Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

Normomass pre stratu hmotnosti

Lekársky expert článku

Internistické infekčné ochorenie
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 25.06.2018

Neškodná a prírodná bioaktívna prísada pre tých, ktorí chcú schudnúť, obsahujúcu iba prírodné zložky liečivých rastlín. Tento nástroj uznávajú takéto autoritatívne špecializované organizácie, ktoré skúmajú otázky úbytku telesnej hmotnosti bez poškodenia zdravia v USA a Číne. Ako zvyčajne reklama tvrdí, že je možné schudnúť bez toho, aby zmenila niečo v spôsobe života. Tento nástroj pomáha efektívne a rýchlo znižovať hmotnosť a znižovať objem bokov a pasu, pri chudnutí, pokožka zostáva napnutá. S kapsulami Normomass ľudia majú zdravé návyky - začať piť viac vody a jesť jedlo často a v malých porciách.

Klasifikácia ATC

A08AX Другие средства против ожирения

Indikácia Normomass pre stratu hmotnosti

Nadváha u osôb oboch pohlaví ktoré majú dobrú chuť do jedla, spôsobené prejedaním.

Formulár uvoľnenia

Kapsuly obsahujúce 0,5 g účinnej látky.

štruktúra

Obsah kapsuly obsahujú výťažky z Cassia sadby torus, biele lotosové listy, plody, moruše, hloh ovocie, pomarančový kvet, jazmín, ruža (zloženie podľa Distribution Profile). Avšak, ďalej na rovnakej strane, pokiaľ ide o vlastnosti zdravia BUD zložiek v zozname zložiek je prítomný vápnik pyruvát, kôra z čínskych alebo Cinnamomum cassia, podzemok Alisma východnej korene alebo fallopian horolezec viackveté, kustovnica ovocia alebo vtáčí zob brilantné.

Farmakodynamika

Táto vlastnosť činidla proti obezite je úplne determinovaná vlastnosťami jeho zložiek.

Semená Cassia tora majú mierne laxatívne vlastnosti a schopnosť znižovať chuť do jedla. Okrem toho sú bohaté na retinol a jeho provitamín, ktorý podporuje vizuálnu funkciu, má protizápalový, čistiaci a normalizujúci krvný tlak. Obsahujú Cu, Zn, Se a Ca.

Lotus listy majú kardiotonické a sedatívne vlastnosti, zmierňujú opuchy a kŕče, omladzujú nielen pokožku, ale celé telo.

Morušové bobule dezinfikujú, upokojujú, zastavujú zápalový proces, sú prirodzené diuretiká a preháňadlá, normalizujú tráviaci proces.

Hloh plody majú širokú škálu vitamínov a minerálov sú nevyhnutné pre kardiovaskulárny, nervový a endokrinný systém, normalizuje metabolické procesy, majú choleretic akcie, analgetický a zmierniť opuch.

Oranžové kvety majú tiež množstvo liečivých vlastností, najmä stimulujú regeneráciu a čistenie tela, odstraňujú toxíny a zvyšujú náladu.

Jasmín má hypotenzívny a antispazmický, dezinfekčný a čistiaci účinok, priaznivo ovplyvňuje ženskú sexuálnu sféru, je ľahké analgetikum.

Ružové okvetné lístky odstraňujú sklerotické zmeny, omladzujú a obnovujú bunky, majú priaznivý účinok na endokrinný a urogenitálny systém, aktivujú procesy metabolizmu a čistenia.

Pyruvát vápenatý, ktorý je tiež prítomný v kapsulách, pôsobí ako aktívny spaľovač tukov.

Kôra Cinnamomum Číňanov normalizuje abnormálne metabolizmus sacharidov s nadváhou, pakoreňov Alisma odstrániť toxíny a vajcovodu wolfberries pomôže očistiť, stimulujú krvný obeh, zvýšiť vitalitu.

Komplexné zariadenia pripojené v jednej kapsule, otáčky spomalil nadváhou metabolických procesoch, premieňa tuky na energiu, znižuje hladiny lipidov v krvi, zlepšuje bunkovej výživy, hydráty a udržiava požadovanú úroveň vlhkosti, normalizovať funkciu čriev, čo priaznivo ovplyvňuje vzhľad - farba tváre a kvality pokožky.

