Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

10 prekážok pre ženský orgazmus

Lekársky expert článku

Urolog, androlog, sexopatolog, onkourológ, uroprotesista
, Lekársky editor
Posledná kontrola: 15.05.2018

Ak počas sexu ženy nedosiahnu orgazmus, spravidla ich obviňujú z milovníkov. Avšak, orgazmus môže "odísť" z iných dôvodov.

Jeho "zabiť" sami sú predstavitelia spravodlivého sexu, alebo skôr ich sladká slabosť.

Pevné spodné prádlo

Stringing a korzety, samozrejme, vyzerať sexy. Bránia vám však tomu, aby ste sa milovali. Nepohodlné, stláčanie hrudníka a rozkrokového odevu narúša krvný obeh. Tlak v cievach nedosahuje maximum (čo je nevyhnutná podmienka pre orgazmus) a v dôsledku toho existuje vzrušenie, ale bohužiaľ nie je žiadna spokojnosť.

Svalnaté svaly

Svaly vagíny by mali byť pravidelne čerpané, rovnako ako tlač a hýždia. V opačnom prípade s časom atrofujú a nebudú schopní priniesť príjemné pocity (orgazmus sa dosiahne kontrakciou svalov vagíny a maternice). Paradox, ale najlepšie trénovanie intímnych svalov je rovnaký sex. Alternatívnym spôsobom výcviku je vrodenie - súbor špeciálnych cvičení zameraných na zlepšenie zdravia žien. Triedy sa môžu konať samostatne doma alebo pod vedením trénera v posilňovni.

trusted-source[1], [2]

Nepravidelný sex

Aby boli intímne svaly vždy v dobrej kondícii, sex by sa mal študovať aspoň trikrát týždenne. V opačnom prípade vagina stratí svoju elasticitu, žľazy spôsobujú zlé mazanie atď. A podobne.

Celý žalúdok

Zapojte sa do sexu po tom, čo ste ich "celú" konzumovali, sa neodporúča len preto, že milovníci v procese zažijú nepríjemné pocity. Toto nebezpečenstvo spočíva v druhom. Trávenie potravy si vyžaduje zvýšenie krvného zásobenia, to znamená, že "zameraním" tela bude gastrointestinálny trakt, nie pohlavné orgány. Čo sa stane, keď je nedostatok prívodu krvi v intímnej zóne, je už opísané vyššie. Odborníci odporúčajú jesť tri hodiny pred plánovaným pohlavným stykom. Tesne pred sexuálnym konaním môžu milenci jesť len niekoľko afrodiziak.

Vegetasovaskulárna dystónia

K orgazmu "odišiel" ďaleko a dlho, len toľko, aby malé poruchy nervového systému, ktorý je zodpovedný za srdcového rytmu, reguluje teplo v tele, udržuje krvný tlak, atď Preto ženy, ktoré sa sťažujú na zmiznutie spokojnosti počas sexuálneho styku, by mali dostať radu lekára.

Fajčenie

Áno, je to správne. V obrovskom zozname dôsledkov konzumácie nikotínu sa objavuje anorgasmia.

Alkohol

Napriek tomu, že ženy sú pod vplyvom nápojov obsahujúcich alkohol, ženy častejšie začínajú myslieť na sex a na konci veselého večera sú pripravené dať sa prakticky prvému rožku, v sexe nedostanú veľa. Nie je ani to, že alkohol ovplyvňuje koordináciu pohybov. Nápoje, ktoré obsahujú "stupeň", pôsobia na ženský organizmus ako anestetikum. Citlivosť erotogénnych zón je výrazne znížená a na dosiahnutie orgazmu pre ženu aj jej partnera trvá veľmi dlho (vo väčšine prípadov neúčinne) vyskúšať.

trusted-source[3]

Lekárske prípravky

Prostriedky pre zníženie tlaku, sedatíva, antidepresíva, spazmolytiká a diuretiká majú jeden veľmi zaujímavý vedľajší účinok, čo je dôvod, prečo niektorí nemajú písať v návode. Komponenty týchto liekov "zabíjajú" orgazmus a vrátia sa len vtedy, keď osoba ukončí užívanie liekov. Dôležité: rovnaké vedľajšie účinky majú antialergické a antivírusové prášky a tablety.

Mäkké hračky

Medzi detskými hračkami a ženským orgazmom je silné spojenie. Psychológovia hovoria o vplyve detského "tabu" na podvedomie dospelého. Keď vidia plyšový zajac, medveď atď., Dámy sa vrátia do svojho detstva. A v detstve nemali žiadny orgazmus, samozrejme, nie.

Studené nohy

Teplota ženských nohy ovplyvňuje moc orgazmu. Tento objav nedávno urobili holandskí vedci, ktorí tvrdia, že čím teplejšia je noha paničky, tým pravdepodobnejšie dosiahne vrchol radosti. To je dôvod, prečo masáž chodidiel by mala byť neoddeliteľnou súčasťou lásky predohra.

trusted-source[4]

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.