^

informație

Vedúci onkológ Izraela sa špecializuje na chemoterapiu a rádioterapiu. Yuliya Grinberg vysoko kvalifikovaný lekár a expert na svetovej úrovni. Vo svojej práci sa najmodernejšie metódy a technológie používajú na liečbu všetkých typov rakovinových procesov a metastáz.

Grinberg požadovaná diagnostika. Osobitným záujmom lekára je paliatívna liečba malígnych nádorov. Eliminácia bolestivých symptómov u pacientov s ťažkým karcinómom.

Jej práca je založená na inovatívnych diagnostických nástrojoch a technológiách. Lekár používa vysoko presné genetické testy a molekulárne štúdie na vypracovanie chemoterapeutického plánu. To berie do úvahy všetky možné vedľajšie účinky a komplikácie liečby.

Okrem úspešnej práce na klinike sa doktor venuje výskumnej činnosti. Účastník medzinárodných seminárov a konferencií. Prednášajúci v najväčších farmaceutických spoločnostiach. Na základe Yuliya Grinberg viac ako 20 vedeckých prác na onkológii publikovaných v rôznych medzinárodných časopisoch.

Educație și experiență de lucru

  • Získal doktorát v odbore medicína na Lekárskej univerzite v Taškente v Uzbekistane.
  • Absolvovala stáž v klinickej onkológii na pokročilých klinikách Ichilov a Tel Ha-Shomer, Izrael.

Calitatea de membru în organizațiile internaționale

  • Izraelská lekárska asociácia (IMA)
  • Izraelská asociácia klinických onkológov a rádioterapeutov (ISCORT)
  • Americká spoločnosť klinickej onkológie (ASCO)
  • Európska onkologická spoločnosť (ESMO)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.