Pacient má znížený chuť do jedla a zníženie telesného tuku.

Farmakokinetika

Liečivo je viaczložkové a nepatrí medzi lieky, preto údaje nie sú prezentované.

Používajte Normomass pre stratu hmotnosti počas tehotenstva

Neodporúča sa používať počas tehotenstva a laktácie.

Kontraindikácie

Kontraindikované vo veku 0-12 rokov, osoby citlivé na zložky, s hnačkou.

Vedľajšie účinky Normomass pre stratu hmotnosti

Nie je opravená.

Dávkovanie a podávanie

Pred skúškou užívania kapsúl sa odporúča očistiť organizmus pomocou Cassia fialovej (Seine), kúpenej v lekárni. Čajová lyžička bylín na varenie s litrom vriacej vody. Vezmite cez noc dva dni na ½ litra. Po čistení môžete použiť Normomass.

Po rannom jedle po štvrtine hodiny sa odoberie jedna kapsula lieku, má sa užívať s pohárom vody. Počas jedla sa odporúča nepiť. Počas prvých piatich dní sa odoberie jedna kapsula od šiesteho dňa - dva.

Režim zahŕňa čaj pre chudnutie Tian Fey. Je pripravený nasledovne: jeden paket je dusený ½ litru vriacej vody a trvá na strmom varení asi päť minút. Používa sa dva dni - zriedi sa teplou vodou a pije štvrťhodinu pred jedlom trikrát denne.

Za deň potrebujete piť minimálne dva litre ne-sýtenej vody a rovnomerne rozdeliť spotrebu. Neodstraňujte vodu inými tekutinami.

Pri príjme kapsúl Normomass je zakázané piť alkoholické nápoje, antibakteriálne lieky, iné prostriedky na zníženie telesnej hmotnosti.

Predávkovať

Nie sú poskytnuté informácie o dôsledkoch prekročenia dávky.

Interakcie s inými liekmi

Nie je známe.

Podmienky skladovania

Skladujte v pôvodnom obale na tmavom mieste, dodržujte teplotný režim až do 25 ° C a nízku vlhkosť.

Čas použiteľnosti

Je uvedený na obale.

Recenzie o kapsulách Normomass sú rôzne, mnohí sa im to nepáčilo, nebol žiadny účinok, ale na rozdiel od iných spôsobov nebolo takmer žiadnych sťažností na vedľajšie účinky. Je ťažké povedať, aký je reálny test na zníženie hmotnosti a chudnutie, ale sú veľmi odlišné. Zavolajte a 7 kg za mesiac a 3-4 počas dvoch týždňov. Mnohí sú šťastní, najmä tí, ktorí skúsili lieky s Sibutraminom. Tvrdia, že existuje účinok a nie sú žiadne vedľajšie účinky.

Niektorí, ktorí sú nespokojní s drogami, označujú brutálnu chuť, namiesto toho, aby ich znížili. Ale každý organizmus je individuálny a nemôže existovať všeobecný všeliek. Okrem jedného sa pohybuje stále viac a viac, čo odporúčajú lekári.

Recenzie lekárov, ako zvyčajne, zdržanlivejšie, doplnky stravy adekvátni lekári umiestnili na posledné miesto po vyváženej strave, aktívnom životnom štýle a vážnej motivácii na opravu hmotnosti.

Farmakologická skupina

Для похудения

Pozor!

Na zjednodušenie vnímania informácií boli tieto pokyny na používanie lieku "Normomass pre stratu hmotnosti" preložené a predložené v špeciálnom formulári na základe oficiálnych pokynov na lekárske použitie lieku. Pred použitím si prečítajte anotáciu, ktorá prišla priamo k lieku.

Popis je poskytovaný na informačné účely a nie je návodom na seba-liečenie. Potreba tohto liečiva, účel liečebného režimu, spôsobov a dávky liečiva určuje výlučne ošetrujúci lekár. Samoliečenie je pre vaše zdravie nebezpečné.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.