Liečba menopauzy

Liečba postmenopauzálnej atrofickej vaginitídy: čapíky, alternatívne látky

Non-hormonálne lieky, ktoré majú schopnosť obnoviť vaginálnej sliznice epitel, znížiť zápalové prejavy a poskytnúť antimikrobiálny účinok vytvorený lekárnikov na základe alternatívnej medicíny predpisov.

Sage v menopauze a návaly horúčavy: ako piť, kontraindikácie

Sage je uznávaná na celom svete za svoje liečivé vlastnosti, ale je zvlášť užitočná pre ženy. Táto liečivá rastlina sa už dlho používa v alternatívnej medicíne a jej jedinečné liečebné vlastnosti boli oslávené liečiteľmi starovekého Grécka a Ríma.

Nehormonálne lieky na menopauzu u žien: zoznam a recenzie

Po asi 45 rokov (niekto skôr a niekto neskôr) v ženskom tele začína proces vymierania reprodukčné funkcie: ovulácie sa stáva menej časté, dlhší folikuly forma, menštruačný cyklus je vyradený.

Prípravky a výrobky obsahujúce fytoestrogény: zoznam, prospech a poškodenie

V biochémii rastlín sú fytoestrogény definované ako heterogénna skupina heterocyklických polyfenolických zlúčenín rastlinného pôvodu

Účinná liečba návalov horúčky s menopauzou: prehľady lekára

Otázka, ako byť efektívna liečba návaly horúčavy v menopauze, je aj naďalej v centre pozornosti lekárov a pacientov po celé desaťročia.

Ako schudnúť po menopauze: alternatívne lieky, lieky, výživa

Prudká zmena hmotnosti v ľubovoľnom smere v ľubovoľnom období života môže byť rušivým signálom. Možno, že telo je choré a človek musí byť naliehavo vyšetrený? S vekom sa tieto zmeny najčastejšie znižujú na nežiaducu úplnosť, najmä vzrušujúce ženy. Ako schudnúť s menopauzou, chcete vedieť veľa z nich.

Výživa s menopauzou

Climax je komplexné fyziologické a psychologické obdobie v živote žien, ktoré vyžaduje pozornosť a špeciálny prístup. Trvá niekoľko rokov, zvyčajne v priemere od 45 do 50 rokov. Dôležité je to, čo žena robí počas tohto obdobia, najmä výživu s menopauzou.

Liečivo "Ovestin" s menopauzou u žien: krém, gél, sviečky

Ovestin je hormonálny liek. Zvážte indikácie jeho použitia, dávkovania, možných vedľajších účinkov a ďalších funkcií inštrukcie.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.