Liečba zápchy

Čistenie klystýru s harmančekom pre dieťa a dospelého: recepty

Medzi rôznymi lekárskymi postupmi je klyzma v ľuďoch považovaná za jednu z najviac neúctivých. Možno je to kvôli príliš príjemným pocitom počas prania čreva.

Senna chudnutie: bylina, listy, čaj, tablety, vývar

Senna (cassia holly, Alexandrijský list) je tropická rastlina s čistiacimi a liečivými vlastnosťami.

Senada tablety na chudnutie: ako to urobiť

V modernej spoločnosti, kde sú ženy tak znepokojené ich vzhľadom, že zabúdajú na ich skutočný účel a potrebu starať sa o svoje zdravie, vždy existuje miesto pre nevysvetliteľné a niekedy skôr hlúpe fakty.

Laxative Chudnutie prášky

Mnoho ľudí, ktorí chcú schudnúť, majú tendenciu veriť, že prostriedky zápchy môžu im pomôcť dosiahnuť ich cenený cieľ. S tým, čo je spojené, a skutočne, laxatívy pomáhajú schudnúť?

Kvapky zo zápchy pre deti

Zápcha u dieťaťa je problémom, ktorému čelia takmer všetci rodičia. Zvážte účinné lieky na ich elimináciu, ich klasifikáciu, mechanizmus účinku.

Pilulky proti zápche

Ako vybrať správnu pilulku na zápchu, ak sú na regáloch lekární desiatky liekov? Sú všetky laxatívne lieky rovnaké alebo existujú rozdiely v ich účinnosti?

Kvapky z zápchy pre dospelých a starších ľudí

Zápcha môže nastať aj z dôvodu emocionálnych a psychických problémov - silných pocitov, stresu. V takýchto prípadoch môžu kvapky pomôcť pri zápche.

Rastlinný čapík proti zápche

Ich význam je vysvetlený tým, že kombinujú také dôležité faktory ako vysoká účinnosť a úplná bezpečnosť. 

Kvapky z koliky

Používa sa v problémoch žaludečněstřevních kolikou kvapiek patrí do farmakologickej skupiny proti nadúvaniu (Antigas) nástroje na uľahčenie uvoľneniu črevnej z nahromadenia plynu je sprevádzaná paroxyzmálnou bolestivých kŕčoch

Čapíky proti zápche

Čípky zo zápchy vykazujú dobrý výsledok v chronických formách. Pri výbere lieku potrebujete vedieť niekoľko dôležitých bodov, predovšetkým príčinu zápchy.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.