Všeobecné informácie o vlasoch

Jarné nechty

Jarné nechty sú nové, nové trendy v oblasti nechtového umenia, ktoré charakterizujú obnovu, energiu a inšpiráciu. Koncept, ktorý obsahuje mnoho myšlienok, je formulovaný s jedným slovom - čerstvosťou.

Vlasy a mikroelementy

Je potrebné vypracovať na pripojenie vypadávanie vlasov s obsahom stopových prvkov v ľudskom tele. Náuka o microelementoses (MTOZah) je ochorenie, syndrómov a patologických stavov spôsobených nadbytkom, nedostatok alebo nerovnováha stopových prvkov v ľudskom tele - to je veľký nový multidisciplinárny vedný odbor

Fázy rastu vlasov

Ľudské vlasy prechádzajú cez tri fázy vývoja, hladko sa menia z jednej na druhú: anagen (rastová fáza), katagén (fáza regresívnych zmien) a telogén (fáza pokoja). Trvanie každej fázy závisí od celého komplexu znakov: lokalizácia, dĺžka vlasov, pohlavie, vek, rasa a deterministické genetické charakteristiky.

Štruktúra vlasov

Vlasy sú keratinózne vláknité výplne kože hrúbky 0,005-0,6 mm a dĺžky niekoľkých milimetrov až 1,5 meter. Dĺžka a hrúbka vlasov závisí od mnohých faktorov: rasy a pohlavia, veku, polohy atď.

Anatómia vlasov

Vlasy sú príchuťou kože. Ako súvisiace štruktúry majú veľa spoločného, od plánu budov až po charakteristiky rastu a rozvoja.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.