Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Jarné nechty

Lekársky expert článku

Plastický chirurg
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 01.06.2018

Jarné nechty sú nové, nové trendy v oblasti nechtového umenia, ktoré charakterizujú obnovu, energiu a inšpiráciu. Koncept, ktorý obsahuje mnoho myšlienok, je formulovaný s jedným slovom - čerstvosťou. Jarné nechty nekričia, sú šokujúce farby, sú to štýl, elegantnosť, elegancia a ľahkosť. Farebná schéma zahŕňa všetky jemné jarné farby a dizajn - romantické kresby.

Jarné nechty

Dĺžka a tvar nechtu

Jarná sezóna 2013 je lakonickou formou a skôr krátkymi nechtami. Vďaka päť centimetrovým náplastiam Freddie Krugerovej to už dávno znamenalo zlý vkus - neestetické a nie praktické. Jarné nechty by mali byť krátke alebo stredné, pohodlné dĺžky, nie viac ako 4 milimetre. Tvar nechtu je okrúhly, oválny, mierne brúsenie okrajov je prípustné.

Jarné nechty - módne farby a vzory

Farba nechtového umenia na jar 2013 zahŕňa všetky farby jarnej oblohy, jemnú zeleň, kvitnúce kvety, slovom - prebudenie prírody. Medzi najobľúbenejších dizajnérov sa predpovedali nasledujúce farby: 

  • Modrá vo všetkých jeho variantách - od jemne nebeskej, svetlej až bledo modrej. Chladné a svieže - to je trend vašich jarných nechtov. Samozrejme, modrá manikúra vyzerá nezvyčajne, ale táto farba efektívne dopĺňa minimalistickú monofónnu šatňu, ktorá je tiež módnym trendom tejto jari. 
  • Dúha na nechty. Prekvapivo, ale so všetkou túžbou po čiernobielom v tejto sezóne sú tiež prijateľné jasné farby dúhy, samozrejme sú vhodné iba pre mladé dievčatá. Jarné nechty v dúhových farbách by mali byť najlepšie vykonávané v technike "gradientu", ktorá umožňuje vytvárať efekt rozmazania a plynulý prechod tónov. 
  • Pastel a smotana. Tu je skutočný trendový vektor vo farebnom rozsahu jarnej manikúry. Rovnaký klasický francúzsky štýl, ale v tejto sezóne sa líši jarná originálnosť kvôli sfarbeniu okraja dosky na nechty s lakom s kovovým leskom. Jarné nechty vo francúzštine - tento klinec, pokrytý lakom bledohnedej farby, zdobený špičkou strieborného tenkého pásu. Štýlový a vhodný pre firemný obraz aj slávnostné večierky. Jarné nechty v tejto verzii si môžu dovoliť ženy v akomkoľvek veku. 
  • Téma plazov. Rok hada predpokladá zmienku o milenke roka, dokonca aj o umenie nechtov. Akýkoľvek náznak dizajnu nechtov na koži hada bude vhodný, ak bude vyrobený s chuťou av miernom, bledom farebnom prevedení. Kombinácia svetlo zeleného a bažinového odtieňa, šedá a strieborná, béžovo-šedá a zlatá sú vhodné. Hlavná vec je, že manikúra nevyzerá jasne a jasne. 
  • Všetky kovové odtiene. Jarné nechty v štýle kovové - to je hlavná šedo-strieborná farba s jemným modrým alebo bielym tenkým vzorom. Dnes sú strieborné laky, ktoré nemajú charakteristický lesk, teda matné. Tu sú a budú v móde na jar. 
  • Jemná čipka. Jarné nechty - to je kúzelný dizajn vo forme antických čipiek. Samozrejme, takýto dizajn je možný iba skúseným majstrom, ale účinok bude ohromujúci. Odborníci odporúčajú experimentovať s čipkou na klasických "francúzskych" nechtoch. 
  • Kvety a listy. Ak je to na jar, pružinové nechty by mali byť aj v kvetoch, ktoré pokrývajú celú dosku na nechty, ale iba jej časť. Malá kvetina v rohu nechtu vytvorí jarnú náladu, navyše dizajnéri odporúčajú používať vzor kvetinového listu na jednom alebo dvoch nechtoch, pričom ostatné zostávajú jednonilové. Ďalšou trendovou myšlienkou je zakryť pružinové nechty s mikroskopickými listami alebo kvetmi len na okraji, ako vo francúzskej manikúrnej verzii.

Jarné nechty - to je príležitosť, aby ste sa potešili novým, módnym dizajnom, obdivujúcimi obdivovateľmi a možno aj závisťou priateľky.


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.