Liečba chrípky, nachladnutia, kašľa, bronchitída

Termopsol na kašeľ

Tablety Termopsol proti kašľu sú úplne prirodzené, ale nie sú synonymom pre „neškodný“. Bylina je jedovatá, jedným z jej alternatívnych názvov je arzén alebo opitá bylina, čo naznačuje, aké účinky môže príliš spôsobiť.

Sóda na kašeľ pre dospelých a deti so suchým a vlhkým kašľom

Jemný kryštalický biely prášok je prítomný v každej domácnosti a volá sa sóda alebo hydrogenuhličitan sodný. Je nepravdepodobné, že v našom každodennom živote existuje ďalší produkt, ktorý má rovnako širokú škálu aplikácií.

Bronchicum na kašeľ

Táto droga je rastlinného pôvodu - účinnou látkou všetkých jej foriem je extrakt z liečivej byliny tymián alebo tymián, ktorý sa ľudovo nazýva bylina Božia matka.

Lazolvan na kašeľ

Početná farmakologická skupina expektorancií - secretolytiká a stimulanty respiračnej motility - zahŕňa muko-regulačný liek Lazolvan na kašeľ (ATX kód - R05CB06).

Figy zo suchého a vlhkého kašľa pre deti i dospelých

Výhody fajčenia pri kašli sú spôsobené jeho pektínom (rozpustná vláknina) a alkalickým pH. Pektíny pomáhajú znižovať podráždenie a opuchy slizníc dýchacích ciest a alkalizáciu

Acyclovir na chrípku a nachladnutie

Použitím jedného z najobľúbenejších liekov tejto skupiny „Acyclovir“ nachladnutia a chrípky môžete zastaviť šírenie infekcie v dôsledku vystavenia samotnému vírusu a imunity hostiteľa.

Ambobén na inhaláciu pre deti a dospelých

Vdýchnutie je jedným z najstarších lekárskych postupov používaných na boj proti neproduktívnemu alebo neproduktívnemu kašľu. Vdýchnutím najmenších častíc liečivej kompozície ju osoba dopraví priamo na miesto zápalu: do hrtanu, priedušnice, priedušiek, pľúc.

Dekasan na inhaláciu pre deti a dospelých

Inhalácia môže byť ďalším liečebným nástrojom, ktorý zmierňuje stav pacienta a podporuje rýchle uzdravenie. V súčasnej dobe sa decasan často predpisuje na inhaláciu.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.