Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

10 spôsobov, ako zlepšiť intímny život

Lekársky expert článku

Psychológ
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 01.06.2018

Ak v intime nie je absolútne žiadne miesto na pestovanie a sex sa nestal jasnou udalosťou, ale nuda, diverzifikujte ju pomocou týchto jednoduchých tipov. Takže, aké sú desať najlepších spôsobov diverzifikácie sexu?

10 najlepších spôsobov, ako diverzifikovať sex

trusted-source[1], [2]

Číslo Rady 1. Priraďte sexuálny zoznam

Ak sa pár stretne alebo žije spolu dlhé roky alebo mesiace, musíte naplánovať stretnutia, ktoré nutne skončia v sexe. Pozadie pred sexom znamená veľa. Ak to nie je len trojuholník: pohlavie bude mať oveľa viac romantické a žiaduce. Choďte do parku na prechádzku, jazdite kolotoč, ruské koleso alebo motocykle, večerajte v reštaurácii a potom si sex. To vám prinesie omnoho viac romantických pocitov ako v normálnom prostredí. Ak to, čo robíte pred sexom, prináša potešenie, potom sex sám spôsobí oveľa viac emócií.

trusted-source[3], [4], [5]

Číslo Rady 2. Z času na čas strávite noc nie doma

Podivné rady, ale to funguje sto percent. Aspoň raz za dva týždne prideľte finančné prostriedky na to. Mať sex nie v známom prostredí svojej vlastnej spálne, ale v hoteli alebo pri priateľskej dachi. Áno, malé romantické možnosti, ktoré diverzifikujú váš intímny život. Podľa psychológov najlepšia skúsenosť v sexe je tá, ktorú majú páry teraz, nie včera alebo zajtra. V nezvyčajnej situácii sa mozog vypne a prestane premýšľať o tom, čo si myslíte doma - ako napríklad "fixovať kohútik" alebo "upokojiť deti".

Pre tých, ktorí boli spolu dlhú dobu, je dobré zmeniť čas od času. Najlepšie je, že sa to stane na mieste, ktoré neobsahuje spomienky na čas strávený spolu. Nové pocity v každodennom živote - nové pocity v sexe. Môžu byť najjasnejší vo vašom živote ...

trusted-source[6], [7]

Číslo rady 3. Zmeňte dizajn vašej spálne

Jeden a ten istý agent môže byť dlho nudný, sexológovia hovoria. Vaša vnútorná spálňa môže byť obklopená, dokonca aj vtedy, ak ste to zabezpečili vo veľkých zrkadlových stropoch a romantickom polovičnom svetle. Zmeňte dizajn vašej spálne kardinálne. Napríklad pastelové farby sú nahradené jasne červenou alebo žltou farbou. Tento jednoduchý krok môže vo vašich sexuálnych pocitoch veľa zmeniť.

Ak neplánujete plný prevrat, zmeňte príjemné veci na srdce a telo. Položte nové hodvábne spodné prádlo, rozsvieťte sviečku a zakúpte krásny ventilátor. Tieto malé zmeny na prvý pohľad dokážu úplne premeniť interiér a nasiaknúť.

A ešte jedna rada v spálni - vyňatie z toho všetko, čo sa netýka sexu a rekreácie: detské hračky, knihy, zbytočné oblečenie.

trusted-source[8]

Tip # 4. Vyznávajte si svoje sexy sexuálne fantázie

Mnohí ľudia žijú vo veľmi starom veku a nepriznávajú svojim (nehovoriac o partnerovi), čo chcú v skutočnosti v sexe. Samozrejme, bude to nudné, ak si zo dňa na deň precvičujete rovnakú misijnú pozíciu v rovnakej spálni. Preto buďte odvážni a odpovedajte navzájom na otázky: "Čo by ste chceli zmeniť v našom sexu s vami?"

Môžete dostať úplne nečakanú odpoveď, nehovoriac o tom, že sami môžete priznať nečakané veci. Jednoduché myslenie, že sa vaše sexuálne fantázie chystajú splniť, už vás bude zahriať a urobiť sex intenzívnejším.

Diskusia o týchto fantaziách s vaším partnerom (partnerom) prinesie nové poznámky vášmu pohlaviu.

Tip # 5. Opýtajte sa, čo váš partner skutočne chce od sexu (partner)

Možno ste sa nikdy nepýtali na svoju polovicu túto jednoduchú, ale odvážnu otázku. Preto neviete, aké sú skutočné sexuálne túžby svojho partnera (partnera). A možno sa úplne zhodujú s tvojimi sexuálnymi túžbami, v ktorých si si sám nepriznal, a dokonca aj tvojho partnera - ešte viac?

