^

informație

Eran Hadad je jedným z najuznávanejších izraelských plastických chirurgov. Skúsenosti z jeho práce sú tridsať rokov. V súčasnosti má lekársky titul a je senior lekárom na oddelení plastickej chirurgie v zdravotníckom centre.

Eran Hadad - Absolvent Sackler School na Tel Avivskej univerzite. Absolvoval špecializáciu v izraelskom zdravotníckom centre Assaf-a-Rofe.

Lekár je uznávaným talentovaným chirurgom, v dôsledku čoho už viac ako tisíce intervencií estetického, plastického a rekonštrukčného charakteru. Medzi jeho najčastejšie operácie patrí odstraňovanie jaziev a jaziev, rinoplastika, blefaroplastika, zdvíhanie krčka maternice a oblasti tváre, obnovenie krásy pleti po popáleninách a traumatických úrazoch. Okrem toho chirurg vykonáva operáciu prsníka (vrátane mužov), všeobecnú korekciu.

Ďalšiu špecializáciu Eran Hadad možno nazvať odstránenie nádorových útvarov a iných defektov na tvári a iných častiach tela pomocou inovatívnej technológie MOHS. Táto metóda nezahŕňa len špecifické odstránenie problémového novotvaru, ale aj súčasné mikroskopické vyšetrenie jeho okrajov. Operácia sa vyžaduje u pacientov s diagnostikovaným karcinómom kože.

Eran Hadad publikoval viac ako 35 vlastných článkov v lekárskych periodikách. Poznamenáva sa jeho aktívna účasť na medzinárodných sympóziách, pravidelné prednášky o najzaujímavejších otázkach z oblasti plastickej chirurgie. Lekár je klinický inštruktor, ktorý učí študentov Lekárskej fakulty. Sackler (Univerzita v Tel Avive).

Činnosť Eran Hadad bola opakovane poznačená oceneniami a cenami, ktoré dokazujú jej významný prínos k zlepšeniu plastickej chirurgie.

Educație și experiență de lucru

  • Lekárska fakulta. Sackler, Tel Aviv University, Izrael
  • Stáž v zdravotníckom centre "HaGalil HaMaaravi", Nahariya, Izrael
  • Slúži v izraelských obranných silách ako vojenský lekár
  • Špecializácia v oblasti plastickej chirurgie na oddelení plastickej chirurgie zdravotného strediska Asaf-a-Rofe, Beer Yaakov, Izrael
Translation Disclaimer: The original language of this article is Russian. For the convenience of users of the iLive portal who do not speak Russian, this article has been translated into the current language, but has not yet been verified by a native speaker who has the necessary qualifications for this. In this regard, we warn you that the translation of this article may be incorrect, may contain lexical, syntactic and grammatical errors.
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.