Fact-checked
х

Všetok obsah iLive je lekársky kontrolovaný alebo kontrolovaný, aby sa zabezpečila čo najväčšia presnosť faktov.

Máme prísne smernice týkajúce sa získavania zdrojov a len odkaz na seriózne mediálne stránky, akademické výskumné inštitúcie a vždy, keď je to možné, na lekársky partnerské štúdie. Všimnite si, že čísla v zátvorkách ([1], [2] atď.) Sú odkazmi na kliknutia na tieto štúdie.

Ak máte pocit, že niektorý z našich obsahov je nepresný, neaktuálny alebo inak sporný, vyberte ho a stlačte kláves Ctrl + Enter.

7 krokov k dokonalému poradiu

, Lekársky editor
Posledná kontrola: 16.05.2018

Od samotného detstva sme sa učili objednávať, ale nie vždy je možné udržať všetko v ideálnom stave a prídu časy, kedy musíme vyriešiť celé blokády a venovať im obrovské množstvo času. Ak nie je nijaké zdržanie likvidácie poruchy, potom sa sami pustite do ruky as našou pomocou pomôžeme armádu vo všetkých skriniach a skriniach.

Začíname s kabelkou a taškami

Ak sa pozriete do kabelky pre ženy, nájde sa tu milión užitočných a dvoch miliónov bezcenných vecí, ktoré však vždy s sebou vždy nosia. To je dôvod, prečo miniatúrna dámska kabelka niekedy váži ako sáčok zemiakov. Najprv otvorte peňaženku a vyberajte nepotrebné vizitky, príjmy a nakoniec zbavte sa minuloročných nákupných zoznamov. Všetka táto márnosť papiera sa násobí geometrickým postupom, pričom sa len vyberie priestor. Odporúčame, aby ste tento postup vykonali aspoň raz týždenne.

"Vyčistiť" pracovnú plochu

objednať v dome

Ak sa pozriete na pracovnú plochu, zistíte, že zhromažďuje prach rôznych dokumentov neznámeho pôvodu, ktoré čakajú, kým sa nenachádzajú. Vyberte potrebný papier a vložte ho do zásuvky. Nepoužívajte svoj pracovný priestor a zbavte sa zvyku položiť na stôl kolektory prachu ležiace nečinné po dobu šiestich mesiacov.

Revízia kuchynských skríň

Pre väčšie pohodlie zdôraznite tie nádoby a nádoby, ktoré používate neustále. Panvice, hrnce a lopatky, ktoré sa používajú veľmi zriedkavo, sa najlepšie odložia, aby sa nezasahovali.

Šatňa

Ak otvoríte skriňu v očakávaní, že teraz nejaká blúza padne na nohy, potom je čas sa s tým vyrovnať raz a navždy. Po prvé, zoradiť veci podľa ročných období. Letné sukne nemajú nič spoločné s teplými svetre a svetre. Potom zvážte veci, ktoré nosíte najmenej, a vráťte ich späť do skrinky. Môžete tiež zavesiť a usporiadať veci podľa farieb.

Každá vec je samostatným miestom

Ak máte zvyk spěchať všetko, čo ste nedokázali vložiť do jednej krabice, potom by tento zvyk mal byť odstránený. Všetko by malo byť na svojom mieste a keď je všetko poriadok, nechcete všetko hodiť do veľkej hromady.

Objednávka v kozmetickej taške

objednať v dome

Podobná situácia s taškou. Ak odskrutkujete celý obsah kozmetickej tašky ženy, nájdete všetko, čo sa vám páči. Takže, prvý krok - urobte to. Keď je hromada kozmetiky na stole, vyberte to, čo používate najčastejšie, a nezabudnite skontrolovať dátumy vypršania kozmetických prípravkov, ktoré by mohli byť prerušené. Ak zistíte niečo neskoro, okamžite ho zlikvidujte, pretože sa nedá použiť na prevenciu poškodenia zdravia.

Skladovanie drobných predmetov

objednať v dome

Kľúče, dáždniky, ochranné okuliare a iné drobné predmety, ako aj príslušenstvo, by mali mať svoje miesto, aby sa ráno nepohli v nervovom spěchu pri hľadaní kľúčov umiestnených niekde.

Dúfame, že naša rada vám pomôže v ťažkom boji s nepohodou!


Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.