A vedeli ste, že jeden z najbežnejších párov, keď sa zmieňuje o sexológovi, je, že jedna strana v sexe je oveľa aktívnejšia alebo pasívnejšia než druhá. Muži a ženy si navzájom sťažujú, že jeden z nich má záujem o sex oveľa viac ako druhý. Z tohto dôvodu je rozdiel vnútorných túžob. A keď človek stráca záujem o tento proces? Keď sa všetko pokazí, ako chce. Po úprimnom komunikovaní sa dá veľa opraviť.

Číslo Rady 6. Neustále naučiť sa niečo nové v sexe

Ak to neurobíte, monotónnosť v intímnom bude rýchlo odraziť, dokonca aj s veľkou láskou. Prečítajte si literatúru, kupte si CD s novými metódami sexu, vymeňte svoje spodné prádlo. Vyskúšajte hry na hranie rolí - skrátka, neustále experimentujte. To vám poskytne jasnosť a novosť vašim sexuálnym vzťahom.

Mnoho párov sa obáva najmenších zmien v sexuálnom živote. Ale jednoducho musíte vyskúšať - a môžete otvoriť úplne novú planétu pocitov.

trusted-source[9]

Číslo Rady 7. Pripustite si svoje sexuálne problémy

Nemôžete na ne vlniť a ignorovať ťažkosti v sexe. Ak to urobíte celú dobu, kvalita pohlavia je výrazne znížená. Ak sa jedná o zdravotné problémy (napríklad choroby reprodukčného systému), potrebujete si urobiť krátku prestávku a vyrovnať sa s nimi. Mnohí to nerobia, pretože sa obávajú, že partner (partner) ich nerozumie. To je v podstate nesprávne. Ak sa problém zhorší, kvalita pohlavia sa zníži a situácia môže vzniknúť, keď sa láska stane nepríjemnou pre oboch.

Prekážkou jasného sexu môžu byť psychologické problémy. Potom je treba ich vyriešiť spolu. Úprimný rozhovor a návšteva sexologa pomôžu vyrovnať sa so všetkými úlohami na láske.

trusted-source[10], [11], [12]

Číslo Rady 8. Nebuď v zhone

Keď sa pár pomaly objavuje a nespomína, aby použil najskúsenejšiu, ale najkratšiu metódu, prináša radosť obom. Mnoho párov robí rovnakú chybu: zistí, čo partner má rád a neustále používajú rovnakú metódu (alebo niekoľko metód). Toto je najkratšia a správna cesta k potešenie. Takáto monotónnosť sa čoskoro stáva nudným. Okrem toho štúdie ukazujú, že predčasná ejakulácia u mužov sa stratila bez akejkoľvek liečby, akonáhle začne pár pomaly experimentovať.

U ženy pri takomto prístupe sa takisto pochybuje, zazhatost a túžba skončiť čo najskôr. Hravosť, diskusia a tvorivosť sú tri veľryby, na ktorých sa koná sex.

trusted-source[13], [14]

Číslo Rady 9. Neporovnávajte sa s pornstars

Porovnanie sa s niekým, ktorého úroveň bude vždy pre vás neprekonateľná, je škodlivá. Je zbytočné snažiť sa byť ako filmové hviezdy alebo modely. Najlepší spôsob, ako diverzifikovať vzťahy, je byť sám.

Skutočnosť, že váš intímny život "by mal byť" taký a taký, alebo taký, je škodlivým klamom, ktorý stráca čas a energiu. Koľko času trávite na sex, ako by mali byť a čo by nemalo - rozhodujete sa len, a nie hrdinovia reality show, na ktorých sa pokúšate byť. Nebojte sa, kto by mohol byť podobný vzhľad alebo správanie - alebo váš partner. Nemyslite na to, čo by ste mali, ale na to, čo naozaj chcete.

Číslo Rady 10. Neprestávajte

Nebojte sa, že akýkoľvek pokus o zlepšenie vášho sexuálneho života vás zavedie na nesprávne miesto. Najzaujímavejšia cesta je neznáma. Na ňom a ísť to prinesie veľa zaujímavé pre vás a vašu polovicu.

Nesnažte sa zastaviť v snahe nájsť zlatý zlom v sexe a zaseknúť sa na ňom. Je to nevďačná cesta. Je dôležité neustále učiť sa, pracovať - a potom milovať, ako aj neustále experimentovať s partnerom (partnerom), čo sa nikdy nudíte.

Môžete si prečítať týchto 10 tipov, ako zlepšiť svoj sexuálny život a nasledovať ich. A môžete prísť svojím vlastným, ešte úspešnejším a najsvetlejším. Hlavná vec nie je stať sa pokojne a váš úspech vás nájde.

trusted-source[15], [16], [17]

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.