Symptómy prostatitídy

Asymptomatická zápalová prostatitída

Asymptomatická zápalová prostatitída (kategória IV klasifikácia NIH) - histologicky potvrdené, klinicky latentné bakteriálnu alebo nebakteriálnych zápal prostaty, ktorá je detekovaná pomocou skúmania ďalších chorôb.

Predčasná ejakulácia a chronická prostatitída

Po prvé, je predčasná ejakulácia (alebo zrýchlená v porovnaní s predchádzajúcimi indikátormi), potom sa kvalita adekvátnej erekcie zhorší a potom klesá libido.

Nek bakteriálna chronická prostatitída

Chronická nebakteriálnych prostatitis je charakterizovaná zvýšeným počtom leukocytov v eksprimatah pohlavných žliaz, ale rastu mikroflóry na nosičoch, ktoré neboli získané, analýzy DNA diagnostiky BHV, infekcie negatívne. Okrem infekcie môže zápal prostaty spôsobiť autoimunitné procesy, poruchy mikrocirkulácie a chemické popáleniny v dôsledku refluxu moču.

Bakteriálna chronická prostatitída

Predpokladá sa, že bakteriálna chronická prostatitída je zriedkavá patológia: tak vzhľadom na jednu zo štúdií u 656 pacientov so symptómami prostatitídy iba 7% malo údaje potvrdzujúce II. Kategóriu ochorenia.

Symptómy chronickej prostatitídy

Symptómy chronickej prostatitídy zahŕňajú bolesť, poruchy močenia a sexuálne poruchy. Bolesť môže byť streľba, ťahanie, tupá, pálenie, konštantná, paroxysmálna; lokalizovať v perineu, nad lósom, v sacru; ožarovať penis žalúdka a / alebo miešku.

Akútna prostatitída

Spravidla je akútna prostatitída ľahko rozpoznateľná a úspešne liečená, preto nespôsobuje urológom osobitné ťažkosti.

Portál iLive neposkytuje lekársku pomoc, diagnostiku alebo liečbu.
Informácie uverejnené na portáli sú len orientačné a nemali by sa používať bez konzultácie s odborníkom.
Pozorne si prečítajte pravidlá a pravidlá stránky. Môžete tiež kontaktovať nás!

Copyright © 2011 - 2020 iLive. Všetky práva vyhradené.