké kontraindikácie na zväčšenie pery kyselinou hyalurónovou? Samozrejme, je to úplne normálne a je to prítomné. Počas tehotenstva a počas laktácie sa preto nesmie nikdy používať kyselina hyalurónová. Ak má osoba infekčné alebo bakteriálne ochorenia, ktoré sú sprevádzané všeobecnou malátnosťou.

Alergia na kyselinu hyalurónovú, vírusové ochorenia, psoriázu, atopickú dermatitídu a porušenie integrity kože, to všetko naznačuje, že nemôžete zvýšiť pery kyselinou hyalurónovou.

Kontraindikácie zahŕňajú ochorenia krvi, ktoré sa vyznačujú poklesom rýchlosti alebo porušením procesov zrážania krvi. Súčasne je zakázané vykonávať niekoľko procedúr starostlivosti. Zadávanie liekov s kyselinou hyalurónovou okamžite do niekoľkých "miest" je zakázané. Vo všeobecnosti je potrebné vykonať niektoré testy. Koniec koncov, zväčšenie pier s kyselinou hyalurónovou je komplexný proces, ktorý si vyžaduje prípravu.

trusted-source[5], [6], [7], [8], [9], [10]

Účinky liposukcie s kyselinou hyalurónovou

Účinky liposukcie s kyselinou hyalurónovou sa môžu meniť. Takže vedľajšie účinky sú hlavne spojené s hyperkrekciou a migráciou materiálov. Môže sa vytvoriť oblasť s modrým zafarbením kože, kde sa liek podáva. Nie je vylúčené a procesy infekcie, rovnako ako tvorba granulómov. To všetko je dôsledkom prejavu reakcie na cudzie telo. Existujú prípady lokálnej nekrózy kvôli vaskulárnej kompresii.

Toto všetko je veľmi zriedkavé. Ukázalo sa, že liposukcia s kyselinou hyalurónovou je bezpečným postupom. Je pravda, že po určitom čase sa v oblasti injekcie objavia opuchy a nepríjemné pocity. Existujú tiež pretrvávajúce zápalové procesy, ale to všetko je len predvídanie. Postup pri zbere anamnézy je najlepší spôsob, ako zabrániť výskytu nežiaducich následkov. Toto všetko platí pre pomerne bežné javy.

Edém po augmentácii pery kyselinou hyalurónovou

Edémy po augmentácii pier s kyselinou hyalurónovou sú častým výskytom. Okrem toho je stále svrbenie, bolesť a začervenanie. Krvácania v koži vedú k vzniku modrín. A môžu byť sotva viditeľné alebo rozsiahle.

Zvyčajne sa modriny a opuchy rozpúšťajú v priebehu 3-7 dní. Počas tohto obdobia je dôležité dodržiavať určité pravidlá. Pretože porušovanie aseptických a antiseptických liekov vedie k vysokému riziku infekcie. Okrem toho to môže viesť k vážnejšiemu problému. Takže v ranách po injekcii sa môže vyskytnúť infekcia, ktorá môže v budúcnosti viesť k vzniku anaeróbnej infekcie, abscesov a nekrózy.

Vo všeobecnosti je potrebné sledovať všeobecný stav po ukončení procedúry. Pretože nedodržanie všetkých pravidiel je plné následkov. Možno dokonca aj vývoj benígnych novotvarov. Preto je stále potrebné vykonať opatrnosť.

trusted-source[11], [12], [13], [14], [15], [16]

Náklady na postup

Optimálna cena na zlepšenie pery s kyselinou hyalurónovou môže kolísať v rôznych rozsahoch. Náklady na jednu injekciu teda priamo závisia od výrobcu lieku. Okrem toho to ovplyvňuje koncentráciu účinnej látky v prípravku.

Cena závisí od miesta konania a z odbornosti lekára. Treba poznamenať, že náklady na injekciu kyseliny hyalurónovej nemôžu byť nízke. Pretože podávanie lieku je lekárskym postupom. Vyžaduje si určité zručnosti, vedomosti a podmienky. Pomocou kvalitnej drogy a vysoko kvalifikovaného lekára je to všetko nákladný postup.

Veľa závisí od toho, akú službu použijeme. Vo všeobecnosti je na začiatku potrebné vybrať si dobrú klímu a potom sa pozrieť na zostávajúce kritériá vyhľadávania. Kvalita, kvalifikácia lekára, klinike a procedúry spolu tvoria celkové náklady.

trusted-source[17], [18]

Recenzia zhoršenia pier s kyselinou hyalurónovou

Recenzie na zväčšenie pier s kyselinou hyalurónovou sú väčšinou pozitívne. Takže výhodou tejto metódy sú krásne, ústa-zalievanie pier. V tomto procese nie je nič zlého, ale najprv to môže byť nepríjemné pocity.

Mnoho dievčat si sťažuje, že postup je veľmi nákladný. Ale to je celkom normálne. Pretože postupy s kyselinou hyalurónovou nemôžu byť lacné. Veľa závisí od kliník, odbornosti lekára a samotného postupu. Ale to je jediná vec, ktorá môže zanechať negatívnu zrážku.

Po zákroku dochádza k opuchu, začervenaniu a dokonca k svrbeniu. Toto je dočasný jav, ktorý zmizne v priebehu niekoľkých dní. Možno je to všetko negatívne, čo môže byť. Je dôležité pochopiť, že to všetko nie je problém, pretože nakoniec sa ukážu jednoducho neuveriteľné špongie. Jasný obrys, zaoblenosť a iné pozitívne "vlastnosti". Takže zväčšovanie pier s kyselinou hyalurónovou je dobrý postup, ktorý dokáže splniť sny.


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.