^

informație

Svetlana Grishin Je popredným psychiatrom v Izraeli, špecialistom na psychoterapiu. Je vysoko kvalifikovaná v oblasti psychiatrických patológií, prijíma pacientov rôzneho veku. Skúsenosti so všeobecnou klinickou praxou sú 20 rokov.

Lekár Grishin uprednostňuje integrovaný prístup liečby, používa klasické a alternatívne terapeutické techniky.

Svetlana Grishin Aktívne vyučuje mladých študentov, študentov centrálneho kolégia pre vzdelávanie pracovníkov v sociálnych službách a prednáša na Technion Technickej univerzite v Haife. Je autorom kurzu o problematike porúch koncentrácie.

Lekár okrem iného pracuje ako kompilátor odborných posudkov pre izraelský súdny systém, ako aj pre Národný poisťovací ústav. Pozostáva z viacerých príslušných izraelských združení.

Educație și experiență de lucru

  • Izraelská psychiatrická asociácia (IPA)
  • Izraelská asociácia biologickej psychiatrie (ISBP)
  • Izraelské združenie pre potláčanie závislostí (ISTA)

Calitatea de membru în organizațiile internaționale

  • Izraelská psychiatrická asociácia (IPA)
  • Izraelská asociácia biologickej psychiatrie (ISBP)
  • Izraelské združenie pre potláčanie závislostí (ISTA)
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.