^

Zdravie

Error message

  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 798 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).
  • Warning: implode(): Invalid arguments passed in _menu_translate() (line 799 of /var/www/ilive/data/www/ilive.com.ua/includes/menu.inc).

Liečba chorôb

Čistenie obličiek

Obličky sú orgán, bez ktorého telo nemôže existovať, pretože. Sú určené na odstraňovanie odpadových produktov: prebytočnej vody, solí, toxínov a iných škodlivých látok. Orgán je akýmsi filtrom, na ktorom sa usadzuje piesok (jemný prášok).

Liečba kŕčov v nohách u dospelých a detí

Liečba kŕčov v nohách sa môže líšiť. Jednotlivé prípady zvyčajne nevyžadujú liečbu a pravidelné kŕče, najmä nočné, môžu byť príznakom patologického procesu.

Súčasná a vznikajúca liečba pacientov s COVID-19

Pandemické šírenie infekcie COVID-19 výrazne ovplyvnilo aktivity globálneho systému zdravotnej starostlivosti. Mnoho odborníkov bolo nútených pozastaviť prebiehajúci výskum v prospech vývoja a testovania nových liekov na liečbu pacientov s koronavírusom.

Liečba stafylokokov bez antibiotík

Musíme okamžite stanoviť, že nejde o všetky známe antibiotiká, ale o lieky. Nie je možné liečiť bakteriálnu infekciu bez antimikrobiálnych látok.

Čo robiť v prípade akútnej cystitídy?

Jednou z účinných metód liečby akútnej cystitídy je etiotropná liečba. Ide o antimikrobiálnu a antibakteriálnu liečbu špeciálnymi liekmi, ktoré eliminujú príčinu zápalu - baktérie. V kombinácii s inými metódami etiotropium podporuje rýchle zotavenie.

Čo robiť a ako liečiť multifolulárne vaječníky?

Tento syndróm je liečený gynekológom-endokrinológom a množstvom príbuzných odborníkov. Úlohou lekára je eliminovať hormonálnu nerovnováhu a zabrániť jej narušeniu v budúcnosti, ako aj obnoviť reprodukčné schopnosti pacienta.

Liečba hypermobilnosti

Na dosiahnutie pozitívneho a udržateľného výsledku sa odporúča vykonať zložité ošetrenie. Najčastejšie to sú rôzne lieky, ako aj fyzioterapeutické postupy.

Hroty v pľúcach: čo robiť, ako sa liečiť?

Kyslíková terapia sa používa na zmiernenie dýchavičnosti a iných príznakov respiračného zlyhania. Vo viacerých stupňoch sú znázornené postupy plazmaferézy a hemosorpcie.

Liečba ischemickej neuropatie

Ischemická neuropatia je špeciálny druh patológie nervového systému, keď všetko rozhodne o čase. Porušenie krvného obehu veľmi rýchlo zasiahne nervové bunky, ktoré prakticky nie sú obnovené.

Účinná liečba erysipelov

Erysipel alebo erysipel - A anthroponotic infekcia spôsobená hemolytické streptokoky skupiny A. Toto ochorenie môže byť vyliečených dosť tvrdo, často stáva chronickou - a to najmä v prípadoch, kedy pacient nechodí k lekárovi hneď po prvých príznakoch.

Pages

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.